10 favoriete aandelen voor de tweede jaarhelft van 2020
24 jun 2020

De helft van het beursjaar 2020 ligt al bijna achter de rug. Traditiegetrouw doet De Tijd dan haar ronde bij de analistenteams in België op zoek naar favorieten voor de tweede jaarhelft. Een uitdaging in dit speciale beursjaar, aangezien de impact van de coronacrisis allicht voor heel wat bedrijven een pak tastbaarder wordt bij de publicatie van de tweedekwartaalcijfers deze zomer.
Ook de analistenteams van KBC Securities en KBC AM werden gevraagd naar hun favoriete aandelen. Welke Belgische aandelen hebben potentieel om een sterke tweede jaarhelft neer te zetten? Welke buitenlandse namen bieden instapkansen?
Ontdek in onderstaand dossier de 10 aandelen van de KBC-analisten voor de tweede jaarhelft en vooral ook hun motivering waarom.