5 tops en flops van het resultatenseizoen 2Q21 in Europa, Azië en de VS
15 sep 2021

Het voorbije kwartaalseizoen was zonder meer van “grand cru” kwaliteit. De verwachtingen werden vlot overtroffen en vertaalden zich meer wel dan niet in stevige koerswinsten. Sommige stelden echter ook teleur omdat de verwachtingen toch té hoog gespannen waren, maar vooral omdat de prognoses voor de komende kwartalen iets te voorzichtig uitgedrukt werden. En dat werd aan de huidige waardering niet altijd even geapprecieerd. Als het stof was gaan liggen, werd niet zelden echter ook de rug opnieuw gerecht.
Naar goede gewoonte maakten de analisten van KBC Asset Management de balans op voor de door hen opgevolgde aandelen in Europa (excl. Benelux), Azië en de VS. Ze selecteerden voor u 5 tops en 5 flops, gerangschikt op basis van de koersreactie na de publicatie van de resultaten.
Ontdek in onderstaand dossier meteen welke bedrijven dankzij puike prestaties vleugels kregen, wie door beleggers fel werd afgestraft, en voor welke aandelen de recente koerszwakte een mooi instapmoment kan bieden.
Vul hieronder uw e-mailadres in en ontvang het dossier gratis in uw mailbox.