Topmanagers van 10 Benelux-bedrijven laten in hun kaarten kijken
10 jun 2020

Informatie is voor u als belegger van onschatbare waarde. Daarom volgt u de beursactualiteit op de voet en staat u elk kwartaal te popelen om de resultaten van het bedrijf waarin u investeert te doorgronden.
Maar wat als u de CEO of CFO nu eens zelf aan het woord kon horen?
Tijdens de virtuele conferentie van KBC Securities lieten topmanagers van 10 Benelux-bedrijven in hun kaarten kijken. Ze gingen in gesprek met tal van institutionele investeerders en dat leverde een pak feedback en inzichten op, die we in onderstaand dossier samenvatten.
Zo verneemt u onder andere:
- Hoe Ageas-CEO Bart De Smet tegenover de uitbetaling van het dividend staat;
- Of de onlineplatformen van Ahold Delhaize volgens CEO Frans Muller ook ná corona nog op volle toeren zullen blijven draaien;
- Hoe Basic-Fit de sluiting van zijn fitnessclubs door de lockdownmaatregelen nu écht verteert;
- In welke mate de portefeuille van GBL is blootgesteld aan Covid-19 en welke toekomst CEO Ian Gallienne voor het holdingbedrijf voor ogen heeft;
- Hoe CEO Ilham Kadri de activiteiten van Solvay in de toekomst ziet evolueren.
Zet u schrap voor een reeks unieke inzichten uit de talrijke gesprekken met CEO's en CFO's van 10 Benelux-bedrijven. Download het volledige dossier door hieronder uw e-mailadres in te vullen.