
SAMSUNG ELECTRONICS CO. LTD.
JD.COM INC.
BOOKING HOLDINGS INC.
NVIDIA CORP.
META PLATFORMS INC.
MICROSOFT CORP.
FORD MOTOR CO.
AMAZON.COM INC.
ALBEMARLE CORP.
BUNGE GLOBAL SA
ELECTRONIC ARTS INC.
EXPAND ENERGY
HUMANA INC.
MONDELEZ INTERNATIONAL INC.
REGENCY CENTERS CORP.
STARBUCKS CORP.
VF CORP.
PUBLIC STORAGE
MGM RESORTS INTERNATIONAL
ROBINHOOD MARKETS INC.
THE KRAFT HEINZ CO.
QUALCOMM INC.
HARLEY-DAVIDSON INC.
WINGSTOP
HUMANA INC.
TERADYNE INC.
FEDERAL SIGNAL CORP.
SAREPTA THERAPEUTICS INC.
TELADOC HEALTH INC.
LENDINGCLUB CORP.
RENAULT SA
BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG
SOCIÉTÉ GÉNÉRALE SA
SANOFI
ACCOR SA
ARCELORMITTAL SA
SHELL PLC
UNILEVER PLC
ROLLS-ROYCE HOLDINGS PLC
DEUTSCHE LUFTHANSA AG
ROYAL VOPAK NV
SYENSQO NV
ARGENX SE
DSM BV
DSM BV
DSM BV
ING GROEP NV
ING GROEP NV
ANHEUSER-BUSCH INBEV SA/NV
ROULARTA MEDIA GROUP NV
BEKAERT SA
CORBION NV
AZELIS GROUP
FLOW TRADERS NV
FAGRON NV
ONTEX GROUP NV
EURONEXT NV
UCB SA
ARCADIS NV
Algemeen beursklimaat
- Er kwamen gisteren een massa economischedata op ons, die dan nog eens geflankeerd werden door een even grote massa aan bedrijfsresultaten. Het resultaat van dat alles was minder spectaculair dan de kwantiteit, want de EuroStoxx600 verloor 0,02%, terwijl WallStreet eveneens rond het nulpunt eindigde. Maar dat wil dus niet zeggen dat het saai was, ook al haalden de Europese rentes de schouders op en verloor de euro opnieuw terrein tegenover de dollar (€1 = $1,1437). Die euro zette daarmee de neerwaartse beweging van deze week onverminderd voort, maar dat gegeven woog veel minder door dan de topcijfers van onder meer Microsoft en Meta Platforms. Dat duwde het aandelensentiment meteen de hoogte in, met name op het vlak van Big Tech bedrijven. Maar goed, laat ons in dit dagelijkse schrijven vooral wat oog hebben voor de vele, en kakelverse, economische cijfers van gisteren.
- Europa trapte gisteren af met BBP-cijfers voor België (+0,2% op kwartaalbasis) en een sterker dan verwacht resultaat voor Spanje (+0,7%), terwijl Frankrijk de schattingen eveneens klopte met 0,3% groei en Italië teleurstelde met een krimp van 0,1%. De belangrijke Duitse economie kromp zoals verwacht met 0,1%, na een neerwaartse bijstelling voor het eerste kwartaal. In totaal groeide de eurozone onverwacht met 0,1%, wat een stabiele basis vormt om door te starten, zeker met een vers “handelsakkoord” met de VS op zak.
- In de VS werd eiste het ADP-banenrapport aandacht op, zeker omdat er 104.000 banen werden gecreëerd in plaats van de verhoopte 76.000 stuks. De arbeidsmarkt geeft dus nog altijd geen krimp, en dat kunnen we ook zeggen van het BBP over het tweede kwartaal. De economie groeide niet 2,5%, zoals verwacht, maar 3% op jaarbasis, tegenover een krimp met 0,5% in het eerste kwartaal. De netto-uitvoer voegde 5 procentpunten bij en de consumentenbestedingen bleven sterk, wat deels teniet werd gedaan door aangehouden voorraadafbouw. Tot slot bleek dat de inflatie (PCE) slechts 2% beliep, tegenover 3,8% het eerste kwartaal, met een toename van 2,5% voor de kerninflatie. Stabiele groei en dito inflatie. De VS vermijdt een Trump-kater.
- Zoals verwacht hield de Fed de beleidsrente voor een vijfde opeenvolgende keer ongewijzigd op 4,25-4,5%, ondanks oproepen van directeur Waller en in mindere mate Bowman. Het was vooral uitkijken naar elke hint over toekomstige versoepeling, nu de mist over de tarieven enigszins (maar zeker niet helemaal) is opgetrokken.
- Fed-topmanPowell behield de afwachtendehouding, al veranderde ’s mans toon recent in een speech voor het Congres wel al. De rente zou eerder vroeger dan later kunnen worden verlaagd, ALS de tariefinflatie beperkt en/of de arbeidsmarkt verslechtert natuurlijk. En dat groeitempo matigt wel wat, maar blijft wel nog in orde, maar de werkloosheid blijft laag en de inflatie enigszins hoog. De geldmarkten blijven inzetten op een renteverlaging in september (65% kans), wat de neerwaartse druk op zowel de Amerikaanse rente als de dollar kan versterken.
- Vannacht wees de PMI-sentimentsindicator voor de Chinesemaakindustrie op een vertraging in juli. Nadat de indicator in juni nog het hoogste peil in drie maanden aantikte (49,7 punten), leverde juli een cijfer op van 49,3 punten. Zwakjes, dus, onder meer omdat het al de vierde opeenvolgende maand is dat de maakindustrie in krimpmodus is. Daarvoor wordt gewezen op een exportstijging voorafgaand aan de hogere Amerikaanse tarieven, terwijl de binnenlandse vraag traag blijft.
- Logisch, dus, dat de Chinesemarktenvannachtwatonderdrukkwamen te staan, terwijl de yen verstevigde tegenover de dollar ($1 = 148,62 JPY) nadat de Bank of Japan haar inflatieverwachting opnieuw verhoogde en de beleidsrente daarom onveranderd liet. Wel wordt gehoopt dat de recente handelsdeal met de VS kan vermijden dat de economie scherp zou afkoelen, wat de centrale bank pas later dit jaar op de renterem zal moeten doen trappen.
- Er staat een pak inflatienieuws op de economische kalender, met onder meer Amerikaanse PCE inflatiedata. En die zijn het favoriete speeltje van de Federal Reserve. Verder krijgen we ook inzicht in de nieuwe werkloosheidsaanvragen en heeft de Bank of Japan ondertussen haar rentebesluit geveld. Dat laatste gaat hand in hand met een update van de industriële productie én het consumentenvertrouwen over juini en juli. Over naar het VK, met de belangrijke Lloyds business barometer over juli, en Duitsland, Italië, Frankrijk en Polen die allen eveneens met belangrijke inflatiecijfers over juli op de proppen komen.
- En tot slot is er “resultatenlawinedagdrie”. Op de rol vinden we onder meer Abbvie, Amazon, Apple, Biogen, Coinbase, KKR, Mastercard, Microstrategy, S&P Global, Xylem, Andritz, AB Inbev, Arcadis, Arcelormittal, Argenx, Azelis, BBVA, BMW, Euronext, Ferrari, GBL, Haleon, Prysmian, Shell, Syensqo, UCB, Bekaert, Corbion, Fagron en Unilever.


Bron: Bloomberg
Wall Street
Booking Holdings: {{280565, BOOKING HOLDINGS INC., BKNG}} het Amerikaanse online reisbureau overtrof de verwachtingen van Wall Street in het tweede kwartaal dankzij sterke internationale boekingen die de zwakke binnenlandse vraag compenseerden. De omzet steeg met 16% tot 6,8 miljard dollar, tegenover een gemiddelde analistenverwachting van 6,57 miljard dollar. De aangepaste winst per aandeel bedroeg 55,40 dollar, ruim boven de verwachte 50,22 dollar. Voor het derde kwartaal voorziet het bedrijf een omzetgroei van 7% tot 9% en een stijging van het aantal overnachtingen met 3,5% tot 5,5%.
Nvidia: {{277381, NVIDIA CORP., NVDA}} de Amerikaanse chipfabrikant ontwikkelde de H20-chip specifiek voor de Chinese markt na Amerikaanse exportbeperkingen op geavanceerde AI-chips eind 2023. De Chinese cyberspace-autoriteit heeft Nvidia gevraagd uitleg te geven over mogelijke backdoor-risico’s in deze chip, na zorgen over privacy en dataveiligheid. Tegelijkertijd loopt er in China een mededingingsonderzoek naar Nvidia, onder meer wegens vermeende schendingen van toezeggingen bij de overname van Mellanox Technologies. Ondanks eerdere beperkingen heeft de VS deze maand het verkoopverbod op de H20-chip aan China opgeheven, en Nvidia plaatste inmiddels een bestelling van 300.000 chips bij Taiwan Semiconductor.
Meta Platforms: {{63750376, META PLATFORMS INC., META}} het Amerikaanse technologiebedrijf dat actief is in sociale media en digitale advertenties, boekte in het tweede kwartaal een omzet van 47,52 miljard dollar en een winst per aandeel van 7,14 dollar, beide boven de gemiddelde analistenverwachting van respectievelijk 44,80 miljard dollar en 5,92 dollar. Voor het derde kwartaal verwacht Meta een omzet tussen 47,5 miljard en 50,5 miljard dollar, opnieuw boven de gemiddelde analistenverwachting van 46,15 miljard dollar, dankzij AI-gedreven advertentie-innovaties op Facebook en Instagram. Ondanks de sterke resultaten blijven er zorgen over de hoge investeringen in AI en juridische risico’s, waaronder een Amerikaanse antitrustzaak rond Instagram en WhatsApp.
Microsoft: {{273978, MICROSOFT CORP., MSFT}} het Amerikaanse softwarebedrijf kondigde een recordkapitaalinvestering van 30 miljard dollar aan voor het lopende fiscale eerste kwartaal, gedreven door sterke groei in zijn Azure-cloudactiviteiten. De omzet uit Azure steeg met 39% in het afgelopen kwartaal tot meer dan 75 miljard dollar op jaarbasis, terwijl de totale kwartaalomzet uitkwam op 76,4 miljard dollar, boven de gemiddelde analistenverwachting van 73,81 miljard dollar. De winst per aandeel werd niet vermeld, maar de sterke resultaten en AI-ambities stuwden het aandeel met 9% omhoog in de nabeurshandel.
Ford: {{264959, FORD MOTOR CO., F}} de Amerikaanse autofabrikant uit Michigan rapporteerde een kwartaalomzet van 50,2 miljard dollar, een stijging van 5% ten opzichte van vorig jaar, en een winst per aandeel van 37 cent, boven de gemiddelde analistenverwachting van 33 cent. Ondanks deze sterke omzet werd het kwartaalresultaat negatief beïnvloed door een nettoverlies van 36 miljoen dollar, voornamelijk door een terugroepactie van 570 miljoen dollar en de annulering van een elektrische SUV. Ford verhoogde zijn jaarlijkse tariefkostenraming tot 3 miljard dollar door aanhoudende heffingen op staal, aluminium en onderdelen uit Mexico en Canada, en verwacht een aangepaste EBIT tussen 6,5 en 7,5 miljard dollar voor het volledige jaar.
Amazon: {{252992, AMAZON.COM INC., AMZN}} het Amerikaanse technologiebedrijf rapporteerde naar verwachting een omzetstijging van 9,5% in het tweede kwartaal tot 162,08 miljard dollar, met een groei van 17% voor zijn winstgevende cloudtak AWS. De winst per aandeel werd niet vermeld, maar analisten verwachten dat marges bij AWS onder druk staan door concurrentie van Google en Microsoft, en mogelijke extra investeringen in AI-capaciteit. Ondanks zorgen over consumententarieven blijft Amazon sterk presteren in online retail, met robuuste verkoopcijfers en een dominante positie als favoriete webshop onder consumenten.
Albemarle: {{68919, ALBEMARLE CORP., ALB}} het Amerikaanse chemiebedrijf en 's werelds grootste producent van lithium voor oplaadbare batterijen boekte onverwacht een kwartaalwinst van 11 cent per aandeel, tegenover een gemiddelde analistenverwachting van een verlies van 82 cent per aandeel. De omzet daalde met 7% tot 1,33 miljard dollar door lagere lithiumprijzen, maar bleef boven de verwachting van 1,22 miljard dollar, dankzij volumegroei in energieopslag en specialiteiten. Ondanks prijsdruk en geannuleerde uitbreidingsprojecten verhoogde het bedrijf zijn vrije kasstroomvooruitzichten voor 2025 en verlaagde het zijn jaarlijkse investeringsbudget tot 650 à 750 miljoen dollar.
Bunge Global: {{3564707, BUNGE GLOBAL SA, BG}} het Amerikaanse graanhandelsbedrijf boekte een hogere aangepaste winst dan verwacht in het tweede kwartaal, geholpen door herstel in de verwerkingsmarges. De omzet uit de kernactiviteit agribusiness daalde met 5,1% tot 9,17 miljard dollar. De aangepaste winst per aandeel bedroeg 1,31 dollar, tegenover een gemiddelde analistenverwachting van 1,14 dollar. Ondanks lagere omzet wist het bedrijf de marges te verbeteren.
Electronic Arts: {{262027, ELECTRONIC ARTS INC., EA}} de Amerikaanse ontwikkelaar van videogames voorspelde lagere netto-boekingen voor het tweede kwartaal dan verwacht, onder druk van zwakke consumentenbestedingen aan sporttitels. De verwachte boekingen liggen tussen 1,80 en 1,90 miljard dollar, onder de gemiddelde analistenverwachting van 2,01 miljard dollar. De eerstekwartaalboekingen kwamen uit op 1,30 miljard dollar, iets boven de verwachte 1,29 miljard dollar. EA verwacht een normalisatie in de verkoopcurve van College Football, deels gecompenseerd door de lancering van Madden NFL 26.
Expand Energy: {{323117095, EXPAND ENERGY, EXE}} de Amerikaanse aardgasproducent boekte in het tweede kwartaal een nettowinst van 968 miljoen dollar (4,02 dollar per aandeel), tegenover een verlies van 227 miljoen dollar (1,73 dollar per aandeel) een jaar eerder. De productie steeg tot 7,2 miljard kubieke voet equivalent per dag, waarvan 92% aardgas, tegenover 2,75 miljard vorig jaar. De gemiddelde prijs voor aardgas bedroeg 2,98 dollar per duizend kubieke voet, tegenover 2,51 dollar een jaar eerder. De kapitaalinvesteringen voor 2025 worden licht verlaagd, terwijl het bedrijf mikt op meer dan 5% extra productie in 2026.
Humana: {{268317, HUMANA INC., HUM}} de Amerikaanse zorgverzekeraar verhoogde zijn winstverwachting voor het volledige jaar naar ongeveer 17 dollar per aandeel, tegenover een eerdere raming van 16,25 dollar en een gemiddelde analistenverwachting van 16,38 dollar. De medische kostenratio steeg licht naar 89,7%, in lijn met de verwachtingen. De aandelen stegen met bijna 6% in de voorbeurshandel. Het bedrijf verwacht dat kostenbeheersing de winstgevendheid verder zal ondersteunen.
Mondelez International: {{70269651, MONDELEZ INTERNATIONAL INC., MDLZ}} de Amerikaanse producent van chocolade en koekjes, moederbedrijf van Cadbury, overtrof de verwachtingen met een omzet van 8,98 miljard dollar (vs. 8,84 miljard verwacht) en een aangepaste winst per aandeel van 0,73 dollar (vs. 0,68 dollar verwacht). In Europa daalden de volumes met 1,3 procentpunt, maar de omzet steeg met 18,7% dankzij prijsverhogingen van 13,8 procentpunt. In Noord-Amerika daalden de volumes met 2,4 procentpunt. De vraag naar premiumproducten bleef wereldwijd sterk.
Regency Centers: {{82289, REGENCY CENTERS CORP., REG}} het Amerikaanse vastgoedfonds verhoogde zijn winstverwachting voor 2025 dankzij stijgende huurprijzen en aanhoudende vraag naar winkelruimte. De verwachte FFO per aandeel ligt nu tussen 4,59 en 4,63 dollar, tegenover een eerdere bandbreedte van 4,52 tot 4,58 dollar. De kernwinst per aandeel wordt nu geraamd op 4,36 tot 4,40 dollar. Voor het tweede kwartaal rapporteerde het fonds een FFO van 1,16 dollar per aandeel, iets boven de gemiddelde analistenverwachting van 1,12 dollar.
Starbucks: {{1553684, STARBUCKS CORP., SBUX}} de Amerikaanse koffieketen rapporteerde een omzetstijging van 3,8% tot 9,46 miljard dollar in het derde kwartaal, boven de verwachte 9,31 miljard dollar. De vergelijkbare winkelverkopen daalden echter met 2%, de zesde opeenvolgende daling. De CEO kondigde investeringen aan in winkelervaring en personeel, met plannen om tegen eind 2026 minstens 1.000 winkels in Noord-Amerika te vernieuwen. De vraag in China en menu-aanpassingen droegen bij aan de omzetgroei.
VF Corp: {{290058, VF CORP., VFC}} het Amerikaanse kledingbedrijf overtrof de omzetverwachtingen in het eerste kwartaal met 1,76 miljard dollar (vs. 1,70 miljard verwacht), geholpen door nieuwe collecties van onder meer The North Face. De aangepaste kwartaalwinst was een verlies van 0,24 dollar per aandeel, beter dan het verwachte verlies van 0,34 dollar. Lagere productiekosten en promoties droegen bij aan het resultaat. De vraag naar kleding en schoenen trok aan na eerdere zwakke kwartalen.
Public Storage: {{281106, PUBLIC STORAGE, PSA}} de Amerikaanse aanbieder van opslagruimtes verhoogde de ondergrens van zijn prognose voor de kernwinst uit operationele activiteiten (FFO) in 2025 tot 16,45 dollar per aandeel, dankzij versnelde acquisities en stabiliserende bedrijfsresultaten. De kwartaalomzet bedroeg 945,2 miljoen dollar, onder de gemiddelde analistenverwachting van 1,19 miljard dollar, terwijl de FFO van 4,28 dollar per aandeel de verwachting van 4,24 dollar overtrof. Ondanks de positieve FFO-cijfers daalde het aandeel met 1,3% in de nabeurshandel, mede door aanhoudende inflatie en dalende bezettingsgraden.
MGM Resorts International: {{272293, MGM RESORTS INTERNATIONAL, MGM}} het Amerikaanse gokbedrijf zag zijn kwartaalomzet stijgen met 1,8% tot 4,40 miljard dollar, dankzij sterke prestaties van zijn digitale gokactiviteiten en zijn Chinese casinotak. De digitale divisie boekte een omzetgroei van 14% tot 163,9 miljoen dollar, maar kende een groter aangepast operationeel verlies, wat druk zette op de totale winstgevendheid. De winst per aandeel daalde van 86 cent naar 79 cent, ondanks een omzetgroei van 9% in China en 4% in de Amerikaanse regio’s buiten Las Vegas.
Robinhood Markets: {{346445666, ROBINHOOD MARKETS INC., HOOD}} het Amerikaanse online beleggingsplatform boekte in het tweede kwartaal een winst van 42 cent per aandeel, ruim boven de gemiddelde analistenverwachting van 31 cent per aandeel, dankzij een sterke stijging in handelsvolumes van opties, crypto en aandelen. De omzet uit transacties steeg met 65% tot 539 miljoen dollar, waarbij cryptohandel bijna verdubbelde en het aantal Gold-abonnees toenam met 76% tot 3,5 miljoen gebruikers. Ondanks uitdagingen rond tokenisatie en concurrentie, blijft Robinhood zijn aanbod uitbreiden met onder meer een kredietkaart en vermogensbeheer, en verstevigt het zijn positie in de consumentenfinanciën.
Kraft Heinz: {{135818548, THE KRAFT HEINZ CO., KHC}} het Amerikaanse voedingsmiddelenbedrijf overtrof de verwachtingen in het tweede kwartaal met een omzet van 6,35 miljard dollar en een aangepaste winst van 69 cent per aandeel, boven de gemiddelde analistenverwachting van 6,26 miljard dollar en een niet-gespecificeerde winstverwachting. De vraag naar betaalbare basisproducten zoals sauzen bleef sterk in de VS, terwijl het bedrijf ook investeert in gezondere producten en verpakkingen zonder kleurstoffen. Ondanks een waardevermindering van 9,3 miljard dollar en dalende volumes in sommige categorieën, blijft Kraft Heinz vasthouden aan zijn jaarprognoses en verwacht het een negatieve impact van 100 basispunten door Amerikaanse tarieven.
Qualcomm: {{281509, QUALCOMM INC., QCOM}} het Amerikaanse halfgeleiderbedrijf boekte in het derde kwartaal een omzet van 10,37 miljard dollar en een aangepaste winst van 2,77 dollar per aandeel, beide boven de gemiddelde analistenverwachtingen van respectievelijk 10,35 miljard dollar en 2,71 dollar. Voor het vierde kwartaal verwacht Qualcomm een omzet tussen 10,3 en 11,1 miljard dollar en een winst van ongeveer 2,85 dollar per aandeel, eveneens boven de gemiddelde analistenverwachting van 2,83 dollar. Ondanks deze positieve vooruitzichten daalde het aandeel met meer dan 6% door zorgen over de toekomstige omzetdaling na het verlies van Apple als modemklant en de toenemende concurrentie van MediaTek in het smartphonemarktsegment.
Harley-Davidson: {{267429, HARLEY-DAVIDSON INC., HOG}} de motorfietsfabrikant steeg nadat het bedrijf een samenwerking aankondigde tussen zijn financieringsafdeling en vermogensbeheerder KKR, evenals Pimco. “Deze samenwerking transformeert Harley-Davidson Financial Services in een kapitaallicht financieringsbedrijf via de verkoop van bestaande en toekomstige consumentenkredieten, terwijl de strategische waarde behouden blijft,” aldus Harley-Davidson in een verklaring.
Wingstop: {{134213461, WINGSTOP, WING}} het bedrijf steeg nadat het resultaten over het tweede kwartaal rapporteerde die beter waren dan analisten hadden verwacht. Wingstop rapporteerde een aangepaste winst van 1 dollar per aandeel op een omzet van 174,3 miljoen dollar. Analisten verwachtten een winst van 0,87 dollar per aandeel op een omzet van 173,7 miljoen dollar. Wingstop verhoogde ook zijn groeiverwachting voor het aantal vestigingen wereldwijd voor het volledige jaar.
Humana: {{268317, HUMANA INC., HUM}} het aandeel steeg nadat de verzekeringsgigant beter dan verwachte resultaten over het tweede kwartaal rapporteerde. Het bedrijf boekte een aangepaste winst van 6,27 dollar per aandeel op een omzet van 32,39 miljard dollar. Analisten verwachtten een winst van 5,92 dollar per aandeel op een omzet van 31,89 miljard dollar. Humana verhoogde ook zijn winst- en omzetverwachting voor het volledige jaar.
Teradyne: {{286861, TERADYNE INC., TER}} de fabrikant van geautomatiseerde testapparatuur steeg met 19% nadat de winst en omzet in het tweede kwartaal de verwachtingen van Wall Street overtroffen. Het management verwacht dat “AI een sterke prestatie in de tweede helft van het jaar zal aansturen,” en merkte op dat de “Semiconductor Test Group beter dan verwacht presteerde in Q2” en dat “System-on-a-Chip (SOC), voornamelijk voor AI-toepassingen, de sterkste groeimotor was” in het afgelopen kwartaal.
Federal Signal: {{74534, FEDERAL SIGNAL CORP., FSS}} het aandeel steeg met 21% nadat de fabrikant van communicatieapparatuur een aangepaste winst van 1,17 dollar per aandeel rapporteerde op een omzet van 564,6 miljoen dollar in het tweede kwartaal. Analisten hadden gerekend op een winst van 1,06 per dollar aandeel en een omzet van 537,3 miljoen dollar. Het bedrijf verhoogde ook zijn winst- en omzetverwachting voor het volledige jaar.
Sarepta Therapeutics: {{251748, SAREPTA THERAPEUTICS INC., SRPT}} het biotechnologiebedrijf steeg nadat Dr. Vinay Prasad aftrad als hoofd medisch en wetenschappelijk adviseur bij de Amerikaanse FDA. Prasad was een criticus van Sarepta’s Elevidys, een gentherapie voor Duchenne spierdystrofie. De FDA had onlangs gevraagd het middel vrijwillig van de markt te halen na een reeks sterfgevallen. Het bedrijf is inmiddels weer begonnen met leveringen aan patiënten die nog kunnen lopen. Er zijn geen ambulante patiënten overleden na gebruik van Elevidys.
Teladoc Health: {{135688738, TELADOC HEALTH INC., TDOC}} het aandeel steeg nadat de aanbieder van telezorg beter dan verwachte resultaten over het tweede kwartaal rapporteerde. Teladoc rapporteerde een verlies van 0,19 dollar per aandeel, minder dan het verwachte verlies van 0,26 dollar per aandeel. De omzet van 631,9 miljoen dollar lag boven de consensus van 622,6 miljoen dollar.
LendingClub: {{116014759, LENDINGCLUB CORP., LC}} het aandeel van de online kredietverstrekker steeg met meer dan 18% dankzij sterke financiële resultaten over het tweede kwartaal, ondersteund door een stijging van 32% in de waarde van verstrekte leningen ten opzichte van een jaar geleden. LendingClub rapporteerde een winst van 0,33 dollar per aandeel op een omzet van 248,4 miljoen dollar, terwijl analisten een winst van 0,15 dollar per aandeel op een omzet van 228 miljoen dollar verwachtten.

Azië
Samsung Electronics: {{1952395, SAMSUNG ELECTRONICS CO. LTD., SMSN}} de Zuid-Koreaanse technologiegigant verwelkomt een nieuw handelsakkoord met de Verenigde Staten, waarbij 15% invoerheffingen worden ingevoerd op import uit Zuid-Korea, als een stap die de onzekerheid vermindert. Volgens financieel directeur Park Soon-cheol biedt het akkoord meer duidelijkheid in een tijd van geopolitieke spanningen en handelsbarrières. Samsung verhoogde eerder al zijn prijzen in de VS om invoerheffingen door te rekenen aan klanten, en volgt nauwlettend een Amerikaans veiligheidsonderzoek naar de import van elektronica zoals smartphones en pc’s, dat aanzienlijke gevolgen kan hebben voor zijn activiteiten. De overeenkomst met Washington komt op een moment dat Samsung zijn positie in de chipmarkt probeert te versterken, onder meer via een nieuwe fabriek in Texas.
JD.com: {{102767897, JD.COM INC., JD}} de Chinese e-commercereus neemt het Duitse elektronicabedrijf Ceconomy over voor 2,2 miljard euro, waarmee het zijn aanwezigheid in Europa aanzienlijk uitbreidt. Via de merken MediaMarkt en Saturn krijgt JD.com toegang tot een netwerk van ongeveer 1.000 winkels en een van de grootste online elektronicaplatformen in Europa.
CATL: de Chinese fabrikant van batterijen voor elektrische voertuigen zag zijn nettowinst in het tweede kwartaal stijgen met 34% tot 16,5 miljard yuan (2,30 miljard dollar), ondanks druk van hevige prijsconcurrentie op de thuismarkt. De omzet groeide met 8,3% tot 94,2 miljard yuan, terwijl de brutowinstmarge van de kernactiviteit daalde tot 22,41%, maar de recyclage- en materiaaldivisie compenseerde dit met een marge van 26,42%. CATL verstevigde zijn wereldwijde marktleiderschap met een aandeel van 38,1% in het wereldwijde batterijgebruik voor EV’s in de eerste vijf maanden van 2025. Het bedrijf breidt internationaal uit met onder meer een nieuwe fabriek in Hongarije en een joint venture in Indonesië, en investeert in nieuwe technologieën zoals geïntegreerde EV-chassis en robotaxi’s.
Europa
Renault: {{1544927, RENAULT SA, RNO}} de Franse autobouwer boekte in de eerste jaarhelft een nettoverlies van 11,19 miljard euro, grotendeels door een eenmalige afschrijving van 9,3 miljard euro op het belang in Nissan. De omzet steeg met 2,5% tot 27,6 miljard euro, maar de operationele marge daalde met 2,1 procentpunt tot 6%. Renault verlaagde eerder deze maand zijn jaarprognose vanwege verslechterende marktomstandigheden, vooral in het segment bedrijfsvoertuigen. Zonder de impact van Nissan bedroeg de nettowinst 461 miljoen euro.
BMW: {{143094, BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG, BMW}} de Duitse autobouwer handhaaft zijn jaarprognose ondanks de invoering van 15% Amerikaanse invoerheffingen, dankzij zijn sterke productieaanwezigheid in de VS. Het bedrijf verwacht dat de heffingen in 2025 een negatieve impact van ongeveer 1,25 procentpunt zullen hebben op de winstmarge van de autosector. In het tweede kwartaal kwam de bedrijfswinstmarge (EBIT-marge) in die divisie uit op 5,4%, net onder de gemiddelde analistenverwachting van 5,5%. BMW neemt mitigerende maatregelen op in zijn vooruitzichten om de impact van de tarieven te beperken.
Société Générale: {{1544924, SOCIÉTÉ GÉNÉRALE SA, GLE}} de Franse bankgroep verhoogde haar winstdoelstelling voor 2025 na sterke resultaten in het tweede kwartaal, waarin de nettowinst met 31% steeg tot 1,45 miljard euro. De kernactiviteit in de Franse retail verdubbelde de nettowinst, mede dankzij een stijging van 15% in de rente-inkomsten. De bank mikt nu op een rendement op tastbaar eigen vermogen van circa 9% en een kosten-inkomstenratio onder 65%. Er komt een interim-dividend van 61 eurocent per aandeel in oktober en een aandeleninkoopprogramma van 1 miljard euro in augustus.
BBVA: de Spaanse bankgroep zag de nettowinst in het tweede kwartaal met 2% dalen tot 2,75 miljard euro, door druk op de rente-inkomsten als gevolg van lagere rentetarieven. De winst lag wel boven de gemiddelde analistenverwachting van 2,37 miljard euro. De resultaten tonen aan dat de bank veerkrachtig blijft ondanks een uitdagend rente- en marktomgeving. Verdere details over kostenstructuur of strategische aanpassingen werden niet meegedeeld.
Sanofi: {{195743, SANOFI, SAN}} de Franse farmaceut verhoogde zijn jaarlijkse omzetverwachting naar een groei tussen 7 en 9%, gedreven door sterke vraag naar het ontstekingsremmende middel Dupixent. De omzet van Dupixent steeg met 21,1% tot 3,83 miljard euro, boven de gemiddelde analistenverwachting van 3,74 miljard euro. De winstgroei voor dit jaar wordt bevestigd op 10 à 12%. Sanofi investeert fors in onderzoek en ontwikkeling en liet daarom vorig jaar zijn langetermijnmargedoelstellingen los.
Accor: {{195718, ACCOR SA, AC}} de Franse hotelgroep zag de winst in de eerste jaarhelft stijgen met 9,4% tot 552 miljoen euro, geholpen door hogere kamerprijzen en een gediversifieerde merkenportefeuille. De bedrijfskasstroom (EBITDA) overtrof de gemiddelde analistenverwachting van 544 miljoen euro. De omzet per beschikbare kamer (RevPAR) bleef in het tweede kwartaal met 4,1% onder de verwachting van 4,7%. De totale omzet daalde in de eerste zes maanden tot 233 miljoen euro, tegenover 253 miljoen euro een jaar eerder.
ArcelorMittal: {{19150056, ARCELORMITTAL SA, MT}} de Luxemburgse staalproducent boekte in het tweede kwartaal een bedrijfskasstroom (EBITDA) van 1,86 miljard dollar, iets boven de gemiddelde analistenverwachting van 1,85 miljard dollar. De winst werd ondersteund door een gunstig prijs-kosteneffect in Europa en een hogere bijdrage uit India. Het bedrijf blijft profiteren van regionale spreiding en schaalvoordelen in een volatiele markt.
Shell: {{1943914, SHELL PLC, SHELL}} de Britse olie- en gasmaatschappij zag de aangepaste winst in het tweede kwartaal dalen met 32% tot 4,264 miljard dollar, door lagere olieprijzen en operationele tegenvallers. Toch overtrof het resultaat de gemiddelde analistenverwachting van 3,74 miljard dollar. Shell handhaaft zijn aandeleninkoopprogramma met 3,5 miljard dollar in het komende kwartaal en heeft sinds 2022 al 3,9 miljard dollar aan kosten bespaard. De totale aandeelhoudersuitkering bedroeg 46% van de operationele kasstroom, binnen de richtlijn van 40% tot 50%.
Unilever: {{85162, UNILEVER PLC, UL}} de Britse producent van consumentengoederen boekte in het tweede kwartaal een onderliggende omzetgroei van 3,8%, boven de gemiddelde analistenverwachting van 3,6%. De onderliggende operationele winst voor het halfjaar bedroeg 5,8 miljard euro, iets boven de verwachting van 5,7 miljard euro. Het bedrijf bevestigde zijn jaarprognose en zet in op groei in beauty, premiumsegmenten en digitale verkoop, met extra investeringen in de VS en India. De vrije kasstroom daalde echter met 50% tot 1,1 miljard euro, mede door kosten rond de geplande afsplitsing van de ijsdivisie.
Rolls-Royce: {{9454664, ROLLS-ROYCE HOLDINGS PLC, RR.}} de Britse motorenbouwer heeft zijn prognose voor de operationele winst en vrije kasstroom verhoogd na een sterk eerste halfjaar, ondanks uitdagingen in de toeleveringsketen en invoerheffingen. De operationele winstprognose werd opgetrokken tot 3,2 miljard pond, en de vrije kasstroom tot 3,1 miljard pond. Het bedrijf verbeterde de prestaties van zijn onderhoudsdiensten en verhoogde de duurzaamheid van zijn Trent-motoren. CEO Tufan Erginbilgic benadrukte dat de meerjarige transformatie van het bedrijf vruchten blijft afwerpen.
Lufthansa: {{1543196, DEUTSCHE LUFTHANSA AG, LHA}} de Duitse luchtvaartgroep boekte in het tweede kwartaal een operationele winst van 871 miljoen euro, 27% meer dan een jaar eerder en boven de gemiddelde analistenverwachting van 805 miljoen euro. De winstgroei werd ondersteund door een uitgebreid vluchtprogramma, een positieve bijdrage van ITA Airways en een verdubbeling van het resultaat in de logistieke divisie. CEO Carsten Spohr bevestigde de positieve vooruitzichten voor het volledige jaar, ondanks geopolitieke spanningen en economische onzekerheden. De vraag vanuit de Verenigde Staten blijft sterk, ondanks de zwakke dollar en zorgen over trans-Atlantische boekingen.
Benelux
Vopak: {{1915284, ROYAL VOPAK NV, VPK}} de Nederlandse opslagspecialist breidt zijn opslagcapaciteit voor biobrandstoffen in Maleisië uit met 272.000 kubieke meter, in lijn met zijn strategie om de energietransitie te ondersteunen. De uitbreiding vindt plaats op de Pengerang Terminal Two (PT2SB) en wordt gekoppeld aan een bioraffinaderij van klant Pengerang Biorefinery. Vopak investeert 72 miljoen euro in het project, dat wordt uitgevoerd binnen een joint venture met onder meer Dialog Equity en PRPC Utilities. Het bedrijf wil hiermee zijn industriële positie in de Straat van Singapore versterken.
Syensqo: {{443031698, SYENSQO NV, SYENS}} het Belgische chemiebedrijf zag in het tweede kwartaal van 2025 de onderliggende bedrijfskasstroom (EBITDA) met 11,2% dalen tot 335 miljoen euro, wat iets boven de verwachtingen lag, geeft KBC Securities aan. De omzet daalde met 7,1% tot 1,586 miljard euro, vooral door lagere volumes in Speciality Polymers en Composites, terwijl de prestaties in Technology Solutions en Oil & Gas Chemicals eveneens onder druk stonden. Ondanks de zwakke winstontwikkeling verlaagde Syensqo zijn jaarprognose voor de onderliggende EBITDA van minstens 1,4 miljard euro naar ongeveer 1,3 miljard euro, rekening houdend met een negatieve impact van 100 miljoen euro door wisselkoersen en tarieven. KBC Securities handhaaft zijn koersdoel van 90 euro en een 'Kopen'-aanbeveling.
Argenx: {{105333308, ARGENX SE, ARGX}} het Belgische biotechbedrijf meldt voor het tweede kwartaal van 2025 een sterke omzetgroei van geneesmiddel Vyvgart, dat 949 miljoen dollar opbracht, ongeveer 10% boven de verwachtingen, aldus KBC Securities. Het bedrijf boekte voor het vierde kwartaal op rij een operationele winst en ligt op koers om in 2025 winstgevend te blijven. De pijplijn blijft goed gevuld met aankomende resultaten in onder meer seronegatieve gMG (2H25), lupus nefritis (4Q25) en vertraagde transplantatiefunctie (2H25), terwijl ARGX-119 verder wordt ontwikkeld richting fase 3. KBC Securities handhaaft zijn koersdoel van 670 euro en een 'Opbouwen'-aanbeveling.
Dsm-Firmenich: het Nederlands-Zwitserse voedings- en geurstoffenbedrijf zag in het tweede kwartaal van 2025 de aangepaste bedrijfskasstroom (EBITDA) met 19% stijgen tot 610 miljoen euro, gesteund door tijdelijke hogere vitamineprijzen en 50 miljoen euro aan synergie- en besparingsvoordelen, weet KBC Securities. De omzet bleef stabiel op 3,236 miljard euro, met een organische groei met 6%. De jaarprognose voor aangepaste EBITDA werd licht aangepast naar “rond” 2,4 miljard euro, tegenover eerder “minstens” 2,4 miljard euro, wat nog steeds neerkomt op een groei van circa 13%. De geplande afsplitsing van de Animal Nutrition & Health-divisie bevindt zich in de eindfase en kan extra waarde ontsluiten. KBC Securities blijft bij zijn koersdoel van 125 euro en de 'Opbouwen'-aanbeveling.
ING: {{76856, ING GROEP NV, ING}} de Nederlandse bank meldt over het tweede kwartaal een nettowinst van 1,675 miljard euro, 5,9% lager dan vorig jaar, met een licht zwakkere rente-inkomsten (NII) door een grotere dan verwachte negatieve wisselkoerseffect, stipt KBC Securities aan. De sterke groei in vergoedingsinkomsten (+12,3% op jaarbasis) en andere inkomsten (+17,5%) compenseerden dit deels, mede dankzij hogere klantactiviteit en een herwaardering van het belang in Van Lanschot Kempen. De kosten bleven onder controle, met een kost/income-ratio van 53,2% en een rendement op eigen vermogen van 13,9%. ING verhoogde zijn vooruitzicht voor het rendement op eigen vermogen in 2025 naar circa 12,5% en verwacht nu dat de kosten aan de onderkant van de eerder aangegeven bandbreedte van 12,5 tot 12,7 miljard euro zullen uitkomen. Geen impact op het koersdoel van 17,5 euro en de 'Opbouwen'-aanbeveling bij KBC Securities.
AB InBev: {{172539598, ANHEUSER-BUSCH INBEV SA/NV, ABI}} de Belgisch-Braziliaanse brouwer zag in het tweede kwartaal een stijging van de aangepaste bedrijfskasstroom (EBITDA) met 6,5% tot 5,301 miljard dollar, boven de verwachtingen, ondanks een organische daling van de volumes met 1,9% tot 143,3 miljoen hectoliter, aldus KBC Securities. De omzet steeg met 3,0% tot 15 miljard dollar, dankzij een stijging van de opbrengst per hectoliter met 4,9%. De winst per aandeel steeg met 8,7% tot 0,98 dollar. De prestaties waren sterk in Noord-Amerika, Midden-Amerika en EMEA (Europa, Midden-Oosten en Afrika), terwijl volumes in Zuid-Amerika en APAC (Azië en de regio van de Stille Oceaan) onder druk stonden. AB InBev bevestigde zijn jaarprognose van 4 à 8% organische EBITDA-groei, daarom blijft KBC Securities bij zijn koersdoel van 65 euro met de 'Kopen'-aanbeveling.
Roularta Media Group: {{29336, ROULARTA MEDIA GROUP NV, ROU}} de Belgische multimediagroep is na de vrijwillige heropening van het overnamebod voor 93,61% in handen van Koinon NV en verbonden partijen. Dat is niet voldoende om de 95%-drempel te overschrijden en om Roularta van de beurs te kunnen halen. Tijdens deze heropening werden 66.771 aandelen aangeboden, goed voor 61,62% van de resterende aandelen waarop het bod betrekking had.
Bekaert: {{29366, BEKAERT SA, BEKB}} de Belgische staaldraadgroep zag in de eerste helft van 2025 de onderliggende bedrijfswinst (EBIT) met 16% dalen tot 171 miljoen euro, in lijn met de verwachting van KBC Securities, maar 4% onder gemiddelde analistenverwachting. De omzet daalde met 5% tot 1,953 miljard euro, door lagere volumes en prijs/mix-effecten. De aangepaste EBIT-marge kwam uit op 8,8%, maar de jaarprognose werd verlaagd naar een bandbreedte van 8,0–8,5%, onder invloed van onder meer hogere Amerikaanse staalheffingen en zwakkere vraag in verschillende eindmarkten. Ondanks deze tegenwind blijft de vrije kasstroom solide, is de waardering aantrekkelijk (EV/EBITDA25E ~4x) en loopt het aandeleninkoopprogramma van 200 miljoen euro door, meldt KBC Securities. De analisten blijven bij het koersdoel van 55 euro en de 'Kopen'-aanbeveling.
Corbion: {{90441553, CORBION NV, CRBN}} het Nederlandse biochemiebedrijf zag in het tweede kwartaal van 2025 de aangepaste bedrijfskasstroom (EBITDA) met 12,8% organisch stijgen tot 52,2 miljoen euro, iets boven de verwachtingen. De omzet daalde met 6,2% tot 315,9 miljoen euro, vooral door een lichte daling in volume-mix en prijs. De marges verbeterden in beide kernsegmenten, mede dankzij kostenbesparingen. De joint venture met TotalEnergies bleef onder druk staan door prijsdruk op PLA. Corbion bevestigde zijn jaarprognose van meer dan 25% organische EBITDA-groei en KBC Securities blijft bij zijn koersdoel van 26 euro met de 'Opbouwen'-aanbeveling.
Azelis: {{351589652, AZELIS GROUP, AZE}} de Belgische distributeur van speciale chemicaliën en voedingsingrediënten rapporteerde een omzet van 2,16 miljard euro voor de eerste jaarhelft van 2025, 1% onder de verwachtingen door tegenvallende organische groei en negatieve wisselkoerseffecten in de Amerika’s en Azië-Pacific. De brutomarge van 23,9% lag in lijn met de gemiddelde analistenverwachting, terwijl de aangepaste EBITA van 234 miljoen euro eveneens conform de verwachtingen was dankzij lagere operationele kosten. De vooruitzichten zijn neerwaarts bijgesteld en daarmee gede-riskeerd, terwijl de waarderingsmultiples historisch laag blijven. Geen impact op de “kopen”-aanbeveling en koersdoel van 23 euro per aandeel.
Flow Traders: {{136262743, FLOW TRADERS NV, FLOW}} de Nederlandse liquiditeitsverschaffer meldt een sterk tweede kwartaal van 2025, met een nettowinst van 51,3 miljoen euro en een EPS van 1,18 euro, beide boven de verwachtingen. De nettohandelsinkomsten stegen met 80% op jaarbasis tot 143,4 miljoen euro, met bijzonder sterke prestaties in de Amerika’s. De operationele kosten stegen met 40% door hogere personeelskosten, maar bleven onder de verwachtingen dankzij lagere variabele vergoedingen. Het rendement op het gemiddeld handelskapitaal bedroeg 75%, en het handelskapitaal groeide tot 831 miljoen euro. Flow Traders kondigde ook de benoeming aan van Thomas Spitz als nieuwe CEO vanaf 1 september, wat een belangrijke stap is in het wegnemen van onzekerheid rond het leiderschap. Het koersdoel van 29,5 euro en de 'Opbouwen'-aanbeveling worden bevestigd door KBC Securities.
Fagron: {{19594402, FAGRON NV, FAGR}} de Belgische magistrale bereider zag zijn nettowinst in de eerste jaarhelft van 2025 uitkomen op 45,8 miljoen euro, wat lager is dan verwacht door hogere financiële kosten en belastingen. De omzet steeg met 10,9% tot 476,1 miljoen euro, gedragen door sterke prestaties in Noord- en Latijns-Amerika en recente overnames in EMEA. De operationele winst overtrof licht de verwachtingen met 73,2 miljoen euro, en het bedrijf bevestigde zijn vooruitzichten voor 2025 en de middellangetermijndoelstellingen tot 2030. Fagron investeert eenmalig 29 miljoen dollar in Las Vegas om de groei in Noord-Amerika te versnellen. Koersdoel bij KBC Securities blijft 24 euro, aanbeveling: Kopen.
Ontex: {{104687220, ONTEX GROUP NV, ONTEX}} de Belgische producent van hygiëneproducten zag zijn omzet in de eerste jaarhelft van 2025 dalen met 4% op vergelijkbare basis tot 880,3 miljoen euro, terwijl de aangepaste EBITDA met 21,5% terugviel tot 86,2 miljoen euro. De resultaten werden beïnvloed door zwakke consumentenbestedingen, hevige promotiedruk van A-merken, voorraadafbouw bij klanten en tijdelijke verstoringen in de toeleveringsketen. Ontex boekte een nettoverlies van 115 miljoen euro, voornamelijk door een niet-kaskostenpost van 142 miljoen euro gelinkt aan de verkoop van de Braziliaanse activiteiten. De onderneming bevestigde haar verlaagde jaarprognose en verwacht een omzetherstel in de tweede jaarhelft. Geen impact op het koersdoel van 8 euro en de ‘Opbouwen’-aanbeveling.
Euronext: {{104699097, EURONEXT NV, ENX}} de pan-Europese beursuitbater heeft een vrijwillig aandelenruilbod aangekondigd om alle aandelen van de Griekse beursuitbater ATHEX over te nemen, tegen een vaste ruilverhouding van 20 ATHEX-aandelen per nieuw Euronext-aandeel, wat neerkomt op 7,14 euro per aandeel of een premie van 27%. ATHEX profiteerde de voorbije jaren van het herstel van de Griekse economie en realiseerde in 2024 een omzet van 52 miljoen euro en een EBITDA van 23,7 miljoen euro. Euronext mikt tegen eind 2028 op jaarlijkse synergieën van 12 miljoen euro, vooral via de migratie naar het Optiq-platform en de harmonisatie van centrale functies, waarvoor 25 miljoen euro aan implementatiekosten wordt voorzien. De transactie, met een totale waarde van 412 miljoen euro, zou vanaf het eerste jaar winstverhogend zijn voor Euronext-aandeelhouders. Het koersdoel van 150 euro en de “Opbouwen”-aanbeveling blijven door KBC Securities behouden.
UCB: {{29331, UCB SA, UCB}} de Belgische biofarmaceutische groep zag haar omzet in de eerste jaarhelft van 2025 stijgen tot 3,49 miljard euro, wat ongeveer 8% boven de verwachtingen lag, vooral dankzij de sterke prestaties van Bimzelx met een omzet van 799 miljoen euro. De aangepaste EBITDA bedroeg 1,03 miljard euro (+61%), terwijl de nettowinst meer dan verdubbelde tot 475 miljoen euro. UCB verhoogde haar jaarprognose en verwacht nu minstens 7 miljard euro omzet en een EBITDA-marge van minstens 30%, gedreven door versnelde productlanceringen en een uitgebreide pijplijn met meerdere fase 3-studies. De onderneming blijft investeren in R&D, met onder meer studies voor Bimzelx, Fintepla, galvokimig en glovadalen. Het koersdoel blijft 214 euro en de aanbeveling blijft “Opbouwen”, stelt KBC Securities.
Arcadis: {{63566, ARCADIS NV, ARCAD}} het Nederlandse ontwerp- en consultancybedrijf meldt voor de eerste jaarhelft van 2025 stabiele inkomsten van 1,94 miljard euro, licht onder de verwachtingen, met een bedrijfskasstroom (EBITA) van 215 miljoen euro in lijn met de gemiddelde analistenverwachting. De divisie Resilience kende een vertraging in de groei in het tweede kwartaal ondanks sterke marges, terwijl Places onder druk bleef staan door uitgestelde investeringsbeslissingen in de industrie. Mobility presteerde stabiel en blijft op koers voor omzetgroei in de tweede jaarhelft dankzij grote projecten in Noord-Amerika. De vrije kasstroom kwam uit op -136 miljoen euro, slechter dan verwacht, en er werd geen nieuwe jaarprognose gegeven. Geen impact op het koersdoel van 58 euro en de ‘Opbouwen’-aanbeveling bij KBC Securities.
Aanbevelingen

Macrokalender

Wisselkoersen

Grondstoffen overzicht

Bedrijvenkalender

Adviezen (uitgelezen)
- Het koersdoel voor adidas gaat bij JP Morgan van 275 naar 250 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor adidas gaat bij Morgan Stanley van 245 naar 230 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor adidas gaat bij TD Cowen van 227 naar 200 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor adidas gaat bij Deutsche Bank van 270 naar 280 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Amplifon gaat bij Barclays van 28,5 naar 20,5 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor BE Semiconductor gaat bij HSBC van 122 naar 100 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor BNP Paribas gaat bij Barclays van 97 naar 93 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Caixabank gaat bij Morgan Stanley van 8,2 naar 8,9 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Danone gaat bij Barclays van 82 naar 85 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Danone gaat bij Deutsche Bank van 64 naar 70 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Erste Group Bank gaat bij Morgan Stanley van 85 naar 83 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Heineken gaat bij Morgan Stanley van 77 naar 73 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Hermes gaat bij Morgan Stanley van 2720 naar 2600 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor IMCD gaat bij Barclays van 187 naar 173 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Intesa Sanpaolo gaat bij Morgan Stanley van 6,2 naar 6,3 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Kerry Group gaat bij JP Morgan van 115 naar 110 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Kerry Group gaat bij Morgan Stanley van 102 naar 100 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor L'Oréal gaat bij JP Morgan van 290 naar 360 GBPp, de aanbeveling gaat van Underweight naar Neutral.
- Het koersdoel voor L'Oréal gaat bij Deutsche Bank van 265 naar 340 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Mercedes-Benz gaat bij Deutsche Bank van 90 naar 75 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Moncler gaat bij HSBC van 55 naar 53 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Nexans gaat bij HSBC van 125 naar 145 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Nexans gaat bij Barclays van 91 naar 101 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Novo Nordisk gaat bij HSBC van 680 naar 360 DKK, de aanbeveling gaat van Buy naar Hold.
- Het koersdoel voor Puma gaat bij Baader Helvea van 25 naar 18 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Rio Tinto gaat bij Morgan Stanley van 5570 naar 5450 GBPp, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Rio Tinto gaat bij HSBC van 5300 naar 5400 GBPp, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Rio Tinto gaat bij Deutsche Bank van 5300 naar 5100 GBPp, de aanbeveling gaat van Buy naar Hold.
- Het koersdoel voor Siemens Healtheneers gaat bij Morgan Stanley van 60 naar 62 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor SIG Group gaat bij Morgan Stanley van 22,8 naar 19 CHF, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Taylor Wimpey gaat bij Berenberg van 150 naar 135 GBPp, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Taylor Wimpey gaat bij Morgan Stanley van 120 naar 115 GBPp, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor UBS gaat bij Morgan Stanley van 26 naar 27 CHF, er is geen wijziging in de aanbeveling.
- Het koersdoel voor Wolters Kluwer gaat bij Morgan Stanley van 158 naar 159 EUR, er is geen wijziging in de aanbeveling.