• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

di. 12 apr 2022

15:05

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Net voor de beurs in de VS de deuren opent, blikken we even terug op het belangrijkste bedrijfsnieuws in Amerika.

Warner Bros Discovery debuteert op Wall Street met een 1,4% hogere slotkoers

  • De aandelen van Warner Bros Discovery debuteerden gisteren op Wall Street met een 1,4% hogere slotkoers. AT&T en Discovery kondigden in mei vorig jaar de oprichting aan van een zelfstandig mediabedrijf en die deal werd vrijdag gesloten. Het nieuwe bedrijf biedt onderdak aan zenders als HBO, CNN en Discovery Channel en aan franchises als "Batman" en "Harry Potter". Het bedrijf biedt ook de streamingdiensten HBO Max en Discovery+ aan.

Nvidia struikelt over advies- en koersdoelverlaging van Baird

  • Nvidia struikelde over een adviesverlaging van Baird die de aandelen van “Outperform” naar “Neutral” bracht. Het koersdoel werd verlaagd van 360 naar 225 dollar. Volgens de analisten is er sprake van vertraging bij de bestelling van grafische processoren (GPU), te wijten aan voorraadoverschotten. Daarnaast kijkt de groep aan tegen een vertraagde vraag naar PC’s en zijn er stoorzenders als de shutdowns in China en de oorlog in Oekraïne. AMD, na Nvidia de belangrijkste speler op de GPU-markt, deelde in de malaise.

Meta Platforms test tools voor verkoop van producten in virtual reality-platform Horizon Worlds

  • Facebook-eigenaar Meta Platforms start met het testen van tools voor het verkopen van digitale activa en ervaringen binnen zijn virtual reality-platform Horizon Worlds, een belangrijk onderdeel van zijn plan voor het creëren van een metaverse. De tools zullen in eerste instantie beschikbaar zijn voor een selecte groep gebruikers die virtuele klassen, games en mode-accessoires creëren binnen het platform van het bedrijf. "We willen dat er een massa geweldige werelden zijn, en om dat te laten gebeuren moeten er veel makers zijn die zichzelf kunnen onderhouden en hier hun werk van kunnen maken," zei Chief Executive Mark Zuckerberg.

Gilead mag opnieuw combinatie van medicijnen tegen bloedkanker testen

  • De Amerikaanse Food and Drug Administration heeft volgens Gilead de gedeeltelijke klinische stop opgeheven die was geplaatst op haar proeven waarin een combinatie van medicijnen tegen bloedkanker wordt getest. De proeven evalueerden de combinatie van magrolimab en een ander geneesmiddel azacitidine voor de behandeling van twee soorten bloedkankers genaamd myelodysplastisch syndroom en acute myeloïde leukemie. Magrolimab werd onderdeel van de pijplijn van Gilead door de overname van Forty Seven voor 4,9 miljard dollar in 2020.

Amazon krijgt leveringen via drones maar moeilijk van de grond

  • Amazon krijgt de leveringen via drones maar moeilijk van de grond. Volgens een bericht op Bloomberg was sprake van vijf crashes over een proefperiode van 4 maanden. Jeff Bezos kondigde de leveringen via drones aan in 2013.

Shopify wil aandelen in 10 splitsen en wil positie van oprichter verstevigen

  • Shopify zal op een bijzonder algemene vergadering aan de aandeelhouders de goedkeuring vragen om zijn aandelen in tien te splitsen. De groep stelt ook enkele wijzigingen voor in zijn bestuursstructuur om het stemrecht van oprichter en CEO Tobi Lütke te behouden. Volgens het nieuwe plan krijgt Lütke een niet-overdraagbaar oprichtersaandeel dat een variabel aantal stemmen zal hebben dat, in combinatie met zijn andere aandelenbezit, 40% van de stemrechten zal vertegenwoordigen.

Thoma Bravo neemt het cyberbeveiligingsbedrijf SailPoint Technologies over voor 6,12 miljard dollar

  • De private-equitymaatschappij Thoma Bravo neemt het cyberbeveiligingsbedrijf SailPoint Technologies over voor 6,12 miljard dollar. Thomas Bravo deed in de sector al belangrijke investeringen in bedrijven als Proofpoint, BarracudaNetworks en Sophos. Cybersecurity is een belangrijke sector voor buyouts dankzij een door de COVID-19-pandemie veroorzaakte verschuiving naar werken op afstand en de Russische invasie in Oekraïne die heeft geleid tot een piek in cyberaanvallen. Datto, een leverancier van beveiligingsoplossingen, is maandag ook overgenomen door investeerders onder leiding van Insight Partners in een transactie ter waarde van 6,2 miljar dollar.

Ford wil zijn lithium bij Lake Resources halen in Argentinië

  • Ford Motor heeft een voorlopige overeenkomst ondertekend om lithium te kopen van een Lake Resources faciliteit in Argentinië waar de grondstof wordt gewonnen via directe lithium extractie (DLE), een relatief nieuw ras van technologieën die het metaal filteren uit pekel en veel kleiner domein gebruiken dan open-pit mijnen en verdamping vijvers. Ford wil jaarlijks25.000 ton van het witte metaal kopen.

Vimeo ziet groei flink vertragen

  • Vimeo pakte uit met ontgoochelende maandcijfers. De omzetgroei vertraagde in maart van 60% vorig jaar tot 18%. De omzet per gebruiker groeide in maart 2022 met 10% aanzienlijk trager dan de 27% in maart vorig jaar.

Alphabet klaagt oplichter die Google gebruikte aan

  • Alphabet klaagde gisteren een oplichter aan die Google gebruikte om valse huisdieren te verkopen, de eerste van wat volgens het bedrijf een groeiend aantal rechtszaken zou zijn gericht tegen misbruik door zijn gebruikers. Ouderenorganisatie AARP maakte Google in september attent op de zwendel na een klacht van een inwoner van South Carolina die 700 dollar aan digitale cadeaubonnen had gestuurd naar een onlineverkoper voor een basset puppy die nooit is geleverd.

Johnson & Johnson moet boete betalen voor misleidende marketing

  • Johnson & Johnson (-1,2%) moet 302 miljoen dollar boete betalen aan de staat voor jarenlange misleidende marketing aan artsen en vrouwelijke patiënten over bekkenimplantaten die ernstige vaginale pijn en lichamelijke schade kunnen veroorzaken, oordeelde een hof van beroep van de staat maandag.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap