• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 18 jul 2022

15:00

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Net voor de beurs in de VS de deuren opent, blikken we even terug op het belangrijkste bedrijfsnieuws in Amerika.

UnitedHealth Group verhoogt winstverwachting

  • UnitedHealth Group verhoogde voor het tweede kwartaal op rij zijn winstverwachting, met dank aan een langzaam herstel in niet-spoedeisende medische procedures. Het bedrijf waarschuwde echter voor de impact van een recente opleving in COVID-ziekenhuisopnames. Het bedrijf rapporteerde een totale omzet van 80,33 miljard in het voorbije kwartaal, waarmee het de ramingen van 79,68 miljard overtrof. De aangepaste winst van 5,57 dollar per aandeel versloeg ook de verwachtingen van 5,20 dollar per aandeel.

Winst van Wells Fargo & Co halveerde bijna over tweede kwartaal

  • De winst van Wells Fargo & Co halveerde bijna over het tweede kwartaal omdat de bank meer centen opzij zette om potentiële verliezen op leningen te dekken, terwijl haar hypotheekverstrekkingsactiviteiten onder druk kwamen te staan door hogere rentetarieven. Met een aangepaste winst per aandeel van 82 dollarcent ging de groep niettemin over de verwachtingslat van 80 dollarcent.

Amerikaanse senator zorgde voor slechte vrijdag bij producenten van zonne-energie

  • Aandelen van producenten van zonne-energie kenden vrijdag een moeilijke dag na mediaberichten dat een Amerikaanse senator zich verzet tegen een voorstel om extra centen vrij te makenin de begroting om de klimaatverandering aan te pakken. Dat was onder meer slecht nieuws voor First Solar, SunPower en SolarEdge Technologies.

Citigroup rapporteerde kleiner dan verwachte winstdaling

  • Citigroup rapporteerde een kleiner dan verwachte winstdaling. Dat was te danken aan de ongebruikelijke kracht van de treasurydienstverlening en het feit dat de handelsdesks konden profiteren van de marktvolatiliteit, waardoor een terugval in investment banking werd opgevangen. De winst van de bank daalde van 6,2 tot 4,5 miljard dollar. Per aandeel verdiende de groep 2,30 dollar, terwijl slechts op 1,68 dollar was gerekend. De winstdaling weerspiegelde ook een stijging van de reserves voor mogelijke kredietverliezen met 375 miljoen dollar, nadat in dezelfde periode een jaar eerder 2,4 miljard dollar aan reserves weer kon worden vrijgemaakt. Ondanks de sterke resultaten pauzeert de groep de inkoop van eigen aandelen.

BlackRock haalde verwachting niet

  • BlackRocks aangepaste winst per aandeel van 7,36 dollar voor het voorbije kwartaal miste een gemiddelde verwachting van 7,90 dollar per aandeel. Retailbeleggers haalden samen 10 miljard dollar weg in het kwartaal, de eerste daling sinds de pandemie begon in maart 2020. BlackRocks beheerd vermogen (AUM) daalde met 11%.

Starbucks ontkent mediaberichten over geplande verkoop Britse activiteiten

  • Starbucks ontkende de mediaberichten over het voorbije weekend dat het een verkoopproces heeft opgestart voor zijn Britse activiteiten. Volgens The Times heeft Starbucks geen "formeel verkoopproces" van zijn Britse activiteiten gestart en blijft het "strategische opties evalueren" voor zijn internationale activiteiten in eigendom van het bedrijf.

Tesla kan prijzen verlagen als inflatie tot rust komt

  • Elon Musk zei vrijdag dat Tesla de prijzen voor auto's kan verlagen als de inflatie tot rust komt. Tesla heeft de prijzen een aantal keer verhoogd in de afgelopen maanden in een reactie op de gestegen prijzen voor onder meer aluminium en lithium.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap