• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 26 sep 2022

15:00

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Net voor de beurs in de VS de deuren opent, blikken we even terug op het belangrijkste bedrijfsnieuws in Amerika.

McDonald’s verhoogt prijzen van ongeveer 60% van aanbod in Japan

  • McDonald’s zal de prijzen van ongeveer 60% van het aanbod in Japan verhogen als gevolg van stijgende inkoopkosten en wisselkoersschommelingen. Dat is de tweede reeks prijsverhogingen van het bedrijf dit jaar. Japan worstelt met inflatiedruk en met een daling van de yen tot het diepste punt in 24 jaar, waardoor geïmporteerde ingrediënten duurder worden.

Intel en Italië kiezen Italiaanse stad Vigasio in Veneto voor nieuwe chipfabriek

  • De aftredende regering van Mario Draghi en Intel kozen de stad Vigasio in de noordoostelijke regio Veneto uit als hun voorkeurslocatie voor een nieuwe chipfabriek in Italië ter waarde van miljarden euro's. De investering van Intel in Italië maakt deel uit van een breder plan dat de Amerikaanse chipmaker in maart aankondigde om de komende tien jaar tot 80 miljard euro te investeren in capaciteitsopbouw in heel Europa.

Fisker begint in juli 2023 met verkoop van elektrische Ocean sport-utility vehicle in India

  • De Amerikaanse startup Fisker begint in juli volgend jaar met de verkoop van zijn elektrische Ocean sport utility vehicle (SUV) in India. Fisker zou binnen enkele jaren kunnen beginnen met de lokale productie van zijn auto's. De verkoop van elektrische auto's in India zal toenemen tegen 2025-26.

Apple produceert nieuwste iPhone 14 in India

  • Apple produceert zijn nieuwste iPhone 14 in India, nu de techgigant een deel van zijn productie weghaalt uit China. Het bedrijf lanceerde het vlaggenschip iPhone 14 tijdens een evenement eerder deze maand, waarbij de nadruk lag op veiligheidsupgrades in plaats van op flitsende nieuwe technische specificaties, met uitzondering van een nieuw, avontuurlijk horloge.

Dalende energieprijzen hebben invloed op beurskoersen van energiebedrijven

  • Aandelen van olie- en gasproducenten dalen, net als de prijzen van ruwe olie tegen de achtergrond van de vrees voor een recessie en een sterkere Amerikaanse dollar. De oliemultinationals Exxon Mobil en Chevron dalen respectievelijk met 6% en 5,2%. Producenten Laredo Petroleum, APA, MarathonOil, OccidentalPetroleum en DevonEnergy tuimelen 6% tot 11%.

Meerdere cruiseschepen moeten route wijzigen als gevolg van tropische storm Fiona

  • Meerdere cruiseschepen moeten hun route wijzigen en in andere havens stoppen, als gevolg van de impact van tropische storm Fiona. Onder andere cruises van Royal Caribbean, Carnival en NorwegianCruiseLine moesten hun reisschema’s aanpassen.

FDA geeft rood licht voor poziotinib van Spectrum Pharmaceuticals

  • De FDA gaf rood licht voor poziotinib van Spectrum Pharmaceuticals en concludeerde dat de voordelen van pozi niet opwegen tegen de risico's voor de behandeling van HER2 exon 20-insertiemutaties.

Artivion stopt met klinische studie Proact Xa

  • Artivion stopte deze week met de klinische studie Proact Xa. Die moest vaststellen of patiënten met een On-X mechanische aortaklep veilig en effectief op apixaban kunnen blijven. De beslissing om de studie stop te zetten is gebaseerd op de aanbeveling van de onafhankelijke Data and Safety Monitoring Board. De aanbeveling vermeldde een gebrek aan bewijs voor de niet-inferioriteit van apixaban ten opzichte van warfarine voor kleptrombose en trombo-embolie.

Indrukwekkende prestatie van Action, onderdeel van 3i, zet zich voort

  • De indrukwekkende prestatie van Action, onderdeel van 3i, zet zich voort met een zeer sterke groei van de omzet en de EBITDA. De jaaromzet van meer dan 5,8 miljard euro is nu meer dan 26% hoger dan in dezelfde periode vorig jaar, waarbij de sterke handel zich in alle regio's voortzet.  Het bedrijf verwacht dat de EBITDA voor de laatste 12 maanden circa 1,035 miljard euro zal bedragen, vergeleken met 765 miljoen euro in september vorig jaar. De kasstroomgeneratie blijft sterk en de nettoschuld bedraagt nu minder dan 2,1x de EBITDA. Action opende 142 nieuwe winkels in 2022 en blijft op schema om meer nieuwe winkels te openen dan in 2021.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap