• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 22 dec 2022

15:00

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Net voor de beurs in de VS de deuren opent, blikken we even terug op het belangrijkste bedrijfsnieuws in Amerika.

Amazon is eerste bedrijf ooit dat meer dan 1 000 miljard dollar marktwaarde verliest

  • Amazon is het eerste bedrijf ooit dat meer dan 1 000 miljard dollar aan marktwaarde verliest. Door de koersval van de voorbije dagen daalde de marktwaarde immers tot  869 miljard dollar, terwijl dat op 21 december 2022 nog  1,88 biljoen dollar was. Het kan verkeren!

Micron Technology meldt zwakke kwartaalomzet

  • De producent van geheugenchips Micron Technology meldde een kwartaalomzet van 4,09 miljard dollar. Dat is een pak minder dan de 7 miljard dollar in dezelfde periode vorig jaar, en lager dan de verhoopte 4,16 miljard dollar. Het verlies per aandeel kwam uit op 4 dollarcent, terwijl op 3 dollarcent gemikt werd. Micron gaat daarom banen schrappen en uitgaven verminderen, maar ook 10% van zijn personeelsbestand afschaven. Dat moet geld besparen op een moment dat de sector te kampen heeft met het ernstigste onevenwicht tussen vraag en aanbod in 13 jaar. Micron schort ook de inkoop van eigen aandelen op, maar zal wel een dividend blijven betalen.

YouTube is in gesprek voor exclusieve rechten op NFL Sunday Ticket

  • Google's YouTube is in gesprek voor de exclusieve rechten op NFL Sunday Ticket, een pakket waarvoor alleen een abonnement geldt en waarmee voetbalfans de meeste wedstrijden op zondagmiddag kunnen bekijken. De concrete voorwaarden werden nog niet bekend gemaakt, maar satellietzender DirecTV betaalt momenteel jaarlijks 1,5 miljard dollar voor de rechten. De toevoeging van Sunday Ticket zou een stimulans zijn voor de streaminginspanningen van YouTube, nu het videoplatform probeert de advertentieverkoop uit te breiden naar inkomsten uit abonnementen.

Starbucks had geen last van een adviesverlaging voor koffieketen

  • Starbucks had geen last van een adviesverlaging voor de koffieketen van “Kopen” naar “Houden”. De groeiprognose van de Amerikaanse omzet werd verlaagd omwille van de mogelijke recessie die de uitgaven van sommige klanten kan beïnvloeden. Dat effect zal zichtbaar worden vanaf het vierde kwartaal van 2023.

Under Armour benoemde hotelier Stephanie Linnartz tot CEO

  • Under Armour benoemde gisteren de ervaren hotelier Stephanie Linnartz tot CEO, in de hoop dat haar ervaring in e-commerce en merkstrategie de verkoop van de kledingmaker nieuw leven zal inblazen. Linnartz treedt toe op een moment dat het bedrijf worstelt met de onzekere vraag naar kleding en vrijetijdsartikelen, nu de decennialang hoge inflatie de consumentenuitgaven aan banden legt. Under Armour verlaagde vorige maand nog zijn jaarverwachtingen.

Winst die MillerKnoll in tweede kwartaal boekte lag boven verwachting

  • De winst die MillerKnoll in het tweede kwartaal boekte lag boven verwachting: geen 42 cent per aandeel, maar wel 46 cent per aandeel, wat 5 cent minder is dan een kwartaal eerder. Het bedrijf rapporteerde een omzet van 1,07 miljard dollar, wat meer was dan de geraamde 1,04 miljard dollar.

Bioscoopketen AMC zet gesprekken stop om theateractiva van Cineworld te kopen

  • Bioscoopketen AMC heeft de gesprekken stopgezet om bepaalde theateractiva van Cineworld in de VS en Europa over te nemen. Die deal zou deels gefinancierd worden door de uitgifte van nieuwe preferente aandelen en extra schuldfinanciering, maar die vlieger gaat voor de geldschieters niet op. Koudwatervrees, dus, ondanks dat Cineworld in een faillissementsprocedure zit en dus maar wat graag met de verkoop wilde doorgaan.

Zynerba Pharmaceuticals zal belangrijke gegevens van proef pas later presenteren

  • Zynerba Pharmaceuticals stelde het tijdschema uit voor de rapportering van belangrijke gegevens van een proef met zijn op cannabis gebaseerd geneesmiddel voor de behandeling van het Fragiele X-syndroom. Dat is een zeldzame genetische aandoening en één van de meest voorkomende oorzaken van erfelijke verstandelijke beperkingen. De oorzaak van de vertraging ligt bij de inschrijving van patiënten te midden van een toename van ademhalingsziekten (RSV). Dat valt samen met een stijging van het aantal covid-gevallen en een griepseizoen dat verrassend vroeg zijn intrede doet.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap