• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 10 feb 2022

15:08

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Kwartaalcijfers Disney opgefleurd met sterke streamingcijfers

  • Entertainmentgroep Disney rapporteerde over het eerste kwartaal een omzet, winst en groei van het aantal streamingabonnees die de verwachtingen van analisten ruimschoots overtroffen. De winst steeg tot 1,06 dollar per aandeel, ruim boven het gemiddelde van 57 cent van de schattingen van analisten. De totale omzet steeg met 34% tot 21,82 miljard dollar, tegen 20,91 miljard dollar verwacht. Het bedrijf voegde 11,8 miljoen Disney+-abonnees toe in het eerste kwartaal en voorspelde een sterkere abonneegroei in de tweede helft van het jaar dan in de eerste helft. Op het einde van het eerste kwartaal stond de teller op 129,8 miljoen abonnees, tegen 129,2 miljoen verwacht. CEO Bob Chapek mikt tegen 2024 op 230 tot 260 miljoen.

Uber presteert beter dan verwacht en ziet actieve klanten op recordniveau

  • Taxi-app Uber boekte in het voorbije kwartaal een omzet van 5,78 miljard dollar en presteerde daarmee beter dan de 5,34 miljard verwacht. Netto ging de groep voor 26 dollarcent in het rood, een kleiner verlies dan de 35 dollarcent waar rekening mee werd gehouden. De aangepaste bedrijfskasstroom  bedroeg 86 miljoen dollar. Dat is een stijging van 540 miljoen dollar ten opzichte van hetzelfde kwartaal een jaar geleden. Op het niveau van de maaltijdleveringsdiensten, voornamelijk Uber Eats, boekte de groep een eerste positieve bedrijfskasstroom van 25 miljoen dollar. De boekingen van ritten stegen in het kwartaal met 67 % op jaarbasis, terwijl de boekingen voor maaltijdbezorging in dezelfde periode met 34% stegen. Alles samen goed voor een record van 118 miljoen actieve klanten.

Beter dan verwachte winst en omzet bij CVS, onveranderde verwachtingen

  • De omzet van gezondheidsbedrijf CVS Health steeg met 10% tot 76,60 miljard dollar, vergeleken met de verwachtingen van 75,67 miljard dollar. Op aangepaste basis verdiende het bedrijf 1,98 dollar per aandeel, vergeleken met schattingen van 1,93. Het bedrijf diende tijdens het kwartaal meer dan 8 miljoen COVID-19-tests en meer dan 20 miljoen coronavirusvaccins toe in de V.S. Ondanks de robuuste vraag naar vaccins en tests handhaafde CVS zijn eerdere prognose voor een aangepaste winst tussen 8,10 en 8,30 dollar per aandeel in 2022.

Yum Brands profiteert van terugkerende klanten om omzet over verwachting te tillen

  • KFC-moeder Yum Brands rapporteerde een vergelijkbare kwartaalomzet die de schattingen van Wall Street overtrof. De vergelijkbare omzet steeg met 5% terwijl op 4,5% was gerekend. De winst per aandeel ging van 1,08 naar 1,11 dollar.

Fors beter dan verwachte winst per aandeel voor Bunge

  • De wereldwijde handelaar in landbouwgrondstoffen Bunge zette in het voorbije kwartaal 16,683 miljard dollar om, een stijging ten opzichte van de 12,61 miljard dollar een jaar eerder en boven de schatting van 15,167 miljard dollar. De winst van 3,49 dollar per aandeel was ook een stuk beter dan de verwachting van 2,87 dollar. De grote oogsten van oliehoudende zaden in Noord-Amerika en Europa en de sterke vraag naar verwerkt meel en verwerkte olie ondersteunden de kernactiviteiten van het landbouwbedrijf. Het bedrijf voorspelt dat die sterkte in 2022 zal aanhouden.

Fors beter dan verwachte omzet en winst bij Mattel

  • De omzet van speelgoedfabrikant Mattel steeg in het vierde kwartaal met 10% tot ongeveer 1,80 miljard dollar, waarmee het de analistenverwachtingen van 1,66 miljard versloeg. Exclusief posten verdiende het bedrijf 53 dollarcent per aandeel, eveneens een eind boven de verwachting van 30 dollarcent. De speelgoedfabrikant mikt bovendien op een winst voor het huidige jaar die boven de ramingen ligt. Het bedrijf vertrouwt erop dat de robuuste vraag naar zijn Barbiepoppen en ander speelgoed de toeleverancier zal helpen om de ongebreidelde verstoringen in de toeleveringsketen te doorstaan.

Zynga’s omzet boven verwachting in vierde kwartaal

  • Computerspelontwikkelaar Zynga rapporteerde een aangepaste kwartaalwinst van 4 cent per aandeel. Een eind onder de verwachting van 9 dollarcent. De omzet steeg met 4% en ging met 726,60 miljoen dollar wel boven de verwachting van 719,59 miljoen dollar.

Tesla zou ten vroegste midden maart in Duitsland produceren

  • De productie van elektrische wagens in Tesla's fabriek in Berlijn zal volgens mediaberichten op zijn vroegst medio maart van start gaan. Tesla wacht nog op de definitieve goedkeuring van de lokale autoriteiten om de productie te starten. Die autoriteiten zouden momenteel nog de veiligheidsmaatregelen van de fabriek aan het herzien zijn. Tesla-topman Elon Musk liet in een tweet weten dat hij de fabriek in Berlijn medio februari zou bezoeken.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap