• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

di. 4 aug 2020

9:15

Benelux-beursnieuws bij 't ontbijt

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

DSM

  • DSM rapporteerde een degelijk tweede kwartaal, want de omzet steeg met 1% op jaarbasis tot 2,23 miljard euro (verwacht: 2,15 miljard euro). De bedrijfskasstroom (EBITDA) ging wel 8% lager op jaarbasis tot 402 miljoen euro, waar gemikt werd op een krimp met 9%. De vrije kasstroom steeg met een robuuste 33% tot 342 miljoen euro, zodat een interimdividend van 0,80 euro per aandeel zal worden uitbetaald. Voor het volledige boekjaar 2020 blijven de vooruitzichten in de kast, maar DSM verwacht wel dat het segment 'Nutrition' minimum 5% EBITDA-groei moet kunnen realiseren. KBC Securities-analist Wim Hoste blijft bij zijn "Houden"-advies, maar trekt het koersdoel op van 120 naar 130 euro.

Mithra

  • Mithra liet weten dat de houdbaarheid van Myring (“shelf life”) in Europa verlengd werd van 24 tot 36 maanden. Dat moet een competitief voordeel bieden op het niveau van kostenoptimalisatie én toeleveringsketen voor distributeurs, apothekers en patiënten. Goed nieuws, voor KBC Securities-analiste Sandra Cauwenberghs, die voor 2020 uitkijkt naar de goedkeuring van de FDA en de marktintroductie van de complexe generieke ring Myring in de VS. Anticonceptiepil Estelle wordt momenteel door de FDA (VS) en de EMA (EU) gecontroleerd en zal in 2021 via partners Mayne Pharma en Gedeon Richter op de markt worden gebracht. Geen impact op 33,5 euro koersdoel en “Kopen”-advies bij KBCS.

Inventiva

  • Met Lanifibranor heeft Inventiva een topkandidaat in de NASH-race. Meer dan indrukwekkende resultaten en een goed gevulde kasreserve na de beursgang op Nasdaq maken dat het Franse bedrijf een sterke plaats aan de tafel gekregen heeft om potentiële partnerdiscussies te voeren voor de verdere ontwikkeling en commercialisatie. KBC Securities was betrokken bij de recente kapitaaloperatie en hervat vandaag de opvolging van het bedrijf met een koersdoel van 28 euro en een “Kopen”-advies.

Qrf City Retail

  • Qrf boekte in de eerste jaarhelft 6,63 miljoen euro bruto huurinkomsten (-15,6% op jaarbasis) en nam 0,87 miljoen euro waardeverminderingen op vorderingen als gevolg van Covid-19. De netto huurinkomsten daalden met 25,9% tot 5,76 miljoen euro en het bedrijfsresultaat op de portefeuille kwam 23,2% lager uit op jaarbasis, op 4,63 miljoen euro. De operationele marge steeg met 280 basispunten tot 80,4% dankzij kostencontrole en de internalisering van het vastgoedbeheer. De reële waarde van de portefeuille kromp met 11% op jaarbasis tot 223,9 miljoen euro. De groep gaat de huurders een deel van de verschuldigde huur kwijtschelden, via een uitgestelde betalingsverplichting met voorwaarden. Jaardoelstellingen werden niet gegeven, maar er zal wel een dividend van 0,80 euro worden betaald. Geen impact op “Opbouwen”-advies en 18 euro koersdoel bij KBCS.

Euronav

  • Euronav blijft eigen aandelen inkopen. De groep shopte vorige week 2.274.484 eigen aandelen voor 19,1 miljoen euro en bezit nu 6,09% van het totaal aantal uitstaande aandelen.

Euronext

  • Beursuitbater Euronext heeft de overname van VP Securities, de Deense centrale effectenbewaarinstelling, netjes afgerond. Euronext zal nu de rekeningen van VP Securities volledig consolideren in haar jaarrekening. Voor wie nog moet accepteren: het 'tag-along' bod om de resterende aandelen van VP Securities te verwerven blijft open tot 31 augustus 2020. Wie al aanvaardde zal zijn centen ontvangen, op of rond 10 september 2020.

Global Graphics

  • De specialist in in hardware en software voor inkjettoepassingen laat weten dat de halfjaarcijfers van de voortgezette bedrijfsactiviteiten aanzienlijk verbeterden op jaarbasis. De omzet ging 24,2% hoger tot 11,90 miljoen euro en de nettowinst steeg met 287% tot 2,08 miljoen euro. De groep verkocht ook zijn Font-segment, wat een brutowinst van 5,36 miljoen euro opleverde. Ondanks Covid-19 bleef de vraag duidelijk héél erg sterk in de regio Azië-Pacific, omdat onder meer de vraag naar software de verwachtingen blijft overtreffen.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap