• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 15 okt 2020

9:45

Benelux-beursnieuws bij 't ontbijt

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Ageas

  • Ageas kondigde gisteren de verkoop aan van zijn deel in de joint venture met Tesco. Hoewel het volgens KBC Securities onwaarschijnlijk is dat er binnenkort een verkoop van de Britse activiteiten zal plaatsvinden als gevolg van de diversificatie van de groep, zijn de analisten van mening dat de verkoop aantoont dat Ageas zich nog steeds terugtrekt en de Britse winst verschuift naar de Aziatische winst. De prijs, hoewel niet super, is beter dan verwacht en resulteert in een kleine winst. Een plus voor de waarde van Ageas. Het advies is “Kopen” met een koersdoel van 48,50 euro.

Sequana Medical

  • HR-versterking bij Sequana Medical, dat deze morgen liet weten twee experts op het vlak van hartfalen aan boord te halen. Beide krijgen een plaats in het wetenschappelijk adviescomité van de groep. De twee heren, Dr James Udelson en Dr Michael Felker, zijn welgekomen, maar hebben geen impact op het “Kopen”-advies en koersdoel van 13,50 euro.

Oxurion

  • Oxurion kwam gisteren al met een HR-berichtje en komt deze morgen met een stand van zaken voor het derde kwartaal. Daaruit onthoudt KBCS onder meer dat de groep een kaspositie heeft van 32 miljoen euro of ademruimte tot het tweede kwartaal van 2021. Onlangs kondigde het bedrijf de start aan van de PhII KALAHARI-proef met THR-149 (anti-pKal-remmer). THR-687 (pan-RGD integrine antagonist) zou midden 21 (1e patiëntendosering) moeten starten. THR-149 neemt het grootste deel van de waardebepaling voor zijn rekening en is goed voor 1,85 euro/aandeel en THR-687 0,35 euro. “Houden”-advies en koersdoel van 3 euro blijven onveranderd.

Qrf City Retail

  • KBC Securities sleutelde aan het model van Qrf City Retail en verhoogde het advies van “Opbouwen” naar “Kopen”. Ze passen de schattingen aan voor de impact van covid-19, maar ook aan de relatief grote herontwikkelingen JV's met Dyls (Leuven) en Baltisse (Antwerpen). Er werd een nieuw koersdoel bepaald van 12,50 euro (was 18 euro), wat volgens de analisten eerder conservatief is, gezien de zeer solide balans en sterke liquiditeit.

ASML

  • Gisteren publiceerde ASML resultaten die ruim boven de verwachtingen lagen. De vooruitzichten van de groep voor een “lage tweecijferige” omzetgroei voor 2021 waren echter wat aan de voorzichtige kant ten opzichte van wat de markt verwachtte. Op basis van de langetermijngroeiverwachtingen die in het waarderingsmodel van KBC Securities zijn vastgelegd, is er echter ruimte voor een verhoging van het koersdoel van 290 naar 325 euro bij een onveranderd “Houden”-advies. ASML is volgens KBC Securities één van de aandelen die weerstand kan bieden bij een nieuwe opleving van de pandemie.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap