• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

di. 14 sep 2021

9:17

Benelux-beursnieuws bij 't ontbijt

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Greenyard publiceert duurzaamheidsrapport en -strategie

  • Greenyard publiceerde vandaag haar vierde duurzaamheidsrapport en legde daarin een duurzaamheidsstrategie voor 2025 op tafel. De aanpak voor de komende jaren is gebaseerd op drie belangrijke pijlers: Bouwen aan duurzame voedselwaardeketens, verbeteren van de eigen ecologische voetafdruk en samenwerken met klanten. Greenyards ambitie is om te bewijzen dat 'ecologie hand in hand kan gaan met economie' met focus op betere prognoses, het beperken van afval in de gehele voedselwaardeketen en het verminderen van energie vertaalt zich automatisch in een efficiëntere kostenstructuur. KBC Securities handhaaft het “Kopen”-advies en koersdoel van 11,5 euro.

FDA kent Breakthrough Device Designation toe aan Nyxoah

  • De Amerikaanse FDA heeft de Breakthrough Device Designation toegekend aan Nyxoahs behandeling van volwassen patiënten met matige tot ernstige OSA (obstructief slaapapneu) en Complete Concentric Collapse (CCC) van het zachte verhemelte. Het Breakthrough Designation Program van de FDA is opgezet om patiënten en zorgverleners sneller toegang te geven totinnovatieve technologieën die een effectievere behandeling van onomkeerbaar invaliderende ziekten of aandoeningen mogelijk maken.

Ontex verkoopt Braziliaanse activiteiten

  • Volgens De Tijd zou Ontex een verkoopproces hebben opgestart voor zijn Braziliaanse activiteiten. Hoewel de nieuwe CEO van Ontex in een recente CMD (in juni) aangaf dat er geen taboes zijn en de strategische posities van alle activiteiten van Ontex voortdurend worden geëvalueerd, was het duidelijk dat de Braziliaanse activiteiten, die in 2017 werden overgenomen, de afgelopen jaren structureel ondermaats hebben gepresteerd op het gebied van winstgevendheid, ondanks goede vooruitgang op het gebied van omzetgroei. Hoewel het gerucht niet door het bedrijf wordt bevestigd, zou een verkoop van de Braziliaanse activiteiten volgens KBC Securities nauwelijks een verrassing zijn. Aangezien de winstgevendheid niet wordt bekendgemaakt, is het moeilijk in te schatten wat een verkoop van de Braziliaanse activiteiten in termen van opbrengst zou kunnen opleveren. “Kopen”-advies en koersdoel van 14 euro worden bevestigd.

Euronav koopt obligatie terug

  • Na de plaatsing van een obligatielening van 200 miljoen dollar met looptijd tot september 2026 heeft Euronav voor 131,8 miljoen dollar van een uitstaande lening met looptijd tot mei 2022 teruggekocht.

DSM onderzoekt strategische opties Materials-divisie

  • DSM kondigde een onderzoek aan naar de strategische opties van de Materials-activiteiten, inclusief een mogelijke verkoop. Dat betekent hoogstwaarschijnlijk dat de groep op weg is om een gefocust Health, Nutrition & BioScience-concern te worden. KBC Securities denkt dat DSM 4,8 miljard euro kan opstrijken voor Materials. KBC Securities ziet alvast ruimte voor een koersdoelverhoging van 170 naar 190 euro en een adviesverhoging van “Houden” naar “Opbouwen”.

Thistle Wind Partners neemt deel aan ScotWind-zeebodemleaseproces

  • Thistle Wind Partners (TWP), een consortium bestaande uit DEME Concessions, Qair Marine en Aspiravi International, heeft bekendgemaakt te zullen deelnemen aan het ScotWind-zeebodemleaseproces van Crown Estate Scotland.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap