• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 21 mrt 2022

9:12

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Bij Exmar bedraagt de aangepaste bedrijfskasstroom voor 2021 57,2 miljoen dollar

  • Exmar meldde dat de aangepaste bedrijfskasstroom in 2021, 57,2 miljoen dollar bedroeg, tegenover 77,7 miljoen dollar in 2020. De bedrijfswinst (EBIT) steeg in 2021 wel tot 37 miljoen dollar, terwijl op 34 miljoen werd gemikt, ondanks dat het cijfer in de tweede jaarhelft uitkwam op een negatieve -9 miljoen dollar. De nettowinst dook in die periode naar -23,5 miljoen dollar. De nettoschuld steeg tot 353 miljoen dollar en er zal een brutodividend van 0,08 euro per aandeel worden voorgesteld. Geen impact op 5,7 euro koersdoel en “Kopen”-advies.

KBC Securities trekt koersdoel voor Jensen op naar 35 euro

  • KBC Securities pende een nota over Jensen-Group bij elkaar, waarin het koersdoel wordt opgetrokken van 33 naar 35 euro. Het “Opbouwen”-advies blijft behouden, omdat de groep in 2021, 54% meer bestellingen optekende in een zeer sterk vierde kwartaal. Ook werd een inkoopprogramma van maximaal 10% van zijn aandelen opgestart. Voor 2022 wordt gemikt op een herstel in de horeca- en hotelsector (40% van de omzet), ondanks de Russische invasie in Oekraïne. Jensen zelf verwacht zich aan stijgende productiekosten en leveringstermijnen.

CEO van ASML ziet tekorten in chipindustrie nog twee jaar aanhouden

  • CEO Peter Wennink van ASML vreest dat de tekorten in de halfgeleiderindustrie nog twee jaar kunnen aanhouden, waardoor de uitbreidingsplannen van de chipbouwers in het water dreigen te vallen. ASML zelf zal in 2022 en 2023 elk jaar meer machines verschepen dan het jaar ervoor, maar de vraag blijft meer stijgen dan de productie. De groep wil daarom de capaciteit verhogen met 50%, maar kan vandaag nog niet zeggen hoeveel die investeringen zullen kosten. Met deze commentaren schaart ASML zich achter Intel, dat stelt dat de productietekorten de uitbreidingsplannen verstoren.

CVC Capital Partners verkiest Amsterdam boven Londen voor miljardenbeursgang

  • Europa's grootste private-equityfirma, CVC Capital Partners, verkiest Amsterdam boven Londen voor zijn miljardenbeursgang. De Financial Times schreef zaterdag dat er nog geen definitief besluit genomen werd en dat de timing afhangt van de ontwikkelingen in Oekraïne en de gevolgen voor het marktsentiment. Maar als de beursgang in Amsterdam doorgaat, wordt CVC de eerste grote private-equityfirma met een notering op het Damrak. Het bedrijf werd vorig jaar gewaardeerd op zo'n 15 miljard euro.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap