• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

wo. 13 okt 2021

10:07

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Hyloris haalt licentieakkoord met Rhoshan Pharmaceuticals binnen

  • Hyloris telt 750.000 dollar neer voor een licentieakkoord met Rhoshan Pharmaceuticals voor Acetylsalicylzuur IV, een middel ter behandeling van het acuut coronair syndroom (ACS). Dat komt voor bij een hartinfarct, wanneer de toevoer van zuurstofrijk bloed naar een deel van het hart stopt en daardoor schade aanricht. Hyloris kan later nog eens 1,25 miljoen dollar aan mijlpaalbetalingen moeten betalen. Verder onderzoek voor het middel kost maximaal 7,5 miljoen dollar.

Omzet van Just Eat Takeaway groeide jaar op jaar met 25% 

  • Maaltijdbezorger Just Eat Takeaway (JET) is in het derde kwartaal verder gegroeid, ondanks het feit dat het grootste deel van de wereld normaliseert tot een pre-coronaniveau. Het aantal bestellingen steeg met 25% op jaarbasis tot 265,8 miljoen euro, met het VK (+51%) en Duitsland (+35%) op kop. De orderwaarde (oftewel GTV) trok 23% hoger op jaarbasis tot 6,8 miljard euro (waarbij Duitsland en het VK met +42% en +45% de kar trokken en de VS amper +2% groeide). De doelstellingen voor 2021 bleven stabiel: de ordergroei moet boven 45% uitkomen en de orderwaarde moet richting 28 à 30 miljard euro evolueren (met een aangepaste EBITDA marge van -1% à -1,5%).

Econocom sukkelt met tekort aan chips

  • Econocom sukkelde in de eerste negen maanden van het jaar met een tekort aan chips waardoor de omzet negatief werd beïnvloed. Het post-corona omzetherstel moet dus wachten en de omzet bleef steken op 1,8 miljard euro (-0,3% op jaarbasis). De ambitie om gerichte overnames te doen en synergievoordelen te realiseren tussen de verschillende business lines blijft wel behouden. KBCS handhaaft het koersdoel van 3 euro, met “Houden”-advies, ondanks dat de verwachtingen voor 2021 moeilijk haalbaar lijken te zijn.

Beursgang Coolblue uitgesteld

  • Het werd amper twee weken geleden met grote trom aangekondigd maar vandaag werden de beursplannen van Coolblue alweer ten grave gedragen. “Uitgesteld wegens tegenvallende marktomstandigheden voor beursgangen van e-commerce bedrijven”. Opvallend, aangezien de beurs recent niet eens zo veel schommelde. Voorts werd vermeld dat de huidige grootaandeelhouders hun aandelen zullen aanhouden en dat de groep voor 2022 afstevent op het beste jaar ooit. Veel impact voor HAL is er niet want de initiële koerswinst van HAL daalde na een opstoot twee weken geleden. KBCS behoudt het koersdoel van 150 euro en het “Houden”-advies.

Fagron presenteerde inspiratieloze kwartaalupdate

  • Fagron presenteerde een inspiratieloze kwartaalupdate. De omzet van 142,4 miljoen euro kwam onder de verwachtingen van 147 miljoen euro uit, gedreven door een verdere omzetdaling in Europa en het Midden-Oosten. Latijns Amerika en de VS presteerden in lijn der verwachtingen. De groep schuift voor heel 2021 op naar de onderkant van de eerder gestelde REBITDA-verwachting, al lijkt zelfs dat nog uitdagend voor KBCS. Het koersdoel blijft 19,5 euro, net als het “Kopen”-advies.

Liberty Global overweegt verkoop van Belgische gsm-torens

  • Bloomberg meldde gisterenmiddag dat Liberty Global de verkoop overweegt van de Belgische gsm-torens om zo minstens 600 miljoen euro op te halen. De portefeuille van zo’n 3.000 torens moet private equity en strategische gegadigden aantrekken. Die waardering impliceert een EV-waardering van 200 000 euro per toren, iets onder de gemiddelde transactie multiple van 270 000 à 290 000 euro. Dat heeft mogelijk te maken met de Belgische regelgeving, die voor de toegang tot de torens een gereguleerde prijs oplegde. Geen impact op 40 euro koersdoel en “Kopen”-advies.

Verkoop van Belgische gsm-torens door Liberty Global heeft impact op Orange Belgium

  • De plannen van Liberty zijn ook een belangrijke overwinning voor de minderheidsaandeelhouders van Orange Belgium. Moedergroep Orange ving bot met zijn overnamebod op Orange Belgium onder meer omdat minderheidsaandeelhouders kritiek leverden op het feit dat de torens van Orange Belgium ondergewaardeerd werden in dat bod. KBCS blijft bij het “Houden”-advies en koersdoel van 22 euro.

Greiner houdt vol met bod van 13,5 euro per aandeel op Recticel

  • Greiner gaat door met zijn (onaantrekkelijk) bod van 13,5 euro per aandeel op Recticel, ondanks de door Recticel voorgenomen verkoop van de afdeling Engineered Foams. Het bod loopt van 14 oktober tot 17 december. Greiner zet in zijn bericht vraagtekens bij de strategische rationale en de haalbaarheid van de voorgenomen verkoop maar voor KBCS is het duidelijk dat Recticel-aandeelhouders meer waarde creëren door op de bijzondere algemene vergadering van december voor de verkoop ervan te stemmen. Onze analist blijft bij het “Opbouwen”-advies en het koersdoel van 18 euro.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap