• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 25 jul 2022

9:10

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Philips heeft er zwak tweede kwartaal opzitten

  • Philips heeft er een zwak tweede kwartaal opzitten. De groep zette nipt 4,2 miljard euro om, wat 7% minder is dan een jaar eerder op vergelijkbare basis, verdeeld over Diagnosis & Treatment (2,2 miljard euro), Connected Care (-13% tot 1,1 miljard euro) en Personal Health (831 miljoen euro). Diagnosis & Treatment en Personal Health krompen respectievelijk met 4% en 5%, terwijl op -2,2% en -2,1% werd gemikt. De bedrijfswinst (EBITA) daalde daardoor van 532 naar 216 miljoen euro, met een marge van 5,2 procent. Analisten mikten op 324 miljoen euro en 7,7% marge. Het orderboek steeg wel met 1%, ondanks een zwak China, maar de jaarvooruitzichten werden toch verlaagd naar een vergelijkbare omzetgroei van 1% à 3%. Dat was eerder nog 3% à 5%. De EBITA-marge zal rond 10% schommelen, tegenover 11,8% verwacht.

Van Moer Logistics, in handen van Ackermans, neemt Broekman Logistics Belgium Antwerp over.

  • Van Moer Logistics, in handen van Ackermans & van Haaren, breidt zijn diensten aan de chemische sector uit door de overname van Broekman Logistics Belgium Antwerp (BLBA). Die biedt geïntegreerde logistieke oplossingen voor de chemische bulkindustrie, zoals het afvullen van vloeistoffen van tankers naar vaten en IBC's en het herverpakken van vaste stoffen. BLBA heeft 130 mensen in dienst en zette in 2021 33 miljoen euro om. Met de overname vervolledigt Van Moer Logistics zijn one stop shop dienstverlening op zowel de Antwerpse linker- en rechteroever. Geen impact op 195 koersdoel en “Houden”-advies voor Ackermans.

Onlinebroker BinckBank zit in het vizier van de Nederlandse (AFM) en de Franse toezichthouder (AMF).

  • Volgens De Tijd is de Nederlandse onlinebroker BinckBank in het vizier gekomen van zowel de Nederlandse (AFM) als de Franse financiële toezichthouder (AMF). Het Nederlandse onderzoek spitst zich toe op overtredingen van de regels voor beleggingsproducten en een gebrek aan transparantie over kosten. AFM heeft BinckBank al een voorwaardelijke boete opgelegd van maximaal 500.000 euro als de broker zijn zaken niet op tijd op orde brengt. De Franse toezichthouder bekijkt de problemen bij de migratie van 400.000 BinckBank-klanten naar het platform van Saxo, want dat leidde tot mislukte betalingen, een onbereikbare helpdesk en zelfs beleggingsportefeuilles die in het niets verdwenen.

Nederland neemt de overname van Imperial Meat door Ter Beke onder de loep.

  • En alweer De Tijd leerde dat ook de Nederlandse mededingingsautoriteit de overname van charcuteriemaker Imperial Meat door Ter Beke op een grondigere manier wil bekijken. Eerder deed de Belgische concurrentiewaakhond hen dat al voor. De Nederlanders menen dat de overname concurrentieproblemen kan doen ontstaan in de markt van groothandels die aan slagerijen leveren, zo weet De Tijd.  Deze hebben immers weinig andere opties dan Stegeman en Ter Beke voor het op grote schaal inkopen van vleeswaren en het laten versnijden en verpakken ervan. Geen impact op 120 euro koersdoel en “Opbouwen”-advies.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap