• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

vr. 5 nov 2021

9:15

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Resultaten Euronext vertonen gemengd beeld

  • Euronext publiceerde gisteren nabeurs resultaten over het derde kwartaal van 2021 die een gemengd beeld lieten zien, vooral omdat de consolidatie van Borsa Italiana voor het eerste volledige kwartaal een duidelijke prognose bemoeilijkt. Met 350,6 miljoen euro ging de omzet iets onder de lat. Dankzij een strikte kostenbeheersing, lagere financieringskosten en een dividend van Euroclear kon Euronext de analistenverwachting op het niveau van de winst echter ruimschoots overtreffen. KBC Securities herhaalt het “Kopen-advies en koersdoel van 115 euro.

Galapagos verwacht minder cash uit te geven

  • Galapagos realiseerde in totaal 317,9 miljoen euro aan inkomsten in het derde kwartaal, voor het grootste deel nog steeds afkomstig van omzeterkenning en mijlpaalbetalingen uit de Gilead-deal. De uitgaven voor onderzoek en ontwikkeling (R&D) kwamen uit op 378 miljoen euro. Dat is een daling ten opzichte van de 392,2 miljoen vorig jaar en te verklaren door het stopzetten van enkele onderzoeksprogramma's. Het nettoverlies over de eerste negen maanden verkleinde van 247,6 miljoen euro tot 119,6 miljoen.  Het bedrijf beschikte eind september over een kaspositie van 4,87 miljard euro en verlaagt de prognose voor de cash burn van 570 naar 530 miljoen euro. Op het niveau van de pijplijn blijft Galapagos zich richten op de commercialisering van filgotinib voor reumatoïde artritis, waarbij de terugbetaling in 14 landen is verzekerd. KBC Securities herhaalt het “Houden”-advies en koersdoel van 60 euro.

CFE krijgt hoger advies en koersdoel dankzij nieuw contract bij DEME

  • DEME Offshore (CFE en AvH) heeft een contract van ruim 1,1 miljard dollar binnengehaald voor de bouw van het project Coastal Virginia Offshore Wind Farm (CVOW), in een consortium met Prysmian. Een stevige bestelling, nadat de groep recent ook andere deals binnenhaalde. KBC Securities verhoogt het advies voor CFE van “Opbouwen” naar “Kopen” en brengt het koersdoel van 98 naar 109 euro.

GBL krijgt hoger koersdoel bij KBC Securities

  • De nettoactiefwaarde van GBL kwam op het einde van het derde kwartaal uit op 22,5 miljard euro of 139,4 euro per aandeel, goed voor een stijging met 9,7% op jaarbasis, maar een lichte daling ten opzichte van de 23,1 miljard die eind juni werd gerapporteerd. Rekening houdend met een sterke oktobermaand schat KBC Securities de nettoactiefwaarde van GBL momenteel echter op 147 euro per aandeel. Hoewel de update van GBL over het derde kwartaal geen grote verrassingen bevat, is KBC Securities nog steeds van mening dat beleggers de huidige portefeuilleovergang en de toenemende focus op private activa, die momenteel al 23,2% van de portefeuille uitmaken, niet volledig naar waarde schatten. KBC Securities ziet ruimte voor een koersdoelverhoging van 113 naar 118 euro bij een onveranderd “Kopen”-advies.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap