• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 6 jan 2022

9:25

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Shurgard kondigt project aan in Parijs

  • Deze week kondigde Shurgard al drie nieuwe projecten aan. Nadat de biedingsstrijd met T-C Storage voor het Zweedse 24Storage gestaakt werd, keert het bedrijf nu dus terug naar plan A. Shurgard had in haar recente “3-hefboom"-strategie slechts 50 miljoen euro voorzien voor overnames die omschreven werden als “kleinere activa in familiebezit”, zoals de deals in Londen. Op dinsdag kondigde Shurgard twee projecten aan in Rotterdam en deze ochtend een project in Parijs. KBC Securities (KBCS) verkiest dat Shurgard stap voor stap organisch groeit, omdat dit meer waarde oplevert voor beleggers door gebruik te maken van haar digitale platform en marketingcloud, in plaats van een hoge premie te betalen voor een ondermaats presterend bedrijfsonderdeel. Geen impact op 54 euro en “Kopen”-advies.

VGP publiceert financiële hoogtepunten van 2021

  • VGP publiceerde de financiële hoogtepunten van 2021 en die geven aan dat het de sterke trading update over de eerste tien maanden van 2021 onverminderd doortrok. De groei van de grondbank, gestarte nieuwe ontwikkelingen, pijplijn en ondertekende huurovereenkomsten in de laatste twee maanden van 2021 zijn zelfs een tikkeltje sterker dan wat KBCS verhoopte. VGP herhaalt de intentie om op termijn activiteiten op te starten in Zweden, Griekenland en Denemarken, maar de aandacht op korte termijn gaat naar Frankrijk. Geen impact op250 euro koersdoel en “Opbouwen”-advies.

Fastned scoort drie aanbestedingen voor Franse snellaadstations

  • Fastned scoorde drie aanbestedingen voor de ontwikkeling en exploitatie van drie snellaadstations langs tolwegen in Frankrijk. De aanbestedingen werden georganiseerd door Autoroutes du Sud de la France (ASF), een dochteronderneming van VINCI, om zo tegen einde 2022 alle 360 verzorgingsplaatsen langs tolwegen te voorzien van oplaadinfrastructuur. Momenteel is ongeveer 1% van de voertuigen op de Franse wegen volledig elektrisch, maar dat aandeel moet tegen 2030 stijgen tot boven de 10% volgens Fastned.

Pharming krijgt positief besluit van Europees Geneesmiddelenbureau voor leniolisib

  • Farmabedrijf Pharming kreeg van het Europees Geneesmiddelenbureau een positief besluit over een zogeheten Pediatric Investigation Plan (PIP) voor leniolisib, een remmer die momenteel in ontwikkeling is voor de behandeling van een zeldzame ernstige aandoening aan het immuunsysteem. Het gaat om groen licht voor het klinische protocol ter evaluatie van de veiligheid en werkzaamheid van leniolisib bij APDS-patiënten van 1 tot 18 jaar. Dat maakt de weg vrij voor de mogelijke indiening van een aanvraag voor Europese marktgoedkeuring in 2022 voor leniolisib ter behandeling van volwassenen en adolescenten met APDS.

Onward Medical ontvangt negen nieuwe patenten in VS, Frankrijk, Canada, en Duitsland

  • Onward Medical, het Zwitsers-Nederlandse medische techbedrijf met notering in Brussel en Amsterdam, kreeg negen nieuwe patenten toegewezen in de VS, Frankrijk, Canada, en Duitsland, waarvan zeven in samenwerking met “toonaangevende” neurowetenschappelijke onderzoekslaboratoria bij Caltech, UCLA, EPFL en de University of Louisville. Onward ontwikkelt innovatieve therapieën om functioneel herstel mogelijk te maken voor mensen met een dwarslaesie, een ruggenmergletsel. Een belangrijke studie werd in januari 2021 begonnen. Onward plant om zijn therapie in 2023 in de Verenigde Staten en Europa naar de markt te brengen.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap