• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 31 jan 2022

9:30

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

KBC Securities verhoogt koersdoel voor Ekopak

  • KBC Securities verdiepte zich dit weekend in het model en de waardering van Ekopak, dat “bouwt aan een circulaire veilige haven”. Een circulair economiemodel, van het grootste belang voor industrieel waterverbruik. Vorige week liet Ekopak weten dat het in dat kader het een waterzuiveringsinstallatie gaat bouwen en exploiteren. Die installatie moet afvalwater van huishoudens recycleren en leveren aan industriële bedrijven in de haven van Antwerpen. Dat project zou in 2025 volledig operationeel zijn. Voldoende aanleiding om het koersdoel van 18,5 naar 19,5 euro te verhogen, met ongewijzigd “Opbouwen”-advies.

KPNs vierdekwartaalcijfers liggen boven verwachting

  • KPN publiceerde vierdekwartaalcijfers die boven verwachting lagen. De omzet en de vrije kasstroom troonden 1% en 6% boven de lat, terwijl de vooruitzichten voor 2022 op het niveau van de bedrijfswinst en de investeringen eveneens niet teleurstellen. Wel zal KPN in 2022 een hoger dan verwachte vrije kasstroom (meer dan 825 miljoen euro) scoren, zodat de analisten hun schattingen met minstens 3% moeten optrekken. Voor KBCS zijn er weinig neerwaartse risico’s voor de komende twee jaar, omdat de abonneetrends blijven verbeteren dankzij glasvezel, de prestaties van de divisie Business niet langer een grote rem op de omzet zijn en de nettobesparingen in de toekomst een grotere impact hebben. Geen impact op het koersdoel van 2,9 euro en “Opbouwen”-advies.

Smartphoto duikt in kwartaal vier van 2021 onder de lat

  • Smartphoto dook in het vierde kwartaal van 2021 licht onder de lat, omwille van de versoepeling van de coronamaatregelen. De (voorlopige) omzet ging in heel 2021 wel 2,7% hoger tot 63,1 miljoen euro, terwijl op 64,4 miljoen euro gemikt werd. Het cijfer noteert nu 4,5% boven dat van pre-corona jaar 2019. De bedrijfswinst daalde vorig jaar met 8,4% tot 10,5 miljoen euro, terwijl gemikt werd op 10,9 miljoen euro en het management hoopte op groei. Dat brengt de marge op 16,6%. KBCS wijzigde de prognoses voor 2021 tot en met 2024 lichtjes, maar blijft bij het “Kopen”-advies en 40 euro koersdoel.

DGB verkocht in 2021 bijna hele portefeuille van meer dan 128.000 ton CO2-compensatie

  • Het Nederlandse DGB verkocht in 2021 bijna de gehele portefeuille van meer dan 128.000 ton CO2-compensatie tegen een gemiddelde prijs van ongeveer 10 euro. De pijplijn van projecten betreft 13 miljoen ton CO2, waarmee de groep naar eigen zeggen “goed gepositioneerd” is om ook in 2022 aan de vraag te voldoen. Voor de niet-kenners: DGB energie is ontstaan uit De Groene Belangenbehartiger en opgericht in 2001 en omvat een energietak (DGB Energie) die zowel gas als elektriciteit levert. Kenmerkend zijn de wortels in de agrarische sector, want de duurzame energie wordt ingekocht bij de agrarische sector, van agrariërs zelf, veelal uit duurzame biomassa.

VGP meldt positieve winstwaarschuwing en betreedt Griekse markt

  • VGP gaf vanochtend een positieve winstwaarschuwing af. De vastgoedgroep verwacht nu een nettowinst voor 2021 van 630 à 650 miljoen euro, tegenover 371 miljoen euro in 2022. KBCS had gemikt op 497 miljoen euro, terwijl de rest van de analisten op 413 miljoen euro mikt. Het middelpunt van de nieuwe verwachting ligt dus vlot 55% boven het marktgemiddelde! Verder zal de groep de Griekse markt betreden, via de opening van een kantoor in Athene en de benoeming van Stratos Iliou tot Country Manager voor VGP Griekenland. Geen impact op “Opbouwen”-advies en het koersdoel van 250 euro.

Bij Fagron overschrijdt investeerder FMR de eigendomsdrempel van 5%

  • Bij Fagron overschreed investeerder FMR de eigendomsdrempel van 5%. Dat bleek uit een transparantiemelding. Geen impact op ”Kopen”-advies en het koersdoel van 19,5 euro.

 

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap