• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

di. 2 jun 2020

12:45

Celyad boekt vooruitgang in onderzoek met middel tegen darmkanker

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Celyad publiceerde op de virtuele conferentie van de American Society of Clinical Oncology (ASCO) resultaten over zijn alloSHRINK fase I-studie met CYAD-101 voor de behandeling van patiënten met darmkanker (refractory/relapsed mCRC, metastatic colorectal cancer). De update heeft geen impact op de investment case van KBC Securities, waardoor het "Opbouwen"-advies en koersdoel van 18 euro op de tabellen blijft staan.

Studieresultaten

De alloSHRINK fase I-studie met CYAD-101 werd uitgevoerd bij 15 patiënten met darmkanker (relapsed/refractory metastatic colorectal cancer).

Wat de veiligheid betreft, bracht het allogene CYAD-101 CAR-T-product (niet-genetisch bewerkt) geen Graft-versus-Host-Disease (ziekte waarbij de cellen van de donor reageren tegen het lichaam van de patiënt die een allogene stamceltransplantatie heeft gekregen) aan het licht, en slechts minimale bijwerkingen.

Ook wat de klinische werkzaamheid betreft, werden bemoedigende signalen gemeld: bij 2 van de 15 behandelde patiënten werd een positieve respons vastgesteld, terwijl bij 9 van de 15 sprake was van stabilisatie.

Met deze bemoedigende resultaten op zak zal Celyad het onderzoek in het vierde kwartaal van 2020 uitbreiden met 34 bijkomende patiënten, in de hoop de chemo-geïnduceerde neurotoxiciteit te verminderen (wat een bijwerking is van het middel oxaliplatin, dat wordt gebruikt voor de behandeling van darmkanker). Voor de eerste studieresultaten wordt op de eerste helft van 2021 gemikt.

De visie van KBC Securities

In deze moeilijk te behandelen patiëntenpopulatie zijn de resultaten van Celyad's allogene CAR-T-product positief wat betreft de klinische werkzaamheid. Toch moet er volgens analiste Sandra Cauwenberghs meer bewijs worden verzameld, door de fase I-studie uit te breiden met 34 extra patiënten. Een belangrijke hindernis is de veiligheid (in termen van Graft-versus-Host-Disease en bijwerkingen) en daar lijkt het bedrijf groen licht te krijgen. Celyad's CYAD-101 allogene CAR-T product heeft dus nog een weg af te leggen, maar de aanvankelijke werkzaamheid wijst op een effect, dat verder moet worden onderzocht.

Waardering

Op het einde van het eerste kwartaal had Celyad nog 33,8 miljoen euro cash in het laatje (tegenover 39,3 miljoen eind 2019), wat toelaat de onderzoeksactiviteiten tot de eerste helft van 2021 verder te zetten.

KBC Securities heeft een koersdoel van 18 euro voor het Celyad-aandeel, met een "Opbouwen"-advies. In de som-der-delen-waardering is het autologe r/rAML/MDS-programma goed voor 4 euro per aandeel, het allogene solide tumor r/rmCRC-programma voor 10 euro per aandeel en de rest is vooral cashgerelateerd. 

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap