• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

wo. 24 nov 2021

11:20

Europees aandelennieuws

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

AutoStore handhaafde zijn omzetverwachting van ongeveer 300 miljoen dollar dit jaar

  • AutoStore handhaafde zijn omzetverwachting van ongeveer 300 miljoen dollar dit jaar, oplopend tot meer dan 500 miljoen dollar voor 2022 met een verwachting voor de middellange termijn van een jaarlijkse groei van ongeveer 40%. Over het voorbije kwartaal  boekte het bedrijf een 95% hogere omzet en aangepaste bedrijfskasstroom van 42,3 miljoen dollar, een stijging van 88%. De EBITDA-marge daalde van 52% een jaar geleden tot 50%. AutoStore wordt geconfronteerd met een krap aanbod van bepaalde componenten die de winstmarges op korte termijn zal beïnvloeden.

Elior Group kondigde nieuwe groei- en winstdoelstellingen aan voor het volgende fiscale jaar

  • Het Franse cateringbedrijf Elior Group kondigde woensdag nieuwe groei- en winstdoelstellingen aan voor zijn volgende fiscale jaar, nadat het zijn beste kwartaal sinds het begin van de pandemie had geboekt. Elior, dat levert aan bedrijven, scholen, gevangenissen, ziekenhuizen en verzorgingstehuizen, verwacht nu een organische groei van minstens 18% en een aangepaste winstmarge vóór rente, belastingen en afschrijvingen (EBITA) tussen 2,0% en 2,5% voor 2021/22, met kapitaaluitgaven van ongeveer 2,5% van de inkomsten. Elior boekte in de drie maanden eindigend op 30 september 85% van de omzet van vóór de pandemie, vergeleken met ongeveer 73% in de vorige drie kwartalen van dit jaar.

Ariston aan onderkant van de prijsvork naar de beurs

  • De aandelen van de Italiaanse groep van verwarmingsoplossingen Ariston zullen volgens mediaberichten aan 10,25 euro naar de beurs gebracht worden, aan de onderkant van zijn prijsvork. Eerder deze maand zei Ariston dat het zijn aandelen tussen 10,25 en 12 euro per stuk zou aanbieden bij de beursgang, waardoor het bedrijf gewaardeerd zou worden op maximaal 3,9 miljard euro en het de grootste beursnotering van Italië dit jaar zou worden.

Aandeleninkoop van 200 miljoen pond vor Johnson Matthey 

  • Chemieproducent Johnson Matthey kondigde een aandeleninkoop aan van 200 miljoen pond nadat de onderliggende operationele winst in het halfjaar meer dan verdubbeld was tot boven het niveau van voor de pandemie dankzij hogere prijzen voor edele metalen en een sterke vraag. Het bedrijf, dat eerder deze maand aankondigde dat het zijn activiteiten op het gebied van batterijmaterialen zou stopzetten, zei dat het zijn activiteiten op het gebied van Advanced Glass Technologies zou verkopen voor 178 miljoen pond.

Shell wil biobrandstoffabriek in Singapore bouwen 

  • Shell is van plan een biobrandstoffabriek in Singapore te bouwen om de onderneming te helpen haar doelstelling om de uitstoot tegen 2030 te halveren, te verwezenlijken. Het bedrijf is van plan een biobrandstoffabriek met een capaciteit van 550.000 ton per jaar te bouwen die waterstof kan maken uit eetbare olie en dierlijke vetten, die vervolgens worden gebruikt voor de productie van diesel voor het wegvervoer, vliegtuigbrandstof of chemicaliën. Over de installatie moet nog een definitief investeringsbesluit worden genomen.

KKR zou hoger bod overwegen op Telecom Italia

  • KKR & Co. overweegt volgens mediaberichten zijn bod op Telecom Italia te verhogen nadat topinvesteerder Vivendi had gezegd dat het bod van 10,8 miljard euro te laag was. Telecom Italia zei zondag dat het een voorlopig bod van 50,5 eurocent per aandeel had ontvangen van KKR. De private-equityfirma overweegt of zij haar bod uiteindelijk moet verhogen tot ongeveer 70 à 80 cent per aandeel om een deal te sluiten.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap