• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

wo. 27 nov 2019

9:00

Hoogtepunten KBC Securities Benelux Morning Note

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

In hun Benelux Morning Note zetten de analisten van KBC Securities (KBCS) voor dag en dauw al het nieuws over de door hen opgevolgde Benelux-bedrijven op een rij. Bolero vat de belangrijkste feiten - machtig makkelijk - voor u samen.

Nieuws

  • Bekaert (advies KBC Securities: "Houden" - koersdoel 25,00 euro)
    • ANALYSE | Analist Wim Hoste nam de investment case voor Bekaert opnieuw onder de loep, na de recente Capital Markets Day en de trading update over het derde kwartaal van 2019. Daaruit bleek dat de moeilijkere macro-economische omstandigheden wegen op de omzetgroei, wat Bekaert ertoe heeft aangezet om zijn herstructureringsinspanningen op te voeren. Het bedrijf kondigde drie bijkomende fabriekssluitingen aan, bovenop de eerder aangekondigde herstructurering van de Belgische activiteiten, waarvoor in de tweede jaarhelft ca. 80 miljoen euro aan eenmalige kosten in de boeken worden genomen. Dat moet leiden tot structurele besparingen, die KBCS op ca. 30 miljoen euro schat. Daarnaast is de omzetgroei in het derde kwartaal afgenomen. Bekaert is ook vrij voorzichtig met de kortetermijnvooruitzichten en waarschuwt voor een vertraging in de bandenmarkten en een verdere inkrimping van de markt voor staaldraadoplossingen. KBCS heeft de onderliggende EBIT-prognose voor het boekjaar 2019 met 5% verlaagd, maar rekent nog steeds op een geleidelijk herstel van de marges om de beoogde onderliggende EBIT-marge van 7% in 2022 te bereiken.
    • Op de Capital Markets Day werd duidelijk dat Rubber Reinforcement met voorsprong de grootste bijdrage aan de winst levert (ca. driekwart van Bekaerts totale onderliggende EBIT). Bekaert streeft ernaar om zijn technologisch leiderschap beter te benutten en wil ook op het vlak van ontwikkeling nauwer samenwerken met bandenproducenten. De nieuwe fabriek in Vietnam zal een interessant platform bieden voor groei op lange termijn, met toekomstige schaalvoordelen. BBRG heeft volgens KBCS het grootste margeverhogingspotentieel en Bekaerts inspanningen op het vlak van snoeien in de portefeuille en prijsdiscipline beginnen nu al vruchten af te werpen.
    • De visie van KBC Securities: Analist Wim Hoste heeft de vooruitzichten voor 2019 verlaagd, maar verwacht nog steeds dat Bekaert geleidelijk aan zal groeien naar de onderliggende EBIT-margedoelstelling van minstens 7%, die tegen 2022 bereikt zou moeten worden. De waardering ziet er volgens KBCS vrij goedkoop uit, zowel tegenover sectorgenoten als op basis van het Discounted Cash Flow-waarderingsmodel. Onze analist is op korte termijn voorzichtig voor het aandeel, gezien de vertraging in de omzet en het hobbelige track record. Het "Houden"-advies en koersdoel van 25 euro worden dan ook bevestigd.
  • Sofina (advies KBC Securities: "Houden" - koersdoel 185,00 euro)
    • NIEUWS | Volgens De Tijd investeerden Sofina en Bart Van Malderen in Lillydoo, een Duits bedrijf dat online luiers verdeelt. Bart Van Malderen had vóór de nieuwe kapitaalronde al 19,4% van het kapitaal in handen. De Duitse start-up werd enkele jaren geleden opgericht door voormalige managers van Procter & Gamble en verwacht dit jaar een omzet van 80 miljoen euro te realiseren. In het artikel zijn geen financiële details meegedeeld.
    • De visie van KBC Securities: Gezien de omvang van het bedrijf en het ontbreken van een persbericht van Sofina, gaat analist Joachim Vansanten ervan uit dat dit een kleine deal is voor Sofina. Volgens hem past deze investering in de strategie van Sofina, omdat het holdingbedrijf de afgelopen jaren al succesvol heeft geïnvesteerd in online retailbedrijven. Eerder dit jaar heeft Sofina ook 150 miljoen euro geïnvesteerd in Drylock, de luierproducent van Bart Van Malderen. De investering in Lillydoo bevestigt volgens KBCS dan ook dat Sofina gelooft in het potentieel van de hygiënische wegwerpproducten en dat de samenwerking met Bart Van Malderen succesvol is. De aankondiging heeft geen impact op de investment case bij KBCS.

Advies- en/of koersdoelwijzigingen KBC Securities

  • KBC Securities meldt vandaag geen advies- en/of koersdoelwijzigingen.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap