• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

vr. 28 mrt 2025

10:53

Overnamebod op Greenyard loopt vandaag af

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Greenyard?

Het Belgische Greenyard is Europees marktleider op het gebied van diepgevroren en ingeblikte groenten en fruit, met een respectievelijk 2e en 4e positie op die markten. Greenyard telt twee divisies: ‘Fresh’ en ‘Long Fresh’:

  • Onder ‘Fresh’ valt Greenyard Fresh: wereldwijde marktleider en leverancier van verse groenten en fruit, bloemen en planten en de flexibele logistiek van versproducten.
  • Onder ‘Long Fresh’ zitten de eenheden Greenyard Frozen (pionier en marktleider die een breed scala aan vers geoogste groenten en fruit tot verse diepvriesproducten verwerkt) en Greenyard Prepared (verwerkt vers geoogste groenten en fruit en levert kant-en-klare voedselproducten, zoals soepen, sauzen, dips en pastagerechten).

Greenyard probeert haar klanten bij te staan via geïntegreerde klantrelaties (ICR’s). Hiermee onderscheidt Greenyard zich van de concurrentie en biedt het een breed scala aan diensten met toegevoegde waarde in de toeleveringsketen. Het gaat van het inkopen van de producten in de landen van oorsprong, over het rijpen en koelen van groenten en fruit, tot de voorbereiding voor verkoop en de levering aan de winkels.

Uit het persbericht van Greenyard: 

Deprez Group en Solum Partners lanceren via Garden S.à r.l. een vrijwillig en voorwaardelijk overnamebod op Greenyard NV.
Greenyard NV (“Greenyard” of de “Vennootschap”) (Euronext Brussels: GREEN) kondigt aan dat de Deprez Group en Solum Partners (“Solum”), via Garden S.à r.l. (de “Bieder”), hun vrijwillig en voorwaardelijk overnamebod lanceren, zoals aangekondigd op 11 april 2025, op alle aandelen van Greenyard die nog niet in het bezit zijn van de Bieder of van met de Bieder verbonden personen (het “Bod”).

De initiële aanvaardingsperiode voor het Bod start op 23 juni 2025 om 9:00 uur CEST en eindigt op 14 juli om 16:00 uur CEST. De biedprijs bedraagt EUR 7,40 per aandeel.

De Raad van Bestuur heeft unaniem besloten het Bod te steunen. Het gedetailleerde standpunt van de Raad van Bestuur van Greenyard met betrekking tot het Bod is opgenomen in het antwoordmemorandum. Dit antwoordmemorandum is toegevoegd aan het prospectus met betrekking tot het Bod.

Alychlo, Sujajo Investments SA, de heer Joris Ide, Agri Investment Fund BV en de heer Marc Ooms (via familieholdings), die samen 15.476.582 aandelen bezitten (ongeveer 51,99% van de aandelen waarop het Bod betrekking heeft), hebben zich ertoe verbonden (onder voorbehoud van het uitblijven van een geldig tegenbod) hun aandelen aan te bieden in het Bod tegen de biedprijs.

Het prospectus en het antwoordmemorandum met betrekking tot het Bod werden op 20 juni 2025 goedgekeurd door de FSMA en zijn beschikbaar op de volgende websites:
https://www.greenyard.group/investor-relations/Dedicated-webpage
en
http://www.kbc.be/greenyard

De goedkeuring door de FSMA van het prospectus en het antwoordmemorandum houdt geen oordeel in over de opportuniteit of kwaliteit van het Bod, noch over de kwaliteit van de Bieder. Voor meer informatie over het Bod wordt verwezen naar het persbericht van de Bieder, dat te vinden is op de volgende website:
https://www.greenyard.group/investor-relations/Dedicated-webpage
Deze website bevat ook aanvullende informatie over het Bod.

KBC Securities over Greenyard

Aangezie KBC Securities betrokken partij is in dit dossier, werd de aanbeveling opgeschort.

Bron: KBC Securities

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap