• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 14 feb 2019

15:00

Terugblik op Wall Street

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Net voor de beurs in de VS de deuren opent, blikken we even terug op hoe de Amerikaanse beursindexen de vorige handelsdag presteerden.

De Amerikaanse beurzen wonnen opnieuw en klokten zo’n 0,3% hoger af. Dat was te danken aan optimisme over een handelsakkoord (dixit Mnuchin) en werd versterkt door inflatiedata die geen economische ontsporing aantoonden. Integendeel zelfs, want de Amerikaanse prijzen stegen aan het laagste tempo in anderhalf jaar. Er was even twijfel nadat senator Macro Rubio een voorstel lanceerde om inkoopprogramma’sop dezelfde manier te belasten dan dividenduitkeringen. Maar of dat er door komt, is nog niet zeker.

Groupon (-11%) was een van de grootste verliezers op de Nasdaq, omdat een daling van het aantal bezoekers de winst over het vierde kwartaal een veel forser dan verwachte knauw gaf.

Johnson & Johnson (+0,22%) ging op overnamepad en neemt voor 3,4 miljard dollar het niet beursgenoteerde Auris Health over, dat gespecialiseerd is in robotapparatuur voor de behandeling van onder meer longkanker.

Nog in de farmasector maakte Teva (-8%) zwakke cijfers en vooruitzichten bekend. Over het vierde kwartaal daalde de omzet met 16% als gevolg van toegenomen concurrentie van generieke geneesmiddelen en ging de winst per aandeel van 53 dollarcent iets onder de verwachting van 54 dollarcent. Voor 2019 wordt weinig beterschap verwacht en legt de groep haar lat voor zowel winst als omzet onder die van analisten.

Hotelgroep Hilton (+6,8%) rapporteerde een fors beter dan verwachte winst per aandeel van 79 dollarcent in het vierde kwartaal, bij een 10% hogere en eveneens beter dan verwachte omzet van 2,29 miljard dollar. De inkomsten per beschikbare kamer presteerden in lijn met de verwachting, maar zullen in 2019 lager zijn dan tot dusver door de groep werd voorspeld.

Jeansproducent Levi Strauss maakt zich na 30 jaar afwezigheid klaar voor een terugkeer naar de New York Stock Exchange. De groep wil bij die gelegenheid 100 miljoen dollar ophalen. Mimi Haas en Margaret Haas, twee dochters van oprichter Levi Strauss, zijn vandaag de belangrijkste aandeelhouders van de groep die in 1984 door de familie van de beurs werd gehaald.

Na de slotbel eiste Cisco Systems de aandacht op dankzij beter dan verwachte kwartaalcijfers. De producent van computernetwerkmateriaal schijnt succes te boeken met zijn vernieuwde focus op andere activiteiten.

Verzekeraar AIG ging in de nabeurshandel 3% lager, nadat de verzekeraar een kwartaalverlies meldde waarin de winst onder druk stond door de zogenaamde 'catastrophe bonds'.

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap