• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 19 jul 2021

15:00

Terugblik op Wall Street

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Net voor de beurs in de VS de deuren opent, blikken we even terug op het belangrijkste bedrijfsnieuws van de vorige handelsdag.

Zoom neemt Five9 over

  • Zoom Video Communications (koers aandeel: +1,45%) neemt voor 14,7 miljard dollar de cloud-gebaseerde callcenteroperator Five9 over, goed voor zijn grootste overname ooit. Op basis van de laatste slotkoers vertegenwoordigt de overnameprijs van 200,28 dollar per Five9-aandeel een premie van 13%. De deal is nodig om de concurrentie van onder meer van Google en Facebook in de sector van de videoconferencing voor te blijven. De overname wordt betaald in aandelen en moet de aanwezigheid van Zoom bij zakelijke klanten versterken en de groeikansen op lange termijn versnellen. De contactcentermarkt zou 24 miljard dollar groot zijn. Zoom steeg het afgelopen jaar met 45% in waarde.

Johnson & Johnson bekijkt opties voor talkpoederactiviteiten

  • J&J (koers aandeel: -0,15%) is mogelijk van plan om de aansprakelijkheid van de wijdverspreide rechtszaak rond talkpoeder voor baby's - dat mogelijk kankerverwekkend is - over te hevelen naar een nieuw op te richten bedrijf, dat vervolgens faillissementsbescherming zou aanvragen. Dat kan mogelijk lagere uitbetalingen opleveren voor zaken die niet op voorhand zouden worden geschikt. J&J heeft evenwel nog niet beslist of het het faillissementsplan zal nastreven en kan van het idee afzien, maar de druk zit duidelijk op de ketel.

Aandelen cruisebedrijven onder druk door deltavariant coronavirus

  • Aandelen van cruisebedrijven zoals Carnival (koers aandeel: -4,7%) en Norwegian Cruise Line (koers aandeel: -5,4%) eindigden afgelopen vrijdag lager omwille van de oprukkende deltavariant van het coronavirus in de VS. Het aantal positieve gevallen steeg met 70% op weekbasis en het aantal overlijdens ging 26% hoger. De vrees werd bij beleggers nog verder aangewakkerd nadat Los Angeles besliste dat de mondmaskerplicht opnieuw op te leggen.

China voert onderzoek naar cybersecurity bij Didi 

  • De Cyberspace Administration of China heeft minstens zeven teams gemobiliseerd voor een onderzoek naar cybersecurity bij taxidienst Didi Global (koers aandeel: -3,1%). Daartoe behoren ook het ministerie van Openbare Veiligheid, het ministerie van Staatsveiligheid, het ministerie van Vervoer, het ministerie van Natuurlijke Hulpbronnen, de Staatsbelastingdienst en de Staatsadministratie voor marktregulering. Het onderzoek kadert in de herziening van het beleid inzake privacy en gegevensbeveiliging.

Moderna vervangt Alexion in S&P500

  • Vaccinmaker Moderna (koers aandeel: +6% nabeurs) zal op 21 juli toetreden tot de S&P500-index, ter vervanging van Alexion Pharmaceuticals dat wordt overgenomen door AstraZeneca. Daarmee worden de verwachtingen bevestigd, wat de koers van het Moderna alweer een pak hoger joeg. Dit jaar boekte het aandeel al meer dan 150% winst, waardoor de marktkapitalisatie tot zo'n 100 miljard dollar is gestegen.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap