• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 22 jun 2020

11:20

Wat heeft de komende week in petto?

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
  • Het tweede kwartaal loopt net zoals het schooljaar op zijn laatste benen. In beide gevallen zal de corona-impact volledig voelbaar zijn, zodat het eerder bang afwachten is wat komen zal. Voordeel vandaag is wel dat de verwachtingen totaal niet hooggespannen staan en dat er bijna uitsluitend gekeken wordt naar begeleidende commentaren, die al dan niet een hart onder de riem steken van beleggers die hopen op een uitbodeming naar het einde van het kwartaal toe. Op de resultatenlijst staat onder meer Nike, H&M, Sanofi, Royal Mail, Accenture, …
  • Qua macronieuws is het uitkijken naar de nieuwe economische vooruitzichten van het IMF voor 2020. In april voorspelde het instituut een krimp van de wereldeconomie met 3% als gevolg van de corona-impact, maar dat cijfer lijkt ondertussen achterhaald te zijn. Het IMF staat bekend als een instituut dat eerder dat bevestigt wat iedereen weet, dan dat het nieuwe inzichten aanrijkt. Die voorspellende indicatoren bestaat deze week uit een stevige portie PMI-cijfers en sentimentsindicatoren, waaronder de IFO in Duitsland en het Europese consumentenvertrouwen.

Maandag

  • Aandeelhoudersvergadering
    • Sanofi
    • Bristol-Myers Squibb (Investor Day)
  • Ex-dividend
    • Bankinter
    • STMicroelectronics
    • Poste Italiane
    • Deutsche Telekom
    • Telecom Italia
    • Seagate Technology
    • W R Berkley
  • Macro-economie
    • VS: Chicago Fed Index, verkoop bestaande woningen
    • EU: consumentenvertrouwen

Dinsdag

  • Bedrijfsresultaten
    • IHS Markit
  • Aandeelhoudersvergadering
    • Zalando
    • Sanofi (Research & Development Day)
    • CarMax Inc
  • Ex-dividend
    • Kering
    • Vinci
  • Macro-economie
    • VS, Japan, EU, Duitsland, Frankrijk: PMI’s

Woensdag

  • Aandeelhoudersvergadering
    • NN Group (Capital Markets Day)
    • Gimv
    • Atos (Analist Day)
    • Aroundtown
    • Grand City Properties
    • Rational
  • Ex-dividend
    • Carl Zeiss Meditec
    • International Flavors & Fragrances
  • Macro-economie
    • Duitsland: IFO-indicator
    • Frankrijk: indernemersvertrouwen
    • België: ondernemersvertrouwen

Donderdag

  • Bedrijfsresultaten
    • Auto Trader
    • LPP
    • Royal Mail
    • Accenture
    • Darden Restaurants
    • McOrmick
    • Nike
  • Aandeelhoudersvergadering
    • Kiadis
    • Global Graphics
    • Deutsche Lufthansa (BAV)
    • Peugeot
    • Vonovia (Capital Markets Day – Dag 1)
    • Valeo
    • Trainline
    • Aalberts
    • 3i Group
    • Rexel
  • Ex-dividend
    • United Utilities Group
    • Medtronic
    • Danaher
  • Macro-economie
    • VS: orders duurzame goederen, wekelijkse werkloosheidsaanvragen
    • Duitsland: GfK-consumentenvertrouwen

Vrijdag

  • Bedrijfsresultaten
    • H&M
  • Aandeelhoudersvergadering
    • Koninklijke Philips (BAV)
    • RWE
    • Faurecia
    • Davide Campari-Milano (BAV)
    • Vonovia (Capital Markets Day – Dag 2)
    • Bureau Veritas
    • Fiat Chrysler Automobiles
    • Husqvarna
    • Danone
    • Kroger
    • Wynn Resorts
  • Ex-dividend
    • Volkswagen
    • La Francaise des Jeux
    • Porsche Automobil Holding
    • General Electric
    • Zimmer Biomet Holdings
    • FedEx Corp
  • Macro-economie
    • VS: Sentimentsindicator Universiteit van Michigan
    • Japan: inflatie Tokio
    • Frankrijk, Italië: consumentenvertrouwen
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap