• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

vr. 18 jun 2021

16:30

Aandelennieuws in het kort

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Acciona brengt energiebedrijf naar de beurs

  • Het Spaanse Acciona mikt op een waardering van maximaal 9,8 miljard euro voor zijn energiebedrijf, na de beursgang van maximaal 25% van de aandelen. De energie- en infrastructuurgroep mikt voor de aandelen van zijn energiedivisie op een prijs tussen 26,73 euro en 29,76 euro per aandeel, waardoor het tot 2,45 miljard euro zou ophalen (zonder rekening te houden met een overtoewijzingsoptie). De geplande beursintroductie is de grootste in Spanje in meer dan zes jaar.

Tesco ziet omzetgroei in het VK vertragen

  • De Britse supermarktketenTesco rapporteert voor het eerste kwartaal een scherpe vertraging van de groei van de onderliggende omzet in het VK, als gevolg van een moeilijke vergelijking met hetzelfde kwartaal vorig jaar, toen het land in de greep was van de eerste lockdown. Met een groei van 0,5% doet de groep het wel nog een stuk beter dan de daling van 1% waar analisten op rekenden. Bij een vergelijking met hetzelfde kwartaal in 2019, vóórdat de coronapandemie de handel beïnvloedde, steeg de vergelijkbare verkoop in het VK met 9,3%.

Manchester United slikt kwartaalverlies

  • Manchester United slikte in de eerste drie maanden van 2021 een verlies van 21,7 miljoen pond doordat er bijna geen ticketverkoop was in het iconische Old Trafford-stadion. De inkomsten uit ticketverkoop daalden tot 1,6 miljoen pond, tegenover 29,1 miljoen pond een jaar eerder. De totale omzet daalde met 4,4% op jaarbasis, wat volgens topman Ed Woodward aantoont dat toeschouwers "het levensbloed van het spel" zijn. De club gaf geen vooruitzichten.

Rio Tinto benoemt Peter Cunningham tot CFO

  • Rio Tinto heeft Peter Cunningham met onmiddellijke ingang benoemd tot CFO. Cunningham, die sinds 1 januari interim-CFO was, zal tegelijkertijd ook toetreden tot de raad van bestuur van Rio Tinto als uitvoerend bestuurder. Cunningham zal een standaard Rio Tinto 'executive contract' krijgen, dat een opzegtermijn van 12 maanden omvat.

Alstom haalt miljardenorder binnen voor Deense spoorwegen

  • De Franse treinbouwer Alstom haalt een Deense spoorwegorder binnen voor 100 regionale treinen ter waarde van 2,6 miljard euro. Het bedrijf zal in 2024 beginnen met de levering van de 100 Coradia Stream-treinen aan de Deense Staatsspoorwegen. Het contract omvat ook een 15-jarige onderhoudsovereenkomst ter waarde van 1,4 miljard euro.

Meer interessant beursnieuws

  • Adviezen en aanbevelingen

  • Benelux-beursnieuws bij 't ontbijt

  • Meest verhandeld bij Bolero op Euronext

  • Olieprijs stijgt fors door herstel economie

  • Terugblik op Wall Street

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap