• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 8 jul 2021

16:30

Aandelennieuws in het kort

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

ArcelorMittal heeft inkoopprogramma eigen aandelen afgerond

  • ArcelorMittal heeft zijn aandeleninkoopprogramma, dat op 18 juni 2021 werd aangekondigd, voltooid. Bij het sluiten van de markt op 5 juli 2021 had de groep 24.458.524 aandelen teruggekocht voor een totale waarde van ongeveer 630 miljoen euro tegen een geschatte gemiddelde prijs per aandeel van 25,7725 euro.

Siemens Mobility haalt grootste bestelling ooit binnen in de VS

  • Siemens Mobility heeft een order van 3,4 miljard dollar binnengehaald van de Amerikaanse nationale spoorvervoersmaatschappij Amtrak voor 73 treinen die zullen worden aangedreven door hybride motoren. Siemens Mobility zei dat het order, zijn grootste ooit in de Verenigde Staten, ook onderhoud en service zou omvatten.

Stellantis maakt vorderingen bij deal accufabriek

  • De Frans- Italiaanse autofabrikant Stellantis maakt vorderingen bij de afronding van een deal om een grote accufabriek in Italië te bouwen om de toenemende productie van geëlektrificeerde voertuigen in het land te voeden. Het bedrijf heeft gezegd dat het dit jaar een beslissing zou nemen over extra gigafabrieken in Europa en in de Verenigde Staten.

Deliveroo blaast warm en koud in kwartaalupdate

  • Deliveroo rapporteerde een sprong van het aantal bestellingen in het tweede kwartaal van 88% tot 78 miljoen. Vooruitkijkend zei het bedrijf, dat in maart in Londen naar de beurs ging, dat de groei van de jaarlijkse brutotransactiewaarde (GTV), die de totale waarde meet die door klanten wordt betaald, naar verwachting tussen 50% en 60% zal liggen, in plaats van de eerder voorspelde 30-40%. Maar de voedselbezorger voorspelde dat de brutomarges op jaarbasis aan de onderkant van de verwachtingen zal uitkomen.

Europese Champagneproducenten keren Rusland tijdelijk de rug toe.

  • De beslissing van Rusland om zijn eigen schuimwijn voortaan het Champagne-label te geven en buitenlandse producenten van Champagne te verplichten om op hun product te vermelden dat het om sprankelende wijn gaat, blijft niet zonder gevolg. Dom perignon en Krug stoppen tijdelijk de levering aan het land.

Teamviewer rapporteert zwakker dan verwachte groei in tweede kwartaal 

  • Teamviewer, de specialist in software voor remote connectiviteit rapporteerde een zwakker dan verwachte groei van de activiteit in het tweede kwartaal, maar hield vast aan zijn vooruitzichten voor het volledige jaar als gevolg van de sterke handel in juni. Teamviewer bevestigde zijn vooruitzichten voor 2021, zij het in de richting van de onderkant van de verwachte bandbreedte van 585-605 miljoen euro facturaties. Het voorspelt nog steeds een aangepaste EBITDA-marge van tussen de 49% en 51% voor het jaar.

Wise met open armen ontvangen op Londen Stock Exchange

  • De aandelen van het financiële technologiebedrijf Wise eindigden woensdag 10% hoger op hun eerste handelsdag in Londen. De Wise-aandelen, die via een directe notering naar de London Stock Exchange trokken, openden op 800 pence en sloten af op 880 pence, waardoor het bedrijf gewaardeerd werd op 8,75 miljard pond en het grootste techbedrijf in Londen werd volgens marktkapitalisatie.

Telenor verkoopt activiteiten in Myanmar

  • Het Noorse telecombedrijf Telenor heeft zijn activiteiten in Myanmar voor 105 miljoen dollar verkocht aan de Libanese investeringsmaatschappij M1 Group. Telenor zei donderdag dat het zich terugtrok uit een land dat in chaos was vervallen na een militaire staatsgreep in februari. Telenor schreef de waarde van zijn Myanmar-eenheid in mei af en boekte een verlies van 6,5 miljard Noorse kroon nadat het zag dat zijn mobiele activiteiten ernstig werden beperkt na de militaire staatsgreep van 1 februari.

Meer interessant beursnieuws

  • Adviezen en aanbevelingen

  • Benelux-beursnieuws bij 't ontbijt

  • Meest verhandeld bij Bolero op Euronext

  • Stellantis denkt na over de toekomst

  • Terugblik op Wall Street

Wat staat er morgen op het programma? 

Tot slot blikken we nog even vooruit naar wat morgen, vrijdag 9 juli, op de beleggersagenda staat:

  • Bedrijfsresultaten
    • Fabege - Tryg 
  • Aandeelhoudersvergadering
    • Melrose Industries - J Sainsbury - Prosus
  • Ex-dividend
    • Hormel Foods - Intuit - Lincoln National - McCormick & Co - Orpea - Scout24 - UDR
  • Macro-economie
    • VK, Frankrijk: productiecijfers
    • China: inflatie
    • G20-top ministers van Financiën en centrale banken
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap