• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

wo. 24 jun 2020

16:30

Aandelennieuws in het kort

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Volkswagen

  • De Duitse autoproducent zou, volgens persagentschap Bloomberg, een bod overwegen op Europcar om zich zo opnieuw te positioneren op de autoverhuurmarkt. De grootste aandeelhouder van Europcar, Eurazeo, had eerder al laten verstaan dat ze hun belang mogelijks zullen verkopen. Opmerkelijk is dat Volkswagen zijn belang net aan Eurazeo had verkocht in 2006.

Unilever

  • Volgens persagentschap Bloomberg maakt Unilever plannen om zijn theedivisie, met onder meer het merk Lipton, na de zomer te verkopen. Private equity spelers als KKR en Cinven zouden potentiële kopers kunnen zijn in de deal van mogelijks meer dan 5 miljard pond, zo schrijft Bloomberg nog.

Siemens/Alstom

  • Dertien managers van onder meer Siemens en Alstom zijn door de Italiaanse politie opgepakt in een fraudeonderzoek. Ze worden verdacht van corruptie bij de modernisering en het onderhoud van de metro in Milaan.

SSE/Equinor

  • Het schotse SSE en het Noorse Equinor hebben vorig jaar de rechten gekocht voor het ontwikkelen van het windenergiepark Dogger Bank voor de oostkust van Engeland, goed voor een capaciteit van 3,6 gigawatt. Nu starten ze het proces om 20% van een project van 2,4 gigawatt te verkopen, zo schrijft persagentschap Bloomberg. SSE had eerder al laten weten dat het van plan was om zijn belang in enkele windparken op zee te verlagen tot minder dan 50%.

Premier Foods

  • Premier Foods verwacht dat de omzet en de winst in het huidige boekjaar de schattingen zal overtreffen, aangemoedigd door een omzetsprong van 20% in het eerste kwartaal. In het voorbije boekjaar steeg de aangepaste winst voor belastingen met 6% tot 93,3 miljoen pond.

Meer interessant beursnieuws

  • Adviezen en aanbevelingen
  • Benelux-beursnieuws bij 't Ontbijt
  • Solvay slikt waardevermindering van 1,5 miljard
  • Meest verhandeld bij Bolero op Euronext
  • Albertsons opnieuw naar de beurs
  • Terugblik op Wall Street

Wat staat er morgen op het programma?

Tot slot blikken we nog even vooruit naar wat morgen, donderdag 25 juni, op de agenda staat:

  • Bedrijfsresultaten
    • Auto Trader
    • LPP
    • Royal Mail
    • Accenture
    • Darden Restaurants
    • McOrmick
    • Nike
  • Aandeelhoudersvergadering
    • Kiadis
    • Global Graphics
    • Deutsche Lufthansa (BAV)
    • Peugeot
    • Vonovia (Capital Markets Day – Dag 1)
    • Valeo
    • Trainline
    • Aalberts
    • 3i Group
    • Rexel
  • Ex-dividend
    • United Utilities Group
    • Medtronic
    • Danaher
  • Macro-economie
    • VS: orders duurzame goederen, wekelijkse werkloosheidsaanvragen
    • Duitsland: GfK-consumentenvertrouwen
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap