• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

vr. 7 mrt 2025

11:00

Amplifon ziet volumes toenemen in Europa

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Amplifon?

Amplifon  is wereldwijd marktleider in de sterk gefragmenteerde detailhandel voor hoortoestellen (13% marktaandeel), waar 45% van de markt bestaat uit onafhankelijke winkels. Het bedrijf werd in 1950 opgericht in Milaan om hooroplossingen op maat te bieden voor mensen die na de oorlog aan gehoorverlies leden.

Het bedrijf rapporteerde een over het algemeen goed eerste kwartaal met enkele positieve en negatieve verrassingen, maar als geheel was het een goed rapport. Het bedrijf lijkt op schema te liggen met de verwachtingen. Een positief punt is dat het management aangeeft de eerste signalen van terugkerende klanten naar Frankrijk te zien nu de terugbetalingsperiode is geopend. KBCS blijft van mening dat het aandeel ondergewaardeerd is, gezien het feit dat het bedrijf vrijwel volledig tariefbestendig is en het unieke bedrijfsmodel wordt ondersteund door sterke seculiere groeifactoren.

Amplifon rapporteerde geconsolideerde inkomsten van 587,8 miljoen euro, wat een stijging van 2,6% op jaarbasis betekent. De aangepaste EBITDA steeg met 3,4% tot 140,4 miljoen euro, met een recordmarge van 23,9% in het eerste kwartaal, een stijging van 20 basispunten ten opzichte van vorig jaar, voornamelijk gedreven door verbeterde winstgevendheid in de EMEA-regio. De aangepaste nettowinst daalde met 5,5% op jaarbasis tot 41,6 miljoen euro, beïnvloed door hogere afschrijvingen en amortisatie door aanzienlijke investeringen in bedrijfsuitbreiding en verhoogde financiële kosten.

Amplifon bevestigde zijn prognose voor 2025, waarbij wordt uitgegaan van een omzetgroei in het midden tot hoge enkelcijferige bereik bij constante wisselkoersen en een aangepaste EBITDA-marge van minstens 24%. Amplifon kondigde ook een aandeleninkoopprogramma aan van maximaal 150 miljoen euro, dat in de komende weken van start gaat.

Wat betreft de groei van de Franse markt, verwacht het management een versnelde omzetgroei in Frankrijk vanaf het tweede kwartaal 2025, en de vooruitzichten zien er goed uit met een veel hogere trend van terugkerende klanten dan gebruikelijk. In Duitsland hebben aanhoudende operationele hefboomwerking en recente overnames geleid tot recordwinstgevendheid in de EMEA-regio, met een aangepaste EBITDA-marge van 29,4% (+40bps jaar-op-jaar). In de VS, ondanks een iets zachtere marktomgeving, realiseerde Amplifon een omzetgroei van 6,9%, ondersteund door organische groei en de recente overname van 24 winkels in Arizona, waarmee het zijn retailvoetafdruk en langetermijngroeipad versterkt.

De analist van KBC Securities, Andrea Gabellone, behoudt zijn kopen-aanbeveling en koersdoel van 37 euro. 

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap