• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 11 dec 2023

9:55

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

CEO van Nvidia wil een basis opzetten in Vietnam

  • Nvidia: (+3,1%) CEO Jensen Huang hoopt om een basis op te zetten in Vietnam, waar de chipmaker zijn productiecapaciteit uitbreidt. Huang zei dat Vietnam een sterke talentenpool en een groeiende economie heeft, en dat hij de digitale transformatie van het land wil ondersteunen. Nvidia heeft momenteel twee fabrieken in Taiwan en één in China. De groep gaat verder ook samenwerken met het Maleisische YTL Power (-0,7%) aan een project van 4,3 miljard dollar om mogelijkheden en toepassingen voor AI te ontwikkelen. Dat omvat de bouw van een datacenter, een AI-hub en een cloud computing-platform, evenals trainings- en opleidingsprogramma's. 

Volgens Tesla werd merk ‘Autopilot’ door het Californische agentschap goedgekeurd

  • Tesla: (-1,8%) het California Department of Motor Vehicles zou impliciet ingestemd hebben met het gebruik van de term "Autopilot" voor zijn rijhulpsysteem, ondanks het feit dat het vorige maand een brief naar het bedrijf had gestuurd waarin werd gewaarschuwd dat het consumenten zou kunnen misleiden. Tesla zei dat de DMV geen bezwaar had gemaakt tegen het gebruik van de term in eerdere communicatie en dat het bewijs had geleverd dat bestuurders de beperkingen en verantwoordelijkheden van het systeem begrepen. 

Samenwerking van Microsoft met OpenAI komt onder antitrusttoezicht te staan

  • Microsoft: (+0,9) de samenwerking van Microsoft (+0,9%) met OpenAI, die de softwaregigant exclusieve toegang geeft tot het GPT-3-taalmodel, wordt door het Amerikaanse ministerie van Justitie (DOJ) onderzocht op mogelijke schendingen van de antitrustwetgeving, volgens een rapport van The Wall Street Journal. Microsoft kan mogelijk een oneerlijk concurrentieel voordeel genieten op de markt voor cloudcomputing en AI. 

Hashicorp kelderde na adviesverlaging TD Cowen

  • HashiCorp: (-18%) het softwarebedrijf kelderde nadat beurshuis TD Cowen het advies verlaagde van “Outperform” naar “Market perform” en het koersdoel daalde van 28 naar 23 dollar. Dat komt neer op een neerwaartse bijstelling van 8% omdat de groep hinder zal blijven ondervinden van aanhoudende macro-economische tegenwind. Ondertussen zal de zichtbaarheid op groei in de nabije toekomst zeer beperkt blijven. 

De aandelen van Paramount gingen door het dak

  • Paramount: (+14%) de aandelen van de filmproductiegroep gingen door het dak nadat meerdere berichten meldden dat Skydance en RedBird Capital een overname nastreefden van National Amusements. En die bezit de meerderheid van de stemgerechtigde aandelen van Paramount, dan weet u genoeg. 

Morgan Stanley enthousiast over Qorvo 

  • Qorvo: (+4%) Morgan Stanley toonde zich enthousiast over de telecomgroep en dus werd het advies opgekrikt van “equal weight” naar “Overweight”. Dat wordt onder meer geschraagd door een China Android snapback en de overgang naar 5G, wat het gebruik van content aan zal jagen. Daardoor moet de omzetgroei stijgen en de brutomarges vergroten. Bijna in de marge spelen ook een goedkope waardering en sterke winstkracht als extra katalysatoren voor het aandeel een rol. 

First Solar krijgt adviesverhoging van Morgan Stanley

  • First Solar: (-0,4%) het zonne-energiebedrijf kreeg een upgrade van “Equal weight”naar “Overweight” door Morgan Stanley. Dat leverde eerste 4% koerswinst op, maar die winst verdampte in de loop van de dag weer. Centraal in de meer positieve visie staan dalende rentetarieven en winstgroei, die het aandeel in 2024 een aanzienlijke impuls moeten kunnen geven. Dat verklaart meteen waarom het koersdoel van Morgan Stanley steeg naar 237 dollar.  

Synaptics krijgt positief advies van JP Morgan

  • Synaptics: (+5%) de fabrikant van computer touchpads kreeg extra liefde van JPMorgan, want die promoveerde het advies naar “Overwogen”. Als katalysator moet de beste Wi-Fi- en Bluetooth-combinatietechnologie in zijn klasse fungeren. Beide elementen worden ingezet voor een verdere stijging van het marktaandeel. Het koersdoel van 130 dollar voor december 2024 impliceert een mogelijk koerswinst van 31%. 
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap