• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

di. 31 okt 2023

9:18

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Galapagos verkoopt Jyseleca aan Alfasigma

  • Galapagos: het bedrijf kondigde, samen met Alfasigma, dat ze een intentieverklaring hebben getekend voor de overdracht van de Jyseleca-activiteiten aan Alfasigma, inclusief de EU- en Britse marketingvergunningen en ongeveer 400 functies in 14 Europese landen. Er wordt € 50 miljoen vooraf betaald en de mijlpaalbetalingen kunnen oplopen tot € 120 miljoen, evenals royalty's met een gemiddelde tot een gemiddelde van twee cijfers. Geen impact op opbouwen-advies en koersdoel van 55 euro.

AB Inbev handhaaft jaarprognose voor EBITDA-groei

  • AB InBev: het bedrijfsreultaat over het derde kwartaal steeg met 4,1%, wat iets beter was dan de prognose van KBC Securities en de gemiddelde analistenverwachtingen. ABI handhaaft zijn vooruitzicht 4-8% EBITDA-groei. Ondanks de onzekerheid op de Amerikaanse markt waardeert de analist van KBCS de leiderschapsposities van AB Inbev op de wereldwijde biermarkt en de hoge intrinsieke winstgevendheid en LT groeivooruitzichten in zijn activiteiten in opkomende markten. De schuldafbouw ligt nog steeds op schema en met aantrekkelijke waarderingsveelvouden handhaaft KBCS het kopen-advies en koersdoel van 75 euro.

Crescent krijgt lager koersdoel van KBC Securities

  • Crescent: het zal zeer ambitieus zijn voor Crescent om zijn doelstellingen voor het volledige boekjaar 2023 te halen. Het bedrijf verwacht een totale omzet van € 20 miljoen en mikt op een verdere omzetgroei van meer dan €22 miljoen met een EBITDA van meer dan €1,8 miljoen - recente afgestoten entiteiten niet meegerekend - voor 2024, wat Crescent in staat zou moeten stellen om zijn historische en financiële schulden verder aanzienlijk af te bouwen. We hopen in de komende weken nieuws te krijgen over enkele gewonnen projecten. KBCS verlaagt het koersdoel van €0,02 naar €0,01 met een houden-advies.

Argenx legt sterk rapport voor

  • Argenx : het bedrijf slaagt er opnieuw in om de gemiddelde analistenverwachtingen voor de verkoop met 12% te overtreffen, wat de robuustheid van zijn commerciële motor aantoont. De consensus voor de productinkomsten voor het volledige boekjaar 2023 staat momenteel op 1,12 miljard dollar, waarmee het bedrijf goed op weg is om de blockbuster-status te bereiken in zijn tweede jaar. Het is nu vooruitkijken naar de komende pivotale studieresultaten in ITP en pemphigus tegen einde 2023 met een herbevestigde timing. Het bedrijf blijft cash verbruiken, maar gezien de snelgroeiende topline en de kaspositie van 3 miljard dollar is de oorlogskas ruimschoots gevoed. KBC Securities handhaaft het koersdoel van € 495 en een ‘Kopen’-advies.

Mithra ontslaat bestuurders op speciale algemene vergadering

  • Mithra : na een speciale algemene vergadering hebben de aandeelhouders van Mithra gestemd voor het ontslag van vier bestuursleden en de herbenoeming van de heer Jacques Platieu in de Raad van Bestuur. De nieuwe Raad van Bestuur van Mithra bestaat nu uit drie leden en in de komende weken en maanden zullen nog meer kandidaten worden gezocht. Nu de beslissing is genomen, verwacht KBCS dat het Mithra management zich weer kan richten op het behalen van de operationele doelstellingen (Donesta partnerschap, CDMO valorisatie & het versterken van de balans). Geen impact op koersdoel van € 2,2 TP en houden-advies.

Aedifica verhoogt winstverwachtingen

  • Aedifica : het bedrijf verhoogt zijn vooruitzichten voor de EPRA-winst per aandeel voor het boekjaar 2023 van EUR 4,85 naar EUR 4,95. De dividendverwachting van EUR 3,80 per aandeel wordt herbevestigd. Aedifica’s derdekwartaalresultaten overtreffen de verwachtingen. Het verschil komt van lager dan verwachte vastgoedkosten en rentelasten.  Geen impact op kopen-advies en koersdoel van € 70.

DSM-firmenich krijgt lager koersdoel van KBC Securities

  • DSM-Firmenich : het bedrijf zag het aangepaste bedrijfsresultaat in het derde kwartaal met ongeveer 32% dalen tot € 409 miljoen, wat 2% beter was dan de prognose van KBC Securities en 1% boven de gemiddelde analistenverwachting lag. Het bedrijf wordt nog steeds gewaardeerd om zijn brede ingrediëntenportfolio en leidende marktposities. Het winstmomentum op korte termijn is teleurstellend omwille van extreem gedaalde vitamineprijzen. KBC Securities handhaaft een opbouwen-advies maar verlaagt het koersdoel van € 130 naar € 120.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap