• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • ETF Intro

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Hilde Van Boxstael, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Ellen Van Tongelen, Frank Hendrix en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

vr. 10 okt 2025

9:15

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Quest for Growth ziet netto-inventariswaarde dalen met 2,9% in september.

  • De netto-inventariswaarde van Quest for Growth bedroeg op 30 september 2025 € 7,21 per aandeel. De NIW is gedaald met 2,9% t.o.v. eind augustus en gestegen met 0,5% sinds het begin van het jaar. De beurskoers van Quest for Growth sloot september af op € 4,12, wat een daling betekent van 2,1% t.o.v. de slotkoers van de maand augustus en een stijging van 3,6% t.o.v. het jaarbegin. De discount van de beurskoers op de intrinsieke waarde van de portefeuille daalde van 44,5% op 31 december 2024 naar 43,3% op 31 augustus en naar 42,9% op 30 september.

Prosus investeert 146 miljoen dollar in Indiaas reisplatform Ixigo.

  • De Nederlandse technologie-investeerder verwerft een belang van 10,1% in het Indiase reisplatform Ixigo voor 12,96 miljard roepie (146 miljoen dollar). De aandelen worden op preferentiële basis gekocht tegen 280 roepie per stuk, een korting van 10,5% ten opzichte van de slotkoers. Prosus investeert in Ixigo om de ontwikkeling van nieuwe AI-platformen en de uitbreiding van de hotelactiviteiten te ondersteunen. De investering past binnen Prosus’ bredere Indiase portefeuille van 6,5 miljard dollar, waarin ook Swiggy en PayU zijn opgenomen.

Fastned opent eerste twee snellaadstations in Spanje.

  • Het Nederlandse snellaadbedrijf heeft zijn eerste twee laadstations in Spanje geopend, waarmee het netwerk nu actief is in negen Europese landen met meer dan 380 stations. De nieuwe locaties aan de C-32 snelweg nabij Barcelona bieden samen 16 laadpunten van 400 kW en maken deel uit van een bredere uitrol van 13 extra Spaanse locaties om de transitie naar elektrisch rijden rond de Middellandse Zee te versnellen. Fastned streeft ernaar om tegen 2030 duizend snellaadstations in Europa te realiseren en speelt hiermee in op de groeiende vraag, nu het marktaandeel van EV’s in Spanje in juni 2025 is gestegen tot 9,4%.

EnergyVision test miniwindturbines voor residentieel gebruik.

  • Het Belgische zonne-energiebedrijf onderzoekt de inzet van miniwindturbines bij gezinnen om ook windenergie te produceren. Tijdens een kwartaalbriefing kondigde topman Maarten Michielssens aan dat een verticale turbine van één meter hoog wordt getest, als aanvulling op de huidige zonnecapaciteit. Energyvision wil binnen twaalf maanden een windcapaciteit van 40 megawatt opbouwen, onder meer via overnames en langetermijncontracten. De uitbreiding is nodig om klanten vanaf 2027 voldoende groene stroom te bieden voor de overstap van gasverwarming naar warmtepompen.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap