• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

wo. 26 jun 2024

15:25

Vooruitblik op Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Voor de bel

  • Nasdaq- en S&P 500-futures wijzen op een hogere beursopening nadat Nvidia en andere chipaandelen weer hoger gaan, terwijl FedEx-aandelen stegen in de nabeurshandel dankzij een optimistische jaarlijkse winstprognose. Winsten in technologie- en mijnbouwaandelen gaven de Europese aandelen een boost.
     
  • De Japanse Nikkei klom meer dan 1% om een slotpiek van 2-1/2 maand veilig te stellen toen beleggers technologieaandelen kochten en chipgerelateerde zwaargewichten stegen.
     
  • De goudprijs daalde toen de dollar sterker werd. Olie steeg door prognoses voor een voorraadopname tijdens het piekseizoen van de vraag in de zomer. Ondertussen is de Amerikaanse Federal Reserve van plan om later op de dag de resultaten van haar jaarlijkse gezondheidscontroles van banken bekend te maken

Topnieuws

Nvidia aandelen stegen na een inzinking

  • De aandelen van Nvidia stegen dinsdag en kwamen uit een neerwaartse spiraal van drie sessies die ongeveer 430 miljard dollar van de marktwaarde van de chipmaker met kunstmatige intelligentie had weggevaagd.

Southwest verlaagt omzetprognose voor het tweede kwartaal

  • Southwest Airlines verlaagde haar prognose voor het tweede kwartaal voor de inkomsten per beschikbare stoelmijlen, een maatstaf voor prijszettingsvermogen, daarbij verwijzend naar een ongelijke vraag naar reizen, waardoor de aandelen daalden.

Bosch overweegt bod op apparatenmaker Whirlpool

  • De Duitse ingenieursgroep Robert Bosch overweegt een bod op de Amerikaanse apparatenfabrikant Whirlpool. Een stap die zijn positie op de markt voor huishoudelijke apparaten zou versterken.

Aandelen in de kijker

Blackstone: de private-equitygigant heeft ingestemd met de aankoop van de Britse hotelexploitant Village Hotels, onderdeel van een bredere impuls van investeerders in de horecasector, aangezien deze beter presteert dan de bredere commerciële vastgoedmarkt.

General Motors: De robotaxi-eenheid van het bedrijf Cruise zei dinsdag dat het een voormalige oprichter van xBox heeft benoemd tot de nieuwe CEO van het in moeilijkheden verkerende zelfrijdende voertuigbedrijf van de Amerikaanse autofabrikant. Marc Whitten zal op 16 juli de functie van chief executive overnemen, zo maakte Cruise bekend.

Nasdaq: Beurzen Nasdaq en de European Energy Exchange (EEX) zeiden dat ze plannen hebben geannuleerd op grond waarvan de EEX de Scandinavische energiehandels- en clearingactiviteiten van Nasdaq zou hebben gekocht. De deal zou de dominantie van EEX in de Europese energiehandelssector nog verder hebben vergroot.

Southwest Airlines: Southwest Airlines verlaagde haar prognose voor het tweede kwartaal voor inkomsten per beschikbare stoelmijlen (RASM), een maatstaf voor prijszettingsvermogen, daarbij verwijzend naar een ongelijke vraag naar reizen, waardoor haar aandelen met 9% daalden in de premarket-handel.

Whirlpool: De Duitse ingenieursgroep Robert Bosch overweegt een bod op de Amerikaanse apparatenfabrikant Whirlpool, waarmee Bosh zijn positie op de markt voor huishoudelijke apparaten zou versterken. Het kopen van een van 's werelds grootste witgoedfabrikanten zou de activiteiten van Bosch op het gebied van huishoudelijke apparaten aanzienlijk versterken in een tijd waarin de concurrentie met Aziatische rivalen toeneemt.

Aanbevelingen

Arthur J. Gallagher: RBC verhoogt het koersdoel van $ 282 naar $ 290, na de driemaandelijkse Investor Day van het bedrijf, en merkt op dat de aandelen van het bedrijf moeten worden verhandeld tegen een premie ten opzichte van vergelijkbare niveaus, gezien hun gunstige organische groei en marge.

Campbell Soup: JPMorgan verhoogt het koersdoel van $ 45 naar $ 52, in de overtuiging dat de vraag van de consument naar de producten van het bedrijf uitstekend blijft en dat het margepotentieel op langere termijn groter kan zijn dan de marktverwachting.

FedEx: Goldman Sachs verhoogt het koersdoel van $ 316 naar $ 333, nadat het bedrijf beter dan verwachte resultaten over het vierde kwartaal rapporteerde en een winst voor het fiscale jaar 2025 voorspelde die boven de schattingen lag.

Papa John's International: Stifel verlaagt het koersdoel van $ 55 naar $ 45, en merkt op dat de prestaties van het bedrijf in de komende kwartalen volatiel zullen zijn gezien de ommekeer op de Britse markt en verkoop- en ontwikkelingsobstakels in belangrijke internationale markten.

PepsiCo: JPMorgan verhoogt het koersdoel van $ 181 naar $ 184, in de overtuiging dat het bedrijf een productmix heeft die klaar is om een solide organische omzetgroei te realiseren met snacks en dranken in de meer veerkrachtige categorieën verpakte consumentengoederen.

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap