ma. 12 apr 2021
16:30

Sanofi bouwt nieuwe productiesite voor vaccins
- Farmabedrijf Sanofi zal de komende vijf jaar 400 miljoen euro investeren in een nieuwe productielocatie voor vaccins in Singapore. De nieuwe site zou Sanofi de mogelijkheid bieden om op grote schaal innovatieve vaccins te produceren voor de Aziatische markt en te reageren op toekomstige pandemische risico's. Sanofi verwacht dat de bouw van de site in het derde kwartaal van 2021 van start zal gaan en in het eerste kwartaal van 2026 volledig operationeel zal zijn.
Roche publiceert resultaten van onderzoek naar coronabehandeling
- Het Zwitserse farmabedrijf Roche kondigt resultaten aan van een fase III-studie van een behandeling voor Covid-19. Een cocktail van casirivimab en imdevimab verlaagde het risico op symptomatische infecties met 81% bij personen die nog niet eerder besmet waren. Proefpersonen die wél symptomen van een infectie hadden, lieten gemiddeld binnen de week herstel optekenen.
Teleperformance mikt op hogere omzetgroei
- De Franse outsourcinggroep Teleperformance heeft zijn vooruitzichten voor de omzetgroei in 2021 verhoogd. Teleperformance, dat wereldwijd meer dan 380.000 callcentermedewerkers in dienst heeft, verwacht dit jaar een vergelijkbare omzetgroei van tenminste 12% te kunnen voorleggen, tegenover een eerdere prognose van 9%. De groep boekte in de eerste drie maanden van het jaar een omzetgroei van 35,9% tot 1,7 miljard euro.
Britse luchtvaartsector hoopt op herstel vliegverkeer eind mei
- Het aantal passagiers op Heathrow Airport is in maart met 83% gedaald ten opzichte van dezelfde maand vorig jaar. De Britse luchtvaartsector hoopt dat het vliegverkeer eind mei weer zal aantrekken zodra de beperkingen van Covid-19 worden versoepeld, maar er blijft onzekerheid bestaan nadat de voorstellen van de regering om reizen toe te staan niet aan de verwachtingen van de sector beantwoordden.
Meer interessant beursnieuws
Wat staat er morgen op het programma?
Tot slot blikken we nog even vooruit naar wat morgen, dinsdag 13 april, op de agenda staat:
- Bedrijfsresultaten
- Fagron (trading update) - JD Sports Fashion - Fastenal
- Aandeelhoudersvergadering
- ISS - Indutrade - Fifth Third Bancorp - Swedish Match - A.O. Smith - Bank of New York Mellon - IQVIA Holdings - Genmab - Tecan Group - HP - Dometic Group - EDP Renováveis
- Ex-dividend
- UBS Group - Straumann Holding - Kesko - Telia
- Macro-economie
- VS: inflatie
- VK: bbp, productiecijfers
- EMU, Duitsland: ZEW-indicator
- Italië: industriële productie