• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

vr. 26 jun 2020

16:30

Aandelennieuws in het kort

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

PSA

  • Carlos Tavares, CEO van PSA, heeft er alle vertrouwen in dat de geplande fusie van 50 miljard dollar met FiatChrysler zoals voorzien zal doorgaan en synergievoordelen van 3,7 miljard euro zal opleveren. Dat liet hij de aandeelhouders weten op de jaarvergadering. Volgens de topman is de deal tegen het licht van de huidige marktomgeving zelfs nog vitaler geworden. Een duidelijke waarschuwing aan het adres van Europa dat vorige week liet weten een onderzoek te starten naar de fusieplannen. Onder meer over de positie op de bestelwagenmarkt zouden er obstakels zijn.

Roche

  • Roche verbetert de snelheid en accuraatheid van niet-kleine cel longkanker diagnose dankzij de lancering van een geautomatiseerd digitaal pathologiealgoritme op basis van AI die beelden analyseert.

Air France-KLM

  • Het reddingsplan van Air France-KLM krijgt verder vorm. Nederland schuift de Nederlandse vleugel van de alliantie 3,4 miljard euro toe. In april raakte al bekend dat Frankrijk 7 miljard euro zou ophoesten om Air France-KLM in de lucht te houden, terwijl uit Nederlandse hoek op 2 tot 4 miljard werd gerekend.

Vonovia

  • Vastgoedbedrijf Vonovia heeft een belang van 2,6% in het Nederlandse residentieel vastgoedbedrijf Vesteda verworven. De transactieprijs werd niet meegedeeld.

Iberdrola

  • De Mexicaanse overheid is bereid te onderhandelen met Iberdrola, nadat deze laatste daarop had aangedrongen in het licht van door de overheid gewijzigde regelgeving, die hernieuwbare projecten in Mexico benadeelt.

Tesco

  • De onderliggende omzetgroei van Tesco in het VK is  in het eerste kwartaal met 8,7% gestegen op jaarbasis. De impact van de stijging werd later in de resultatenrekening echter tenietgedaan door de hogere kosten en de logistieke uitdagingen. De groep herhaalt bijgevolg de vooruitzichten voor een vlakke winstevolutie.

Aston Martin

  • AstonMartin blijft om centen verlegen zitten en zal nieuwe aandelen uitgeven met een waarde van maximaal 20% van zijn bestaande aandelenkapitaal.  De nieuwe eigenaar Yew Tree zal 25% van het aanbod oppikken. Prestige Motors, de vroegere grootste aandeelhouder van het bedrijf, die gestaag zijn belang in het bedrijf heeft verminderd, is van plan om ongeveer 8% te kopen.

H&M

  • H&M slikte in het voorbije kwartaal een verlies van 6,5 miljard Zweedse kroon, iets meer dan de 6,4 miljard die was verwacht. Om de tegenvallende verkoopcijfers op te vangen, verlaagde de groep haar prijzen, wat voor druk op de marges zorgde. De omzet in het tweede kwartaal daalde met 50%, maar in juni bleef de daling tot dusver beperkt tot 25%.

Meer interessant beursnieuws

  • Adviezen en aanbevelingen
  • Benelux-beursnieuws bij 't Ontbijt
  • Nike gaat gebukt onder de coronacrisis
  • Stresstest voor de Amerikaanse banken
  • Meest verhandeld bij Bolero op Euronext
  • Terugblik op Wall Street 
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap