• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 23 mrt 2023

14:00

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Voor de volledigheid blikken we, voor de start van de opening van New York, nog even terug op het belangrijkste bedrijfsnieuws in Amerika van dinsdag.

PacWest Bancorp beschikt over 11,4 miljard dollar aan liquide middelen

  • PacWest Bancorp liet gisteren verstaan dat het 11,4 miljard dollar aan liquide middelen heeft, wat meer is dan de totale niet-verzekerde deposito's van 9,5 miljard dollar. 

Tweedehands auto dealer Carvana verwacht kleiner kernverlies dit kwartaal

  • Tweedehands auto dealer Carvana verwacht dit kwartaal een kleiner kernverlies door een reeks kostenbesparende maatregelen. Die moeten de dalende verkoop van tweedehands auto’s compenseren en de EBITDA tussen 50 en 100 miljoen euro brengen. Een jaar eerder dook dat cijfer nog 348 miljoen dollar in de min. Los daarvan stelde het bedrijf zijn schuldeisers voor om ongedekte obligaties ter waarde van 1 miljard dollar te ruilen voor gedekte obligaties, waardoor sommige verplichtingen kunnen doorschuiven van 2025 naar 2028. Voorwaarde is dat er minstens 500 miljoen dollar aan bestaande obligaties worden aangeboden. 

Regeneron Pharmaceuticals krijgt groen licht voor uitgebreid gebruik van Evkeeza

  • Regeneron Pharmaceuticals kreeg groen licht van de Food and Drug (FDA) voor een uitgebreid gebruik van zijn geneesmiddel bij kinderen van 5 tot 11 jaar. Die ziekte voor de behandeling van homozygote familiaire hypercholesterolemie (HoFH). Dat is een ultrazeldzame ziekte die een hoog cholesterolgehalte veroorzaakt en kan bestreden worden met  Evkeeza, dat in februari 2021 werd goedgekeurd als aanvullende behandeling met andere lipidenverlagende therapieën voor patiënten van 12 jaar en ouder. Het middel draaide in 2022 al  48 miljoen dollar omzet. 

AbbVie krijgt geen groen licht voor Parkinson-therapie bij volwassenen

  • AbbVie kreeg van de FDA dan weer geen groen licht voor zijn Parkinson-therapie bij volwassenen. De gezondheidsregelgever vroeg aanvullende informatie over de toedieningspomp, die deel uitmaakt van de marketingaanvraag, en wil geen aanvullende effectiviteits- en veiligheidstests. Abbvie wil die nieuwe aanvraag zo snel mogelijk opnieuw indienen.  

Volgens het VK kan overname van VMware door Broadcom leiden tot duurdere servers

  • Volgens de Britse mededingingsautoriteit kan de overname van VMware door de Amerikaanse chipmaker Broadcom leiden tot duurdere servers. De voorgestelde transactie van 61 miljard dollar zal daarom aan een grondig onderzoek worden onderworpen, tenzij haar bezwaren binnen de vijf dagen worden weggenomen. Eén en ander is nodig om de vrees weg te nemen over een rem op de innovatie en hogere kosten voor computeronderdelen en software voor servers. 

Albemarle bouwt lithiumfabriek van 1,3 miljard dollar in Zuid-Carolina

  • Albemarle bouwt een lithiumfabriek van 1,3 miljard dollar in Zuid-Carolina. Dat moet de hoeksteen worden van de snel groeiende Amerikaanse industrie voor elektrische voertuigen, omdat het de lithiumverwerkingscapaciteit zal verdubbelen. De fabriek zal jaarlijks 50.000 ton lithium kunnen verwerken uit gesteente dat Albemarle in North Carolina wil ontginnen en uit gerecycleerde batterijen. Dat is ruwweg genoeg om jaarlijks 2,4 miljoen elektrische wagens te helpen bouwen. 

Johnson & Johnson vraagt het hooggerechtshof om dochter alsnog failliet te verklaren

  • Johnson & Johnson vroeg het hooggerechtshof om een herziening van haar beslissing over de aanvraag om een dochter failliet te verklaren. Dat is volgens de groep belangrijk om 38.000 rechtszaken over haar talkproducten op te lossen. Eerder weigerde een hof van beroep om zo’n uitspraak te heroverwegen. J&J houdt vol dat haar consumenten talkproducten veilig zijn en door duizenden tests asbestvrij zijn gebleken.  
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap