• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

vr. 25 aug 2023

15:00

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Voor de volledigheid blikken we, voor de start van de opening van New York, nog even terug op het belangrijkste bedrijfsnieuws in Amerika.

Affirm Holdings doet dit kwartaal beter dan verwacht

  • Affirm Holdings: (+10,8% nabeurs) het fintechbedrijf kende een beter dan verwacht kwartaal waarbij een omzet werd gerealiseerd van 446 miljoen dollar. Analisten hadden slechts op 406 miljoen dollar gerekend. Het verlies van 69 dollarcent bleek ook veel kleiner dan de 85 dollarcent verwacht.

T-Mobile US schrapt 5000 banen

  • T-Mobile US: (-0,4%) de telecomgroep kondigde aan 5.000 banen te schrappen of 7% van het totale personeelsbestand.

Nordstrom kan beter dan verwachte winst en omzet niet vertalen naar koerswinst

  • Nordstrom: (-4% nabeurs) het bedrijf kon een beter dan verwachte winst en omzet niet in koerswinst verzilveren. Net als collega Macy’s klonk de groep voorzichtig over de vooruitzichten in de tweede jaarhelft. Ook het groeiende aantal wanbetalers is een bron van bezorgdheid.

Gap serveert portie gemengd

  • Gap: (+2% nabeurs) de kledingretailer kwam met een portie gemengd waarbij de omzet van 3,55 miljard dollar achter bleef op de verwachtingen van 3,57 miljard dollar, maar de winst per aandeel van 34 dollarcent wel een stuk beter was dan de verwachtte 9 dollarcent. De groep verwacht echter een daling van de omzet in het huidige kwartaal van meer dan 10%, terwijl analisten uitgingen van een terugval met 6,8%.

Warner Bros stelt release van grote producties uit door vakbondsacties

  • Warner Bros (+0,0%) de filmstudio stelt de release van enkele grote producties nadat enkel acteurs zich hebben aangesloten bij de vakbondsactie van de Hollywoodschrijvers. De beslissing heeft een impact op Dune: part two, Godzilla x Kong: The New Empire en de animatiefilm Lord of The Rings. Een en ander is een tegenvaller voor bioscoopketens als AMC Entertainment, Cineplex, Cinemark en Kinepolis in ons land.

Aandeel Marvell Technology doet het minder goed ondanks betere resultaten

  • Marvell Technology: (-5% nabeurs) de chipproducent kon geen munt slaan uit een beter dan verwachte omzet van 1,34 miljard dollar (1,33 miljard verwacht) en een hoger dan verwachte winst van 33 dollarcent per aandeel (32 dollarcent verwacht). De groep kampt naar eigen zeggen met een zwakke vraag naar halfgeleiders en netwerk hardware.

Ulta Beauty verhoogt jaarprognoses na beter dan verwachte resultaten

  • Ulta Beauty (+2% nabeurs) de schoonheidsproductenretailer zette in het voorbije kwartaal 2,51 miljard dollar om en presteerde daarmee in lijn van de verwachtingen. Met een winst per aandeel van 6,02 dollar ging de groep wel boven de lat die slechts op 5,85 dollar lag. Bovendien verhoogde het bedrijf de jaarprognoses.

Intuit stelt teleur met omzetgroeiverwachting

  • Intuit: (-2%) het softwarehuis pakte uit met beter dan verwachte cijfers in het voorbije kwartaal, maar stelde teleur met een omzetgroeiverwachting van 10 tot 11% voor het huidige kwartaal. Er was op 13% gerekend.

Dollar Tree komt met beter dan verwachte cijfers en dubbel gevoel

  • Dollar Tree: (-12%) de discounter kwam met beter dan verwachte cijfers voor het voorbije kwartaal, maar putte daar geen vertrouwen in voor het derde kwartaal. De groep mikt in de huidige periode van drie maanden op een winst per aandeel van 0,94 tot 1,04 dollar en blijft daarmee onder de marktverwachting van 1,27 dollar. Net als enkele andere retailers heeft de groep flink af te rekenen met winkeldiefstal.

Walt Disney ziet aandelen naar laagste punt in negen jaar zakken

  • Walt Disney: (-3,9%) met een nieuwe verliesbeurt staan de aandelen van het entertainmentbedrijf op het laagste niveau in bijna negen jaar. De terugkeer van Bob Iger als CEO van het bedrijf kon het sentiment duidelijk niet ombuigen. Hij kondigde eerder deze maand een mix aan van prijsverhogingen voor de streamingdiensten, meer advertenties en kostenbesparingen om de prestaties op te krikken.

Aandelen Build-a-Bear op hoogste niveau in 18 maanden

  • Build-a-Bear: (+6,5%) de aandelen van de knuffelretailer gingen naar het hoogste niveau in 18 maanden op sterke kwartaalcijfers. Klanten die zelf hun knuffelbeer samenstelden duwden de omzet van 100,7 naar 109,2 miljoen dollar. De winst per aandeel steeg van 38 naar 57 dollarcent. Een mooi rapport dat de groep het vertrouwen gaf om de omzetgroeiverwachting van 5 tot 7% voor het volledige jaar te bevestigen.

.

 

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap