• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 31 aug 2023

15:00

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Voor de volledigheid blikken we, voor de start van de opening van New York, nog even terug op het belangrijkste bedrijfsnieuws in Amerika.

De VS breidde de exportbeperking van geavanceerde AI-chips van Nvidia en AMD uit

  • Nvidia: (+1%) De VS breidde de exportbeperking van geavanceerde AI-chips van Nvidia en Advanced Micro Devices uit van China naar andere regio's, waaronder enkele landen in het Midden-Oosten. De beperkingen zijn van invloed zijn op de A100 en H100 chips die ontworpen zijn om machinelearning taken te versnellen, maar hebben “geen onmiddellijke materiële invloed” op de verwachte resultaten. Een en ander kadert in de “nationale veiligheid”, al is het niet meteen duidelijk welke risico's de export naar het Midden-Oosten met zich mee zou brengen.

Salesforce heeft de omzetverwachting voor 2023 opgetrokken na een sterk kwartaal

  • Salesforce: (+6% nabeurs) de CRM-software groep heeft de omzetverwachting voor 2023 opgetrokken omdat de kwartaalomzet boven de ramingen zal uitkomen. De groep profiteert volop van recente prijsverhogingen en een blijvend sterke vraag naar zijn cloud- en bedrijfssoftwareaanbiedingen in een onzekere economie. De omzet moet landen tussen 8,7 en 8,72 miljard dollar in het derde kwartaal, terwijl analisten op 8,66 miljard dollar hoopten, zodat de jaaromzet niet 34,5 à 34,7 miljard dollar zal zijn, maar eerder 34,7 à 34,8 miljard dollar. Ook de groep van de aangepaste operationele marge voor 2023 werd verhoogd van 28% naar 30%.

Johnson & Johnson voorspelt nu een winstgroei met 12,5% voor heel 2023

  • Johnson & Johnson: (-0,3%) de farmaceut voorspelde een winstgroei met meer dan 10% voor heel 2023 na de afsplitsing van Kenvue, dat actief is op het gebied van consumentengezondheid. Die deal levert trouwens 20 miljard dollar extra winst op. Ook onthulde J&J de eerste vooruitzichten voor zijn zelfstandige activiteiten op het gebied van medicijnen en medische hulpmiddelen. Een en ander moet de winst per aandeel tussen 10 en 10,10 dollar brengen, zowat 12,5% hoger dan in 2022.

HSBC kwam aandraven met een “Kopen”-advies voor Align Technology en dat miste zijn effect niet

  • Align Technology: (+2,5%) HSBC kwam aandraven met een “Kopen”-advies en dat miste zijn effect niet. Centraal in de these van het beurshuis staat de sterke aanwezigheid van het merk Invisalign en het potentieel om het marktaandeel in digitale orthodontie te vergroten.

Insulet CEO Hollingshead heeft 5.550 aandelen bijgekocht en dat zorgde voor applaus

  • Insulet: (+6,4%) CEO James Hollingshead heeft 5.550 aandelen van de maker van medische hulpmiddelen gekocht en dat promoveerde de groep tot sterkste stijger in de S&P500. Los daarvan werd de lancering aangekondigd van een insulinetoedieningssysteem genaamd Omnipod 5. Dat gebeurde in Duitsland, de derde markt na de VS en het VK.

Cloudopslagbedrijf Box meldde gemengde tweedekwartaalcijfers en betaalde gisteren de rekening

  • Box: (-12,3%) het cloudopslagbedrijf meldde dinsdag al gemengde tweedekwartaalcijfers. De omzet lag met 261 miljoen dollar niettemin in lijn met de schattingen, terwijl de aangepaste winst van 36 cent per aandeel de ramingen zelfs met 1 cent klopte. Maar, en er is altijd een maar, Box projecteerde zwakker financiële verwachtingen voor het huidige kwartaal en het hele jaar.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap