• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

di. 17 okt 2023

9:23

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Pfizer onder druk na lagere omzetverwachting 

  • Pfizer: (+3,6%) de farmagroep kwam vrijdag onder druk nadat de omzetverwachting voor het hele jaar naar beneden werd bijgesteld. Dat is te wijten aan de lagere verkoop van zijn COVID-19 vaccin en behandeling. Maar gisteren was er winst, omdat beurshuis Jefferies advies optrok van “Houden” naar “Kopen” omdat het aandeel té veel werd afgestraft. Aandelen van vaccinproducenten Moderna en BioNTech verloren gisteren echter respectievelijk 6,47% en 6,38%, terwijl Novavax met 5,96% daalde. 

Lululemon wordt opgenomen in S&P500 

  • Lululemon: (+11%) de producent van vrijetijdskleding zal nu woensdag worden opgenomen in de S&P 500 en dat nieuws zorgde meteen voor een pak kooporders van allerhande fondsen die de index spiegelen. “Lulu” vervangt Activision Blizzard, dat wordt overgenomen door Microsoft. 

Starboard Value probeert News Corp te overtuigen om digitale vastgoeddivisie af te stoten 

  • News Corp: (+4,7%) de activistische aandeelhouder Starboard Value bouwde een belang op en is via die weg van plan het bedrijf te overtuigen van zijn plannen om de digitale vastgoeddivisie af te stoten. Dat stond te lezen in de doorgaans erg goed geïnformeerde Wall Street Journal. 

Alignment Healthcare krijgt hoger advies van Raymond James 

  • Alignment Healthcare: (+17%) beurshuis Raymond James verhoogde het advies van “Outperform” naar “Strong buy” omdat het behoud van de vier sterren Medicare-rating en de hernieuwde focus op groei en waardering veel kansen opleveren voor beleggers. 

Manchester United lager na bod Jim Ratcliffe 

  • Manchester United: (-10,5%) de Engelse voetbalclub lag niet goed in de markt omdat de Britse miljardair Jim Ratcliffe een bod uitbracht van meer dan 1,5 miljard dollar voor 25% in het bedrijf. Op zich is dat niet slecht, maar zakenman Sheikh Jassim bin Hamad al Thani trok wel zijn bod in, zodat een biedstrijd niet langer tot de mogelijkheden behoort. 

Charles Schwab’s winst beter dan verwacht 

  • Charles Schwab: (+4,7%) de broker rapporteerde beter dan verwachte winstcijfers, want de 77 cent per aandeel klopte de analistenverwachting van 74 cent per aandeel. Wel werd de omzetverwachting voor het hele jaar verlaagd, maar dat zat blijkbaar al verrekend in de schattingen. Iets met warm en koud, maar dan meer warm dan koud. 

Vista Outdoor rapporteert lagere resultaten dan verwacht 

  • Vista Outdoor: (-23,7%) het sport- en recreatiebedrijf meldde voorlopige tweedekwartaalresultaten waarop een omzetdaling op jaarbasis bleek. Pijnlijk, vooral omdat een uitdagende economische omgeving de analisten al tot fronsen had aangezet. Vista Outdoor verlaagde vooral ook de winst- en omzetverwachtingen voor het hele jaar. 

Merck krijgt goedkeuring voor Keytruda 

  • Merck: de Amerikaanse FDA heeft het uitgebreide gebruik goedgekeurd van immuuntherapie Keytruda bij patiënten in een vroeg stadium met niet-kleincellige longkanker en bij wie de tumor operatief kan worden verwijderd. Dat groene licht betreft een combinatie met chemotherapie, om zo de grootte van de tumor te verkleinen. Het besluit staat ook het gebruik van het geneesmiddel toe als nabehandeling na een operatie. Keytruda zette in de laatste twee kwartalen een omzet van 12,1 miljard dollar om. 

 

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap