• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 7 dec 2023

10:07

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

SentinelOne boekte vorig kwartaal 164,2 miljoen dollar omzet 

  • SentinelOne: (+16,6%) het cyberbeveiligingsbedrijf zette vorig kwartaal 164,2 miljoen dollar omzet neer, vlot 42% meer dan een jaar eerder. Meer nog: de groep verhoogde de omzetverwachting voor heel 2023, omdat de uitgaven voor cyberbeveiliging sterk blijven, zelfs met 14,3% volgens onderzoeksbureau Gartner. De omzet zal in het huidige kwartaal dus rond 169 miljoen dollar liggen, iets boven de verhoopte 166,5 miljoen dollar.  

Bij Alaska Air Group wordt een piloot buiten dienst ervan beschuldigd te hebben geprobeerd de motoren van een jet onklaar te maken

  • Alaska Air Group: (+0,28%) een piloot buiten dienst van de luchtvaartmaatschappij wordt ervan beschuldigd te hebben geprobeerd de motoren van een jet onklaar te maken tijdens een vlucht in oktober. De persoon is aangeklaagd door een jury, omwille van “het in gevaar brengen van een vliegtuig en 83 andere aanklachten van roekeloos in gevaar brengen van een ander persoon”. De piloot claimt een zenuwinzinking na 40 uur niet te hebben geslapen.  

Johnson & Johnson trof schikkingen met verschillende advocatenkantoren

  • Johnson & Johnson: (-1,21%) de farmagroep trof schikkingen met verschillende advocatenkantoren over de claims dat de talkproducten van de groep kanker zouden veroorzaken. Door de schikkingen moet een voorverpakte faillissementsoplossing vergemakkelijken, al blijft het onduidelijk of de overeenkomsten effectief al getekend zijn. Eens dat zo is, kan J&J een nieuwe faillissementsaanvraag doen om de talkclaims op te lossen zodat er geen nieuwe kosten meer naar boven zullen komen. 

Bij JPMorgan Chase verloopt de integratie van de bank van de failliete First Republic Bank volgens plan

  • JPMorgan Chase: (-1,05%) de integratie van de bank van de failliete First Republic Bank verloopt volgens plan sinds de aankoop in mei. Zo’n 90% van de First Republic-klanten bleven op post en de woningkredietintegratie, hypotheekproductie en service zijn al achter de rug. Verder zullen de netto rente-inkomsten van de moedergroep naar verwachting de eerdere verwachtingen overtreffen, terwijl de handelsinkomsten stabiel zullen blijven in het vierde kwartaal en de inkomsten uit investment banking zo’n 5% zullen toenemen. 

Robinhood Markets gaat een commissievrije handel opstarten in cryptomunten in de Europese Unie

  • Robinhood Markets: (+7,02%) het handelsplatform gaat een commissievrije handel opstarten in cryptomunten in de Europese Unie. De groep wil zo het “enige custodial crypto-platform” worden waar klanten elke maand “een percentage van hun handelsvolume terugkrijgen, betaald in Bitcoin”. De lancering komt een week nadat de groep aankondigde dat het zijn diensten wil aanbieden in het VK als onderdeel van een internationaal uitbreidingsplan. 

AbbVie koopt Cerevel Therapeutics, een ontwikkelaar van geneesmiddelen voor neurologische aandoeningen

  • AbbVie: (+1,25%) de farmagroep koopt Cerevel Therapeutics, een ontwikkelaar van geneesmiddelen voor neurologische aandoeningen, voor zo’n 8,7 miljard dollar (of 45 dollar per aandeel). Doel is om de omzetmotor in gang te houden eens artritismedicijn Humira nieuwe concurrentie zal krijgen van generische varianten. De omzet kan zelfs dalen van meer dan 21 miljard dollar in 2022 naar  minder dan 9 miljard dollar in 2024. Opvallend is dat het al de tweede grote deal is voor AbbVie deze week, want heel recent werd ook  nog ImmunoGen, een ontwikkelaar van kankermedicijnen, gekocht voor 10,1 miljard dollar in cash. 

De CEO van AMD stelde gisteren de nieuwe MI300-krachtpatserchips voor

  • AMD: (-1,31%) de CEO van de Amerikaanse chipfabrikant AMD stelde gisteren de nieuwe MI300-krachtpatserchips voor. Met die chips voor artificiële intelligentie wil AMD vol de strijd aangaan met Nvidia, de marktleider in chips voor kunstmatige intelligentie. Opvallend is dat de markt voor AI-chips over vier jaar 400 miljard dollar groot kan zijn, terwijl AMD in augustus die marktomvang nog “maar” op 200 miljard dollar prikte. 
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap