• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 19 feb 2024

11:32

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Nutsbedrijf Alliant Energy miste ramingen van Wall Street

  • Alliant Energy: (-0,10%) het nutsbedrijf miste de ramingen van Wall Street voor de winst over het vierde kwartaal, doordat lagere verkoop van elektriciteit en gas en hogere afschrijvingskosten voor activa een daling van de bedrijfskosten tenietdeden. Op aangepaste basis verdiende Alliant 48 cent per aandeel, terwijl op  55 dollarcent gemikt werd.

Onzekere economie zorgden voor minder omzet bij datacenters van Digital Realty

  • Digital Realty: (-8.33%) de onzekere economie zorgde voor neerwaartse druk op de uitgaven voor datacenters in het vierde kwartaal. De omzet landde daarom op 1,37 miljard dollar, onder de lat van 1,39 miljard dollar. Voor 2024 mikt Digital Realty daarom op 5,55 à 5,65 miljard dollar omzet, terwijl gemikt werd op 5,76 miljard dollar.

Vakbonden dreigen met nieuwe stakingen bij de vrachtwagenafdeling van Ford

  • Ford: (-1,75%) bijna 9.000 vakbondsleden van United Auto Workers  zullen bij de vrachtwagenfabriek in Kentucky aanstaande vrijdag in staking gaan als lokale contractproblemen niet worden opgelost. De kernpunten zijn gezondheid en veiligheid, inclusief een minimaal personeelsbestand voor verpleegkundigen in de fabriek. De fabriek genereert een jaaromzet van 25 miljard dollar, ongeveer een zesde van de wereldwijde auto-inkomsten van het bedrijf.

Het door de Microsoft gesteunde OpenAI wordt nu gewaardeerd op 80 miljard dollar

  • Microsoft: (-0,61%) het door de softwaregigant gesteunde OpenAI wordt nu gewaardeerd op 80 miljard dollar. Er werden bestaande aandelen verkocht onder leiding van durfkapitaalbedrijf Thrive Capital, wat werknemers toelaat om hun aandelen te verzilveren in plaats van een traditionele financieringsronde om geld op te halen.

Nike gaat 2% van zijn personeel ontslaan

  • Nike: (-2,39%) de sneaker gigant gaat 2% van zijn personeel ontslaan als onderdeel van een bredere herstructurering. Het aandeel kreeg vrijdag ook een downgrade van ‘outperform’ naar ‘sector perform’ van Oppenheimer, dat een onregelmatige consumentenvraag, stagnaties in productinnovatie en bescheiden concurrentie noemde.

Het bouwmaterialenbedrijf Vulcan rapporteerde winstverbetering over het vierde kwartaal

  • Vulcan: (+5,23%) het bouwmaterialenbedrijf rapporteerde een winstverbetering over het vierde kwartaal. Vulcans aangepaste winst kwam uit op 1,46 dollar per aandeel en overtrof daarmee de gemiddelde analistenverwachting van 1,40 dollar per aandeel. 

Super Micro Computer daalde na ‘equal weight’-rating bij Wells Fargo

  • Super Micro Computer: (-19.98%) het informatietechnologiebedrijf daalde nadat Wells Fargo de opvolging van het aandeel startte met een ‘equal weight’-rating. Het bedrijf zei dat de aandelen "nu al een solide opwaartse trend verdisconteren".

Bloom energy rapporteerde zwakke resultaten

  • Bloom Energy: (-17,46%) het aandeel in groene energie daalde nadat het bedrijf rapporteerde dat de winst en omzet in het vierde kwartaal niet goed waren. De verwachtingen voor het hele jaar bleven ook achter bij de verwachtingen.

Nvidia krijgt ‘Kopen’-aanbeveling van Loop Capital

  • Nvidia: (-0,06%) Loop Capital gaf de chipmaker een ‘Kopen’-aanbeveling en een koersdoel dat een stijgingspotentieel van 65% in de komende 12 maanden aangeeft.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap