• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • ETF Intro

  • Beurs bij 't Ontbijt

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Hilde Van Boxstael, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Ellen Van Tongelen, Frank Hendrix en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

di. 16 jun 2026

9:15

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Adyen sluit betalingsdeal met Aritzia.

  • Het Nederlandse fintechbedrijf dat betalingsverwerking aanbiedt en in Nederland zetelt, is geselecteerd om het betalingsverkeer van de Canadese modeketen Aritzia te verwerken. Via het partnerschap zal Adyen transacties afhandelen in de ongeveer 140 winkels in Noord Amerika, op de websites en in de mobiele app van Aritzia, zodat klanten een uniforme betaalervaring krijgen over alle kanalen. Aritzia is een Canadese kledingretailer die mode en accessoires verkoopt via fysieke winkels en digitale platformen en actief is in Noord Amerika. De samenwerking onderstreept Adyens focus op zogenaamde omnichannel betalingen, waarbij online en offline transacties geïntegreerd worden in één platform.

Shurgard ontvangt Gold-accreditatie voor solide HR-beleid.

  • De Belgische aanbieder van opslagoplossingen heeft een Gold-accreditatie ontvangen van Investors in People, wat de sterke personeelspraktijken, bedrijfscultuur en focus op continue verbetering binnen de organisatie onderstreept. De onderscheiding wordt toegekend aan bedrijven die niet alleen solide HR-beleid hebben, maar deze ook effectief implementeren en verankeren in alle lagen van de organisatie, met aandacht voor leiderschap, betrokkenheid en gedeelde verantwoordelijkheid. Volgens het management bevestigt de erkenning het belang van investeringen in medewerkers als fundament voor sterke prestaties, klanttevredenheid en duurzame groei op lange termijn.

Syensqo overweegt verkoop divisie en verscherpt strategische focus.

  • Het bedrijf overweegt volgens een CEO-interview de verkoop van de divisie Performance & Care, wat zou leiden tot een meer gefocuste Materials-speler. Een dergelijke strategische stap zou de verschillen in groei en rendabiliteit tussen Materials en de rest van de portefeuille benadrukken en mogelijk zorgen voor een duidelijker investeringsverhaal en een herwaardering op de beurs, ondanks eerdere volatiliteit in deze activiteiten. Na beter dan verwachte resultaten in het eerste kwartaal en een positieve evolutie van het orderboek blijft het aandeel aantrekkelijk gewaardeerd. KBCS handhaaft de “Opbouwen”-aanbeveling en koersdoel van 76 euro.

Tessenderlo rondt overnames af en zet in op nieuwe investeringsdivisie.

  • De Belgische industriële groep a heeft de minderheidsbelangen verworven in zijn Braziliaanse gelatinejoint venture en een eerder aangekondigde activaoverdracht afgerond van een Zweedse SOP-kunstmestfabriek, waarbij beide transacties als relatief klein worden beschouwd zonder materiële impact op de groepsresultaten. De groep blijft aantrekkelijk dankzij een sterke vrije kasstroomgeneratie, die naar verwachting gemiddeld iets meer dan 100 miljoen euro per jaar zal bedragen in de komende drie jaar, en wil deze middelen deels inzetten voor de ontwikkeling van een nieuwe investeringsdivisie die zowel strategische minderheidsbelangen als opportunistische participaties kan omvatten. Ondanks mogelijke toekomstige aandeleninkoopprogramma’s lijkt Tessenderlo zich verder te willen diversifiëren, terwijl de waardering volgens de analisten nog steeds aantrekkelijk blijft. Geen impact op de “Opbouwen”-aanbeveling en koersdoel van 26 euro.

Wolters Kluwer haalt 500 miljoen euro op via obligatie-uitgifte.

  • De Nederlandse aanbieder van informatie en softwareoplossingen voor professionals en in Nederland zetelt, heeft 500 miljoen euro opgehaald via een nieuwe ongedekte euro obligatie met een looptijd van 7 jaar. De obligaties dragen een jaarlijkse coupon van 3,625 procent en zullen genoteerd worden op de Luxemburgse beurs. De opbrengst van de uitgifte zal gebruikt worden voor algemene bedrijfsdoeleinden.

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Digitale toegankelijkheidsverklaring
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2026
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap