• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • ETF Intro

  • Beurs bij 't Ontbijt

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wil je niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volg je elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijg je meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Andrea Gabellone, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Guglielmo Filangieri, Guy Sips, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kaat Ceulemans, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Mathijs Geerts Danau, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Simon Hox, Thomas Couvreur, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Ellen Van Tongelen, Frank Hendrix en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 24 aug 2026

9:15

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Aegon verhoogt aandeleninkoopprogramma met 150 miljoen euro.

  • De Nederlandse verzekeraar en vermogensbeheerder verhoogt zijn aandeleninkoopprogramma voor de tweede helft van 2026 met 150 miljoen euro tot in totaal 350 miljoen euro. De uitbreiding past binnen de doelstelling om de Cash Capital at Holding tegen eind 2026 terug te brengen tot ongeveer 1 miljard euro. Sinds de start van het oorspronkelijke programma op 1 juli 2026 heeft Aegon al voor 57 miljoen euro aan eigen aandelen ingekocht, goed voor ongeveer 28% van het initiële programma van 200 miljoen euro. De ingekochte aandelen zullen worden vernietigd, terwijl grootaandeelhouder Vereniging Aegon pro rata deelneemt aan het programma en naar verwachting voor in totaal 63 miljoen euro aan aandelen zal verkopen.

AMG Critical Materials mikt op tweede beursnotering in Frankfurt.

  • De Nederlandse producent van kritieke materialen en metaaltechnologieën wil in 2026 een secundaire notering aanvragen op de beurs van Frankfurt, naast zijn bestaande primaire notering op Euronext Amsterdam, om zijn investeerdersbasis te verbreden en de liquiditeit van het aandeel te verhogen. AMG benadrukt zijn sterke industriële verankering in Duitsland, waar het negen productiesites heeft en fors investeert in onder meer lithiumonderzoek, lithiumhydroxideproductie voor batterijen en katalysatorrecyclage. De bijkomende beursnotering gaat niet gepaard met een uitgifte van nieuwe aandelen en past binnen de strategie van AMG om zijn zichtbaarheid bij Europese beleggers te vergroten.

Sofina ziet TikTok schikking treffen van 400 miljoen dollar met VS.

  • Het sociale mediabedrijf TikTok met Chinese eigenaar ByteDance (grootste participatie van Sofina) heeft een schikking van 400 miljoen dollar getroffen met het Amerikaanse ministerie van Justitie om beschuldigingen van schendingen van de online privacywetgeving voor kinderen af te sluiten. TikTok zal onmiddellijk 300 miljoen dollar betalen en nog eens 100 miljoen dollar nadat een eerdere schikking met voorganger Musical.ly is vernietigd. Het bedrijf werd ervan beschuldigd de Children’s Online Privacy Protection Act niet na te leven door persoonsgegevens van kinderen jonger dan 13 jaar te verzamelen zonder voorafgaande toestemming van ouders. Volgens het Amerikaanse ministerie van Justitie heeft TikTok inmiddels zijn eigendomsstructuur, management, nalevingsprocessen en privacymaatregelen aangepast om de bescherming van jonge gebruikers te verbeteren.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Digitale toegankelijkheidsverklaring
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2026
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap