• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

vr. 10 mrt 2023

9:50

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Jensen-Group wordt marktleider in Japan na oprichting van een JV met Miura.

  • De aankondiging dat "Jensen-Group en Miura een JV oprichten in Japan" zet de jaarcijfers in de schaduw. Jensen-Group zal 49% van de aandelen verwerven van Inax, een Japanse dochteronderneming van Miura. Miura zal een belang van 20% nemen in Jensen-Group via een inbreng van 49% van de aandelen van Inax en een kapitaalverhoging in cash, beide tegen een inschrijvingsprijs van 36 euro per aandeel. Zowel voor de inkomsten als voor de nieuwe orders is Jensen-Group terug op het activiteitsniveau van voor Covid-19, vroeger dan verwacht. KBCS verhoogt het koersdoel naar € 36 en handhaaft de Opbouwen-rating.

​Tessenderlo controleert nu 100 % van de aandelen van Picanol

  • Na de afsluiting van de finale aanvaardingsperiode van het ruilbod/vereenvoudigd uitkoopbod controleert Tessenderlo nu 100 % van de aandelen van Picanol. Tessenderlo publiceerde vanmorgen een persbericht om aan te kondigen dat tijdens de laatste aanvaardingsperiode van het openbaar ruilbod 90.695 bijkomende Picanol-aandelen werden aangeboden op het ruilbod.  Aangezien het bod werd heropend als een vereenvoudigd uitkoopbod, worden de resterende aandelen van Picanol die niet werden aangeboden in het ruilbod van rechtswege overgedragen aan de Bieder. Bijgevolg controleert Tessenderlo nu 100 % van de aandelen van Picanol nv. De aandelen van Picanol zijn intussen van Euronext gehaald. Als gevolg van de betrokkenheid van KBC Securities bij de transactie met Picanol, is de rating en koersdoel opgeschort.

GBL heeft een sterke balans

  • GBL heeft een duidelijk onderscheid gemaakt tussen 'GBL Capital' (toewijzingen aan fondsen, co-investeringen, enz.) en 'Sienna Investment Managers', dat zich zal ontwikkelen als een derde beheerder van investeringen waaraan op lange termijn terugkerende beheersvergoedingen kunnen worden verdiend. Om haar liquiditeitsprofiel te versterken, heeft GBL onder meer haar belang in Pernod Ricard en Mowi teruggebracht tot respectievelijk 6,7% en 1,3%. Geen impact op “kopen”-advies en 96 euro koersdoel bij KBCS.

Immobel: lagere winstgevendheid en sombere vooruitzichten

  • In boekjaar 22 rapporteerde Immobel een omzet van €243,9 miljoen, een daling van 37,9% op jaarbasis. Het nettoresultaat bedroeg €10,7 miljoen, maar bevatte een goodwill-afschrijving van €43,8 miljoen als gevolg van de terugtrekking uit de FR-woningbouwactiviteiten. Het kantoor van Immobel Capital Partners (ICP) in Londen is gesloten in een poging om de overheadkosten te verlagen; het bedrijf gelooft dat de terugtrekking uit FR residential in combinatie met de afbouw van ICP de overheadkosten tot 30,0% zal doen dalen vanaf FY24. Het brutodividend voor 2022 zal €3,05 per aandeel bedragen, gelijk aan 2022. KBCS herhaalt het “kopen”-advies en €68,0 koersdoel.

Atenor presteert in lijn met de verwachtingen

  • De bedrijfsopbrengsten van Atenor kwamen uit op €62,3 miljoen omdat Atenor niet in staat was om volgens plan kantooractiva te verkopen. Dit was vooral te wijten aan het feit dat kopers hun aankopen uitstelden en liever afwachtten wat er op de markten gebeurde. Het nettoresultaat kwam uit op -€0,8 miljoen. Atenor geeft geen specifieke vooruitzichten voor 2023, maar verwacht een brutomarge van €300,0 miljoen tegen 2025. KBCS blijft voorzichtig omdat de macro-economische onzekerheid groot is, KBCS handhaaft een “houden”-advies en 57 euro koersdoel.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap