di. 23 mei 2023
9:38

Bever Holding slikte in 2022 52,3 miljoen euro verlies en maakt zich op voor turbulent 2023
- Bever Holding slikte in 2022 52,3 miljoen euro verlies, tegenover een winst van 39,4 miljoen euro in 2021. Daardoor evolueerde de intrinsieke waarde naar 4,88 euro per aandeel. De groep heeft vooral een grote vastgoedportefeuille van 59,7 miljoen euro. Voor 2023 wordt nog altijd uitgekeken naar een oplossing met het geschil met de Adriaan van Erk Groep. Die betwist namelijk de uitvoering en de geleverde grondposities te Noordwijk, terwijl er ook geworsteld werd met een wetswijziging die de OOB-accountantskantoren treft. Eerder deze maand dreigde Euronext met een mogelijke delisting van het aandeel als er dan een oob-accountant wordt gevonden.
UCB gaat samenwerken met Amerikaanse Veeva Systems
- UCB gaat samenwerken met het Amerikaanse Veeva Systems. Diens platformen ePRO en eConsent moeten helpen om de patiëntervaringen tijdens klinische studies te verbeteren. Financiële details zijn niet bekendgemaakt, maar dit is niettemin klein nieuws, zonder impact op 110 euro koersdoel en “Kopen”-advies.
Galapagos presenteert op European League Against Rheumatism enkele nieuwe abstracts
- Galapagos presenteert op het jaarlijkse congres van de European League Against Rheumatism (31 mei tot 3 juni 2023) in Milaan, meerdere abstracts waaronder analyses van gerandomiseerde gecontroleerde onderzoeken (RCT's) en real-world evidence (RWE) studies, die het werkzaamheids- en veiligheidsprofiel van filgotinib ondersteunen.
Fugro kreeg van Duitse Federale Maritieme en Hydrografische Agentschap (BSH) contract toegewezen
- Bodemonderzoeker Fugro kreeg van het Duitse Federale Maritieme en Hydrografische Agentschap (BSH) een contract voor geofysisch onderzoek toegewezen. Dat slaat op twee offshorewindmolenparken in de Duitse exclusieve economische zone (EEZ) in de Noordzee. Fugro zet daarvoor een speciaal vaartuig in, om zo mee de doelstellingen van de Duitse overheid op het gebied van energietransitie te ondersteunen. Financiële details kregen we niet. Geen impact op 15 euro koersdoel en “Kopen”-advies.
Oxurion rondt uitgifte van obligatietranche van 2 miljoen dollar met Atlas Special Opportunities af
- Oxurion heeft de uitgifte van een obligatietranche van 2 miljoen dollar met Atlas Special Opportunities afgerond. Volgens de voorwaarden van de inschrijvingsovereenkomst heeft Atlas zich ertoe verbonden in te schrijven op maximaal 20,8 miljoen euro aan verplicht converteerbare obligaties over een periode van 24 maanden, waarvan zij nu heeft ingeschreven op 6,8 miljoen euro. De conversieprijs is vastgesteld op 8% korting op de gemiddelde VWAP (volume-weighted average price) over de drie laagste dagen van de tien opeenvolgende handelsdagen voorafgaand aan de aankondiging van de conversie.