• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 3 jul 2023

9:27

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Edouard Janssen wordt vanaf 1 september de nieuwe CFO van D'Ieteren Group

  • Edouard Janssen wordt vanaf 1 september 2023 de nieuwe CFO van D'Ieteren Group, in opvolging van Arnaud Laviolette. Janssen begon zijn carrière als financieel analist bij Morgan Stanley in Londen, maar was het grootste deel van zijn carrière actief bij Solvay. Momenteel is hij trouwens lid van de Raad van Bestuur van Solvay, Financière de Tubize en Union Financière Boël. KBC Securities ziet Laviolette niet graag vertrekken, maar is niettemin tevreden met de snelle wissel. Geen impact op “Kopen”-advies en koersdoel van 225 euro. 

TINC heeft 100% van het 80 MW onshorewindpark GoereeOverflakkee in handen 

  • Infrastructuurinvesteerder TINC heeft 100% van het 80 MW grote onshorewindpark op GoereeOverflakkee in handen, na de overname van het 27,27 % belang in Windpark Kroningswind van medeoprichter TDP. Het windpark sinds eind 2022 volledig operationeel. Ook shopt TINC een belang van 50 % in het Gentse bedrijvencentrum Obelisc door de overname van het belang van een aantal initiële initiatiefnemers. Dat gaat hand in hand met een verhoging van het belang van de familie Mariën, eveneens tot 50%. De beide overnames vormen een investering van zo’n 27,3 miljoen euro. Geen impact op 14 euro koersdoel en “Opbouwen”-advies. 

Telenet verlengde de looptijd en de omvang van zijn kredieten 

  • Telenet verlengde via financieringsvennootschap Telenet International Finance de looptijd van 480 miljoen euro wentelkrediet voor een extra drie jaar tot 31 mei 2029. Ook werd het bedrag verhoogd met 90 miljoen euro tot 600 miljoen, waardoor het liquiditeitsprofiel wordt versterkt. Samen met 45 miljoen euro andere liquiditeiten komt de liquiditeitsbuffer op meer dan 1,6 miljard euro, waarvan 1 miljard euro cash en -equivalenten. Dat is nodig om via Wyre de glasvezelplannen te financieren. KBC Securities raadt aan om in te gaan op het bod van Liberty Global, met een koersdoel van 21 euro. 

Gimv en Deme noteren vandaag zonder het recht op dividend

  • Gimv en Deme noteren vandaag zonder het recht op dividend. Bij de eerste wordt 2,6 euro bruto betaald en bij de tweede 1,5 euro. 

DSM-firmenich heeft de overname van Adare Biome afgerond 

  • DSM-firmenich heeft de overname van Adare Biome, een pionier in de ontwikkeling en productie van postbiotica, afgerond. Met Adare Biome versterkt en verbreedt DSM-firmenich het toch al uitgebreide aanbod. De waarde van de transactie bedraagt 275 miljoen euro. KBC Securities heeft een “Opbouwen”-advies voor de aandelen en een koersdoel van 130 euro.  

Bij Oxurion waren er alweer transparantiekennisgevingen van grootaandeelhouder Atlas Special Opportunities  

  • Bij Oxurion waren er alweer transparantiekennisgevingen van grootaandeelhouder Atlas Special Opportunities. Die gaf aan het die op 22 juni onder de 3%-eigendomsdrempel dook, maar daar op 30 juni 2023 weer boven ging. Het belang steeg namelijk weer tot meer dan 5% door de aankoop van “stemrechtverlenende effecten” (aandelen, dus). Het blijft op en neer gaan, zonder dat daar een duidelijke reden tegenover staat. 

Van Lanschot Kempen heeft de overname van het onlinedistributieplatform van Robeco afgerond   

  • Van Lanschot Kempen heeft de in februari aangekondigde overname afgerond  van het online distributieplatform van Robeco. Door de operatie ontstaat in Nederland een onlinebeleggingsplatform met ongeveer 6 miljard euro aan vermogen van ongeveer 150.000 klanten. 

Heineken verkoopt de Nederlandse frisdrankenfabrikant en -leverancier Vrumona aan Royal Unibrew  

  • Heineken verkoopt de Nederlandse frisdrankenfabrikant en -leverancier Vrumona aan de Deense brouwer en drankenproducent Royal Unibrew voor 300 miljoen euro.  

CTP heeft drie nieuwe huurovereenkomsten getekend in Hongarije 

  • CTP heeft drie nieuwe huurovereenkomsten getekend in Hongarije. Twee bestaande huurders breiden hun bestaande huurcontracten uit en CTP voegt ook een nieuwe huurder toe. De huurders zijn onder meer Teqball, dat 4.000 vierkante meter zal huren over 8,5 jaar, naast de 10.650 vierkante meter die het al huurt in CTParkBudapest sinds juni 2021. De logistieke dienstverlener Quehenberger neemt een nieuwe unit van 11.000 vierkante meter in met een huurcontract van 5,5 jaar, terwijl een onderdeel van de Koreaanse SK Group 12.500 vierkante metere magazijnruimte en 4.250 vierkante meter kantoorruimte opneemt. Ondanks de onrust op de vastgoedmarkt zet CTP volgens KBC Securities zijn agressieve ontwikkelingsstrategie voort: de bruto verhuurbaare oppervlakte bedraagt 1,8 miljoen vierkante meter, een record. Het “Opbouwen”-advies en koersdoel van 14,7 euro worden gestand gedaan.   
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap