• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

vr. 1 dec 2023

10:26

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

De Vlaamse overheid verkoopt haar volledige participatie van 27,81% in Gimv aan WorxInvest

  • De Vlaamse overheid verkoopt haar volledige participatie van 27,81% in Gimv aan WorxInvest, de moedermaatschappij van hr-dienstverlener SD Worx .Die telt 375 miljoen euro neer voor het pakket, of zo’n 48,36 euro per aandeel. Dat is 10% meer dan de slotkoers van gisteren en 6% minder dan de recente intrinsieke waarde. Voor WorxInvest is Gimv een “strategische langetermijninvestering om er zijn directe private-equity-investeringsstrategie mee te realiseren”. Eén en ander verandert niets aan het koersdoel van 51 euro en “Kopen”-advies van KBC Securities 

Vopak meldde de aankoop van een belang van 50% in de EemsEnergy Terminal

  • De tankopslaggroep rondde de aankoop van een belang van 50% in de EemsEnergyTerminal af en verkocht daarnaast drie chemische terminals in Rotterdam voor een nettobedrag van 372 miljoen euro. De investering in de LNG importterminal vereist ongeveer 80 miljoen euro, maar zal slechts een beperkte impact hebben op de EBITDA-vooruitzichten voor 2023.  

Sligro koopt een deel van de activiteiten van transportbedrijf Simon Loos Transport

  • De groothandelsgroep koopt een deel van de activiteiten van transportbedrijf Simon Loos Transport op de locaties in Amsterdam, Berkel en Rodenrijs en Drachten. Die worden gestald bij Sligro Food Group Transport, zonder daarbij financiële details bekend te maken. 

MaaT Pharma sleepte 7,4 miljoen euro overheidssubsidie in de wacht

  • De biotechgroep sleepte 7,4 miljoen euro overheidssubsidie in de wacht voor de klinische ontwikkeling van zijn orale kandidaat MaaT033. Dat is momenteel in Fase IIb-studie voor patiënten die een allo-HSCT ondergaan. De subsidie zal worden ontvangen over een periode van twee jaar en de eerste betalingen zullen de cashflow vergroten tot het einde van het tweede kwartaal van 2024. Voor KBCS is dat extra geld meer dan nuttig om op korte termijn enkele buigpunten in het onderzoek te bereiken. Het koersdoel van 15 euro blijft behouden, net zoals het “Kopen”-advies. 

Floridienne boekte een omzetgroei in elk van haar divisies

  • De holding boekte een omzetgroei in elk van haar divisies, wat de winstgevendheid aanzwengelde. Dat compenseert de vertraging aan het begin van het jaar in de divisies Life Sciences en Chemie troffen. Biobest concentreert zich op de integratie van recent overgenomen activiteiten en zal de overname van Biotrop tegen einde 2023 afronden, maar eenmalige kosten in verband met deze overname zullen wel zwaar op het nettoresultaat dit jaar. Geen impact op het som-der-delen model, zodat het koersdoel van 870 euro en het “Opbouwen”-advies behouden blijven. 

Signify zet een nieuwe klantgerichte organisatie op poten

  • De Nederlandse lichtgroep zet een nieuwe klantgerichte organisatie op poten en kondigt gelijk structurele kostenbesparingen die mee dan 200 miljoen euro op jaarbasis moeten opleveren. Het nieuwe bedrijfsmodel omvat vier geverticaliseerde activiteiten om klantgerichtheid en snelheid van uitvoering te verbeteren. Drie daarvan zullen zich richten op klanten: Professional, OEM en Consumer. De vierde zal zich richten op conventionele verlichtingstechnologieën. 

Care Property Invest voltooide de eerder gemeld aankoop van ‘Saamborgh Almelo

  • De vastgoedgroep voltooide de eerder gemeld aankoop van ‘Saamborgh Almelo’, een nog te ontwikkelen zorgresidentie in de Nederlandse provincie Overijssel. Dat duurzame nieuwbouwproject kost 8,9 miljoen euro en zal na oplevering in het voorjaar van 2025 42 eenpersoonsappartementen aanbieden. CP Invest tekende een langetermijnhuurovereenkomst van het type ‘triple net’ met een looptijd van minimum 20 jaar. Geen impact op “Opbouwen”-advies en 15,5 euro koersdoel. 
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap