• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

di. 23 jan 2024

9:44

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Sofina’s intrinsieke waarde klokte in 2023 af op 9 miljard euro, of 272 euro per aandeel

  • Sofina: de intrinsieke waarde van de holding klokte 2023 af op 9 miljard euro, of 272 euro per aandeel. Dat is 2,2% minder dan in juni 2023, toen het cijfer nog 277 euro per aandeel bedroeg. Dat komt door waardedalingen bij 'Sofina Growth', onder meer voor het 5,1%-belang in BYJU's. De update laat zien dat Sofina (tot dusver?) niet profiteerde van de AI-gedreven rally, ondanks er heel wat portefeuillebedrijven actief zijn in dat segment (OpenAI, Mistral AI, Graphcore, enz..) KBCS blijft van mening dat er té negatief gekeken wordt naar Sofina, dat echter zonder korting zou moeten noteren. Geen impact op “Kopen”-advies en 300 euro koersdoel.

TheraVet verkocht in het vierde kwartaal van 2023 99% meer eenheden op jaarbasis

  • TheraVet: het bedrijf dat osteoarticulaire ziekten bij gezelschapsdieren wil behandelen, verkocht in het vierde kwartaal van 2023 99% meer eenheden op jaarbasis, wat 27% meer is dan in het derde kwartaal van 2023. Biocera-Vet Bone Surgery tekende voor 80% van de verkochte eenheden en Biocera-Vet Osteosarcoma RTU voor de resterende 20%. Biocera-Vet Combo-Clean werd in mei in Europa gelanceerd, en in oktober in de VS, maar tekent nu al voor 5% van het totale aantal verkochte eenheden in 2023. Maar over hoeveel stuks het concreet gaat, vergat het bedrijf er vandaag bij te vermelden.

Groen VS-licht voor Sequana Medicals behandeling vochtoverbelasting bij patiënten met diuretica-resistent hartfalen

  • Sequana Medical: de medtechgroep meldde dat een onafhankelijke organisatie (DSMB) groen licht gaf voor de start van het gerandomiseerde cohort in de fase 1/2a (MOJAVE) studie van DSR 2.0 in de VS voor de behandeling van vochtoverbelasting bij patiënten met diuretica-resistent hartfalen. De eerste patiënt wordt verwacht in het eerste kwartaal van 2024, wat data – en partnergesprekken - moet opleveren tegen het najaar. Maar de groep heeft nog maar cash om het uit te zingen tot het einde van dit kwartaal en er wordt actief gezocht naar vers geld. KBCS behoudt niettemin het “Kopen”-advies en 7 euro koersdoel.

BioSenic dient bijkomende patentaanvraag in voor JTA-004

  • BioSenic: het geplaagde biotechbedrijf dat zich richt op ernstige auto-immuunziekten en ontstekingsziekten en celtherapie heeft een bijkomende patentaanvraag ingediend voor JTA-004, een viscosupplement dat zich in een laat stadium van klinische ontwikkeling bevindt. Dat middel leverde eerdere geen overtuigende resultaten op voor patiënten met knie-OA, maar bij patiënten met het ernstige inflammatoire subtype zou wel een pijnverlichtende werkzaamheid opleveren die superieur zou zijn aan zowel placebo als het actieve vergelijkingsmiddel.

iThemba Laboratory nam deeltjesversneller van IBA in gebruik

  • IBA: het Zuid-Afrikaanse iThemba Laboratory for Accelerator Based Sciences (iThemba LABS) nam zonet een deeltjesversneller van IBA in gebruik. Het gaat om een Cyclone 70-systeem dat al in september 2019 werd besteld en waarvoor de aanvaardingstests in december 2023 werden afgerond. IThemba LABS zal de productie van radio-isotopen nu geleidelijk overbrengen van de bestaande deeltjesversneller naar het nieuwe, krachtige Cyclone 70-systeem, dat strontium-82  en germanium-68 zal produceren. Geen impact op 18 euro koersdoel en ”Kopen”-advies.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap