• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

wo. 3 apr 2024

10:08

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Tessenderlo lanceert een nieuw inkoopprogramma

  • Tessenderlo: de groep rond Luc Tack gebruikt de eerdere goedkeuring van de aandeelhouders om vanaf 3 april een nieuw inkoopprogramma voor eigen aandelen op te starten. Dat heeft een maximumomvang van 2.300.000 aandelen voor in totaal 69 miljoen euro. De opstart wordt geweten aan het feit dat het aandeel onder de boekwaarde noteert en er cash op overschot is. Beetje paradoxaal is dat de liquiditeit van het aandeel, en dus de verhandelbaarheid, nadien weer wat lager zal komen te liggen. En zo ook de waardering. Maar het belang van CEO en grootaandeelhouder Luc Tack kan na vernietiging van de aandelen wel verder stijgen.

WDP komt in de gratie van Barclays

  • WDP: de logistieke vastgoedspeler komt in de gratie van Barlcays dat de aanbeveling verhoogt van ‘verkopen’ naar ‘kopen’ en het koersdoel optrekt van 25 euro naar 29,5 euro.

Sequana publiceert resultaten in gerenommeerd Europees tijdschrift

  • Sequana: het bedrijf kondigde aan dat de eerder gerapporteerde resultaten van de RED DESERT en SAHARA ‘proof of concept’ studies van de DSR-therapie (directe natriumverwijdering) van het bedrijf bij patiënten met diuretica-resistent hartfalen zijn gepubliceerd in het tijdschrift “European Journal of Heart Failure”. Geen impact op ‘kopen’-aanbeveling en koersdoel van 6 euro.

Euronext rondt met succes de migratie van de Italiaanse activiteiten naar Optiq®

  • Euronext: de Europese beursspeler kondigde de succesvolle voltooiing aan van de migratie van de Italiaanse derivatenhandel naar Optiq®, de derde en laatste fase in het migratieproces van de markten van Borsa Italiana naar het ultramoderne, eigen handelsplatform Optiq® van Euronext. Deze belangrijke verwezenlijking van het strategische plan ‘Growth for Impact 2024’ in 2024 vormt de kern van de ambitie van Euronext om één enkele liquiditeitspool op te bouwen, aangedreven door één enkel technologieplatform voor al haar markten.

Signify heeft nieuwe CFO

  • Signify: de wereldleider in verlichting, kondigt de benoeming aan van Signify’s group controller Zeljko Kosanovic als waarnemend Chief Financial Officer (CFO), met ingang van 1 april 2024. Kosanovic vervangt Javier van Engelen, die op 1 april 2024 om ander horizonten op te zoeken. om andere belangen na te streven.
    Naar overzicht
    Beleg online met inzicht
    Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
    Analyse en Inzicht
    • Analisten
    • Bolero Blog
    Platformen
    • Bolero
    • Mobile
    Markten en Producten
    • Markten
    • Producten
    Events en Opleidingen
    • Events
    • Opleidingen
    Academy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategy & Analyse
    Tarieven
    • Tarieven
    Support
    • Algemene voorwaarden
    • Documentcenter
    • Lexicon
    • Veelgestelde vragen
    • Klachten
    • FAQ: MiFID II
    Over Bolero
    • Bolero vandaag
    • Relatie KBC & Bolero
    • Nieuws
    • Werken bij Bolero
    Award

    Ontdek ook:

    Bolero Crowdfunding

    •   Home
    • Analyse en Inzicht
    • Platformen
    • Markten en Producten
    • Events en Opleidingen
    • Academy
    • Tarieven
    • Support
    Powered by KBC }}

    Powered by KBC

    • © Bolero 2025
    • Privacy statement
    • Juridische voorwaarden
    • Sitemap