• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 15 apr 2024

9:20

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Xior keert dubbel dividend uit

  • De specialist in studentenvastgoed keert morgen een dividend uit over 2023 (1,2158 euro bruto) en een dividend over het boekjaar 2024 (0,5217 euro bruto). Dit pro rata dividend heeft te maken met de inbreng in natura met de uitgifte van nieuwe aandelen in het kader van de BAsecamp-deal. Het betreft een kapitaalverhoging in het kader van een zogenaamde ‘earn-out’ waarbij de eerste tranche ongeveer 17 miljoen euro bedraagt.

BNP Paribas neemt belang van Fosun Group in Ageas over

  • BNP Paribas nam het 9%-belang in Ageas over van het Chinese Fosun Group in ruil voor 730 miljoen euro. Ageas en BNP Paribas zijn al jarenlang partners via een gezamenlijk aandeelhouderschap in AG Insurance (25% van BNP). Volgens KBC Securities zal dit een einde maken aan maanden van speculatie én aan de potentiële verkoopdruk die de koers de voorbije 1,5 jaar parten speelde. Geen impact op “Kopen”-aanbeveling en 50 euro koersdoel.

Lager koersdoel voor Shurgard bij KBC Securities

  • De vastgoedgroep maakte zijn belofte waar om in 2024 meer overnames te doen. De overname van German Pickens was een eerste slag (120 miljoen euro), maar de Lok'nstore deal verhoogt de inzet aanzienlijk (613 miljoen euro, incl. 83 miljoen euro pijplijn). KBCS blijft overtuigd van een aanzienlijk opwaarts potentieel en de uitvoeringscapaciteit van het management, maar verlaagt het koersdoel niettemin van 58 naar 54 euro. Geen impact op “kopen”-advies.

NX Filtration ziet CFO Marc Luttikhuis vertrekken

  • CFO Luttikhuis zal per 30 juni 2024 opstappen na twee in dienst. Dat volgt op de afronding aan van een herfinanciering van 25 miljoen euro vers kapitaal en minstens 20 miljoen euro kredieten. Dat financieringspakket koopt extra tijd om het businessplan uit te rollen, al zal de uitvoering ervan niet per se versnellen. Geen impact op “Houden”-advies, maar het koersdoel daalt wel van 3,9 naar 3,3 euro.

MaaT rapporteert aanvullende solide gegevens voor MaaT013

  • Het Franse farmabedrijf rapporteerde aanvullende gegevens voor MaaT013 bij 140 patiënten met aGvHD, die gepresenteerd zullen worden op de EBMT van 14-17 april. De resultaten blijven solide te noemen, en zijn vooral bemoedigend door de 42% algehele overleving die werd waargenomen in de steroïde en ruxolitinib refractaire subset na 18 maanden, aangezien dit een vergelijkbare patiëntenpopulatie is als die van de fase 3 (ARES) studie. Geen impact op “Koop”-aanbeveling en 15 euro koersdoel.

KBCS werkt model Fagron bij na eerstekwartaal-update

  • De analist van KBC Securities heeft zijn model bijgewerkt na de recente update voor het eerste kwartaal bij Fagron. Hij besteedt speciale aandacht aan de Noord-Amerikaanse activiteiten van Fagron op het gebied van magistrale bereidingen (CS) (Boston/Wichita + Anazao), evenals aan de impact van de recente verandering in de Poolse regelgeving. De ‘kopen’-aanbeveling blijft gehandhaaft en koersdoel blijft 22 euro.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap